WWE przybywa na TikTok z ponad 30 piosenkami swoich wojowników

Na wypadek, gdyby WWE nie miało wystarczającej obecności YouTube a w najpopularniejszych sieciach społecznościowych na świecie firma skacze na TikTok.

Ale nie tylko to, ale oferuje szeroką gamę najpopularniejszych piosenek wszystkich wojowników.

Zostało to wspomniane w ostatnim raporcie autorstwa Różnorodność, w którym podkreślają, że istnieje teraz kanał WWE TikTok, którego udział w aplikacji przyniósł ponad 30 piosenek wejściowych.

Rozmawialiśmy o niektórych z najbardziej znanych myśliwców, zarówno obecnych, jak i poprzednich generacji, w tym The Undertaker, Steve Autins, John Cena, a nawet The Rock.

W ten sposób możesz teraz włączyć te piosenki do swoich filmów, które nie są dostępne w innych sieciach społecznościowych.

Dlatego jest to dobry ruch dla TikTok, który przyciąga setki lub tysiące fanów WWE, pozwalając im grać z najbardziej epicką muzyką tej firmy.

Oferując kultowe bilety WWE dla użytkowników TikTok do grania i tworzenia unikalnych filmów, stowarzyszenie oferuje fanom nowy sposób interakcji z ich ulubionymi gwiazdami.

Jeśli więc w dowolnym momencie chcesz nakręcić swój film i poczujesz się jak pozycja Johna Ceny lub The Undertaker, z przyjemnością dowiesz się, że możesz już znaleźć najpopularniejsze utwory o tematyce WWE w selektorze muzyki aplikacji. Jak wspomniano w poniższym oświadczeniu TikTok.

Od ekscytujących walk w ringu WWE po niezapomniane zakulisowe działania, społeczność TikTok otrzyma niespotykany dostęp do swoich ulubionych chwil WWE, gdy firma rozpocznie nowy rozdział na platformie.

W ten sposób WWE nadal podkreśla swoją obecność w sieciach społecznościowych i tak się stało Facebook, Twitter a przede wszystkim YouTube, w TikTok znajdziemy garść codziennych treści.

Więc jeśli jesteś fanem tej rozrywki, nie zapomnij, że możesz już cieszyć się najpopularniejszymi utworami w aplikacji wideo.