Wszystko w porządku czy jesteś chory? Waze pozwoli ci podzielić się swoimi uczuciami

Waze jest z użytkownikami od wielu lat podczas podróży samochodem, zawsze starając się unikać ruchu drogowego i wszystkich problemów napotykanych na drodze. To właśnie robi i robi dokładnie to, co sugeruje.

Coś, co niewiele się zmieniło, to wizerunek tej usługi i jej aplikacji. To się wkrótce zmieni i przyniesie więcej. Nawet sami kierowcy nastroju Waze umożliwią udostępnianie.

Najnowocześniejszy ruch Waze

Wielka wiadomość w drodze do Waze

Miniony rok był bardzo ważny dla Waze. Ta usługa wsparcia sterowników została rozszerzona i wprowadzono wiele nowych funkcji. Szczególnie skoncentrowany na ułatwieniu użytkowania i wprowadzaniu ulepszeń dla użytkowników.

Firma zmierza teraz w innym kierunku jest rozwiązane radykalnie zmień swój wizerunek. W tym celu zmieni kolory i inne elementy związane z Waze, aby uczynić go jeszcze lepszym, celebrując autentyczność i pasję jego użytkowników.

Wszystko w porządku czy jesteś chory?  Waze pozwoli ci podzielić się swoimi uczuciami 1

W centrum uwagi jest umysł kierowcy

Oprócz nowego logo i nowych kolorów, ta usługa map przyniesie inne nowe funkcje do Twojej usługi. Chce, aby użytkownicy mogli lepiej wyrażać swoje myśli podczas jazdy, oczywiście wszystkim, którzy korzystają z tej aplikacji.

W tym celu Waze będzie mieć nową ikonę, która może być używana do reprezentowania użytkowników i ich uczuć podczas jazdy. Dzięki temu inni kierowcy mogą łatwo dowiedzieć się, jak osoba w samochodzie stoi obok samochodu.

Wszystko w porządku czy jesteś chory?  Waze pozwoli ci podzielić się swoimi uczuciami 2

Pokaż, jak kierowcy są w ruchu

Ta aktualizacja, zwana nastrojami, wkrótce dotrze do wszystkich użytkowników Waze. Nie wiadomo, w jaki sposób ta innowacja zostanie udostępniona innym kierowcom i czy będzie koordynowana przez wszystkich w poszczególnych regionach, czy wreszcie na całym świecie.

Wygląda na to, że ta zmiana to dopiero początek wielu kolejnych zmian w Waze. W najbliższej przyszłości będzie więcej zmian, które zawsze koncentrują się na ludzkich i ludzkich kierowcach, wyrażając swoje uczucia w ruchu drogowym.