Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Wtyczki optymalizacji obrazu w WordPress 2024

Jakie są najlepsze wtyczki do zmniejszania rozmiaru obrazu? Jak wiesz, obrazy mogą poprawić komfort Twojej witryny, wzmocnić Twoją markę i zapewnić więcej funkcji do wykorzystania w reklamach. Możesz zmniejszyć te problemy, zmniejszając rozmiar obrazów za pomocą wtyczki optymalizacji obrazu.

Ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie oferują obrazy. Odbywa się to poprzez zmniejszenie rozmiaru obrazu i zarządzanie witryną poprzez przesłanie obrazu i użycie najlepszych wtyczek optymalizujących obraz. W tym artykule zapoznasz się z 19 wtyczkami do optymalizacji obrazu w WordPress.

Co to jest wtyczka WordPress?

Co to jest wtyczka WordPress?

Pod warunkiem, że możesz zainstalować różne szablony i wtyczki na swoim WordPressie. Jak wiesz, LoginPress ma wiele zalet. Jedną z zalet WordPressa są liczne wtyczki. Wtyczka służy do dodawania nowych funkcji do witryny WordPress bez kodowania. co Kliknij tutaj

Dostęp do bezpłatnych wtyczek można uzyskać na dwa sposoby:

  • W oficjalnym katalogu WordPress
  • Z panelu witryny przejdź do menu Rozszerzenia > Dodaj nowe.

Projektując witrynę za pomocą WordPress, niektóre wtyczki mają wyższe standardy niż inne. Zaleca się, aby najlepsze wtyczki WordPress postępowały zgodnie z poniższymi instrukcjami. Aby uniknąć problemów (zakłócenia wtyczek, błędy, awarie witryny itp.),

  • Pożądana wtyczka jest zoptymalizowana pod kątem SEO WordPress i zapewnia usługi SEO.
  • Spójrz na liczbę aktywnych instalacji. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższy, tym lepiej (tzn. większe prawdopodobieństwo, że będzie działać poprawnie). Ale uwaga: nie zawsze tak jest. Możesz znaleźć bardziej poufne wtyczki, które mają wysoką wydajność.
  • Sprawdź opinie użytkowników. C Kiedy informacja zwrotna jest dobra, jest to pozytywny znak. Z drugiej strony, jeśli wtyczka spotka się z dużą krytyką, przed jej zainstalowaniem dokładnie sprawdź zalety.
  • Spójrz na liczbę aktualizacji. Jeśli wtyczka bezpieczeństwa nie była aktualizowana przez trzy lata, prawdopodobnie wystąpił problem. Wiele wtyczek jest projektowanych przez wolontariuszy, którzy nie zawsze mają czas, aby się nimi regularnie zajmować.
  • Sprawdź, czy żądana wtyczka jest kompatybilna z Twoją wersją WordPress. Jak wspomniano, nie skupiaj się na tym kryterium. Potraktuj to jako przywilej.

Wtyczki optymalizujące obraz

Po hostingu i zaprojektowaniu strony internetowej oraz obsłudze witryny WordPress potrzebujesz kilku wtyczek. Duże lub niepotrzebne obrazy mogą przyspieszyć ładowanie strony, negatywnie wpływając na SEO i frustrując odwiedzających.

Proces ten może być czasochłonny, jeśli zostanie wykonany ręcznie, ale użytkownicy WordPressa mogą użyć wtyczek optymalizujących WordPress, aby uprościć ten proces.
Oto najlepsze wtyczki do optymalizacji obrazu. Hosting Kliknij tutaj

2. Obrazy adaptacyjne ShortPixel

Obrazy adaptacyjne ShortPixel są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje, które pomogą Ci zoptymalizować obrazy WordPress i poprawić wydajność Twojej witryny.

Można uzyskać dostęp do różnych funkcji i funkcji, w tym do algorytmu kompresji podpisu ShortPixel. Ta wtyczka może pomóc zmniejszyć rozmiar pliku obrazu nawet o 90% bez widocznego obniżenia jakości obrazu.

2. Wyobraź sobie

Wyobraź sobie

Tak jak poprzednio, wtyczka Imagify WordPress kompresuje nowo przesłany obraz i te w folderze multimediów WordPress. Wszystko jest zarządzane automatycznie, co pozwala zaoszczędzić czas i usprawnić przepływ pracy.

Jedną z godnych uwagi funkcji Imagify są trzy poziomy optymalizacji, które można zmienić w ustawieniach wtyczki. Opcje te to kompresja luźna, bezstratna i kompresja o wysokiej stracie dla najmniejszych plików obrazów, ale o najniższej jakości obrazu. Daje większą kontrolę nad jakością i rozmiarem pliku.

3. Rozgnieć

Smush to najpopularniejsza wtyczka do optymalizacji obrazu dostępna dla WordPress. Stosuje kompresję bez utraty jakości (co oznacza, że ​​z pliku obrazu nie jest usuwana żadna ocena) i zmniejsza rozmiar obrazu do 5 MB, pojedynczo lub zbiorczo. Podejmuje także inne kroki w celu poprawy wydajności strony, w tym leniwe ładowanie i automatyczną zmianę rozmiaru.

Smush to łatwa wtyczka dla początkujących. Jeśli zainstalujesz tę wtyczkę na istniejącej stronie, musisz przejść do ustawień wtyczki, aby ją aktywować. Następnie optymalizuje wszystkie bieżące obrazy. Każdy nowy przesłany obraz jest automatycznie optymalizowany po zainstalowaniu wtyczki.

Bezpłatna wersja Smush i płatna wersja Smush Pro to świetne, wszechstronne opcje dla większości użytkowników WordPressa, którzy chcą skompresować swoje obrazy, ale nie mają czasu na wciśnięcie żadnego z nich. Smush Pro (6 USD miesięcznie) zmniejsza rozmiar pliku bardziej niż wersja bezpłatna i usuwa ograniczenia rozmiaru pliku (wersja bezpłatna ogranicza Twoje obrazy do mniej niż 1 MB).

4. Optymalizator obrazu EWWW

wordpress

Kompresja EWWW bez obniżania jakości obrazu. Wtyczka EWWW Image Optimizer działa podobnie do poprzedniej wtyczki, automatycznie optymalizując obrazy przesyłane do Twojej witryny. Możesz także optymalizować wcześniej przesłane obrazy JPG indywidualnie lub zbiorczo.

Jednak EWWW ma dodatkowe zalety, które go wyróżniają. Ta wtyczka pozwala na nieograniczone rozmiary plików, więc nie musisz się martwić o duże i nieskompresowane obrazy. Ponadto wersja premium interfejsu API obsługuje pliki PNG, GIF i WebP, co doskonale sprawdza się w przypadku witryn zawierających wszystkie tego typu pliki. Wreszcie, EWWW Image Optimizer ma zespół wsparcia, który odpowiada na wszystkie pytania, w tym bezpłatne pytania użytkowników.

5. Kompres WP

WP wordpress

Kompresja plików jest w pełni automatyczna. WP Compress to wtyczka do optymalizacji obrazu, która zmniejsza rozmiar pliku za pomocą lokalizacji i optymalizacji obrazu na żywo. Oferuje także obrazy adaptacyjne oparte na urządzeniach, obsługę siatkówki i powolne ładowanie obrazu.

WP Compression wykorzystuje również CDN do dostarczania obrazów z szybkością siedmiu milisekund bez konieczności powiększania n i zapewnia kilka funkcji dla firm, które mogą współpracować z wieloma witrynami klientów. Te funkcje sprawiają, że WP Compress jest silnym konkurentem w zarządzaniu różnymi witrynami klientów.

Pobierz zerowe motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lawyPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumdarmowy kurs Udemy do pobrania