wszystko co musisz wiedzieć

Nowy rok, nowe życie. Tak pomyśleli programiści WhatsApp po ogłoszeniu wiadomości, że aplikacja przyniesie je w 2020 roku. Chcesz wiedzieć, jakie są ich innowacje? Mówimy ci

Przybywa 2020 z wieloma nowymi funkcjami, a przede wszystkim z aplikacji do przesyłania wiadomości mobilnych Whatsapp. Pod koniec zeszłego roku deweloper wyjaśnił, że tak będzie duże zmiany. Następnie powiemy Ci, jakie są wiadomości o WhatsApp na 2020 rok.

Koniec WhatsApp … dla niektórych

Jedną z nowości Whatsapp jest to, że app Przestanie działać w niektórych terminalach. Co telefony komórkowe Czy osoby dotknięte tą zmianą?

Odpowiedź znajduje się w starzenie się i w bezpieczeństwo. Telefony komórkowe pozostawione przez platformę mają swoją wersję sistema operativo bardzo stary

Dotyczy to terminali tych telefonów Android czyja jest wersja 2.3.7 lub niższy. The iPhone mieć iOS 8 lub wcześniejsza wersja Nie będą też mogli korzystać z aplikacji, a na końcu, jeśli twój terminal zawiera sistema operativo Windows Telefon, niezależnie od wersji, nie będą mogli korzystać z WhatsApp.

wszystko co musisz wiedzieć 1

Jakie są zalecenia, aby kontynuować aplikację na starym telefonie? Są dwie opcje. Pierwszym jest sprawdzenie, czy możemy aktualizacja w dniu sistema naszego urządzenia i tym samym przedłużenie o co najmniej jeden rok. Inną opcją jest kup nowy telefon komórkowy.

Własna przeglądarka internetowa

Logiczna poprawa dla app kiedy zaczęło pozwalać na odtwarzanie linków filmy z innych platform bez opuszczania czatu.

Ta nowość pozwoli na otwieranie linków bezpieczny sposób i bez konieczności opuszczania czatu w tle. Trzeba powiedzieć, że ta nowość jest również dostępna w Telegram.

Filtry fotograficzne

Aplikacja poprawi zdolność do robić zdjęcia I udostępnij je.

Użytkownicy powinni korzystać filtry i wykonać bumerangi jak to się dzieje z Instagram.

Wiadomości autodestrukcyjne

Kolejną nowością WhatsApp w 2020 roku jest to, że będziemy mieć taką możliwość samozniszczenie nasze wiadomości bez śladu.

Wcześniej mogliśmy usuwać nasze wiadomości w ciągu okres czasu ustanowiony. Teraz dzięki tej nowości możemy skonfigurować kiedy wiadomość, która może być autodestrukcyjna jedna godzina, miesiąc lub nawet rok.

Ta funkcja również ją obejmuje Sygnał, który jest uważany przez użytkowników za najbezpieczniejszą aplikację ze względu na jego protokoły kryptograficzne Otwarte źródło

Zidentyfikuj użytkownika za pomocą kodu QR i unikaj niepożądanych grup

Kolejne podobieństwo bardzo podobne do Instagram. Wkrótce pozwoli nam to wygenerować Kod QR naszego profilu, aby inne osoby mogły zapisać nas w swoich kontaktach.

W 2019 r Whatsapp Pracował nad zapobieganiem włączaniu ludzi do niechcianych grup czatów. Oczekuje się, że ta poprawa pojawi się w połowie roku, w którym użytkownik może ustalić bardziej ograniczony zakres w ciągu roku kto może dodać do grupy i kto nie Mogą należeć do tej grupy.

Dodaj kategorie do kontaktów

To jedna z nowości WhatsApp w 2020 roku, w tym przypadku dla platformy biznesowej WhatsApp Business.

Ta poprawka pozwoli firmy segmentuj użytkowników. Oczekuje się, że zostanie rozszerzony na wszystkich i może stać się alternatywą dla innych platform, takich jak Luz lub Zespoły Microsoft.

Krótko mówiąc, radykalna zmiana najczęściej używanych aplikacji na całym świecie. Czy polubisz swoich użytkowników?