Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wybierać Hub: Aplikacja do ładowania karnetu transportowego w Lizbonie

Każdy, kto codziennie korzysta z transportu publicznego po Lizbonie, z pewnością odczuwa potrzebę posiadania aplikacji do ładowania karnetu. Ta aplikacja już istnieje (jest nowa) i oferuje szeroką gamę interesujących i przydatnych funkcji.

Jeśli masz smartfona z systemem Android lub iOS i cieszyłeś się transportem w Lizbonie, zainstaluj teraz aplikację Pick Hub.

Wybierać Hub: Aplikacja do ładowania karnetu transportowego w Lizbonie

Wybierać Hub: Kup bilety na autobusy SulFertagus i pociągi Fertagus

Czy zamierzasz podróżować? Czy podróż ma różne transporty i różne taryfy? Aplikacja Pick Hub łączy wszystkie środki transportu, zapewniając bezproblemową podróż.

Planuj, płać i wyznaczaj trasy w tej samej aplikacji! Dzięki tej aplikacji można doładować karnety Navegante (która zastępuje kartę Lisboa Viva) lub kupić bilety na autobusy SulFertagus i pociągi Fertagus.

Z Pick Hub możesz bezpośrednio zapłacić za wszystkie bilety podróżne, zarówno miejskie, podmiejskie, jak i dalekobieżne, łącząc różne rodzaje transportu. W ten sposób nie musisz stać w kolejkach w kasach, wszystko możesz zrobić ze swojego smartfona.

Niedawno ta aplikacja umożliwiła planowanie i prowadzenie wycieczek po całym świecie.​ Portugalski start-up Ubirider tworzy ogólnoświatowe rozwiązanie w zakresie sprzedaży biletów.