Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wybór motywu WordPress dla nieruchomości dla pośredników w handlu nieruchomościami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wybór motywu WordPress dla nieruchomości dla pośredników w handlu nieruchomościami

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Niezależnie od tego, czy szukają wymarzonego domu, czy domku letniskowego, większość kupujących nieruchomości zaczyna swoją podróż w poszukiwaniu domu w Internecie. Dlatego inwestowanie w najlepszy motyw dotyczący nieruchomości na ich stronie internetowej powinno znajdować się na szczycie listy priorytetów każdego pośrednika w handlu nieruchomościami. Na szczęście istnieje wiele motywów WordPress, które mogą się przydać.Darmowe motywy WordPress dotyczące nieruchomości

Jeśli chodzi o budowanie witryny WordPress, firmy z branży nieruchomości mają wiele opcji do wyboru. Istnieje kilka bezpłatnych motywów, które mogą ułatwić agencji nieruchomości przyciąganie klientów i prezentowanie ich ofert nieruchomości. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych dostępnych opcji.

1. Robolist Lite

Robolist Lite to świetny motyw WordPress, który zawiera funkcje zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich typów pośredników w handlu nieruchomościami. Jest zintegrowany z wtyczką WP Job Manager, która umożliwia dodanie listy nieruchomości. Możesz użyć tego darmowego motywu WordPress, aby zbudować skuteczną stronę internetową agenta nieruchomości i korzystać z niezbędnych rozszerzeń.

2. Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Z Pośrednik w obrocie nieruchomościami, otrzymujesz nowoczesny motyw, który dobrze wykorzystuje białą przestrzeń i obraz. Możesz użyć motywu, aby utworzyć dostosowywalną stronę główną z różnymi sekcjami, takimi jak o nas, wynajem, galerie, funkcje, usługi, wykazy nieruchomości i inne.

3. Osiedle Budowlane VW

Najlepsza rzecz o Osiedle Budowlane VW tematem jest jego wszechstronność. Jego wielofunkcyjne funkcje oznaczają, że możesz go użyć do zbudowania w pełni funkcjonalnej strony internetowej. Niektóre kluczowe funkcje obejmują elastyczny nagłówek, wiele układów stron, krótkie kody i style edytora bloków.

4. Istotne nieruchomości

Istotne nieruchomości pochodzi z wersji bezpłatnej i płatnej. W darmowej wersji otrzymujesz kilka funkcji, które obejmują siatki z wykazem nieruchomości, suwak obrazu z polem podświetlenia oraz wyszukiwanie i filtrowanie. Zbudowany z eleganckim wbudowanym suwakiem, ten motyw oferuje również opcje dostosowywania.

5. OceanWP

OceanWP to jeden z popularnych darmowych motywów WordPress dla witryn z nieruchomościami. Jego elastyczność pozwala dostosować motyw i zbudować witrynę nieruchomości, która działa dla Ciebie i potencjalnych klientów. Jest kompatybilny z wtyczkami nieruchomości. Niektóre z jego kluczowych funkcji obejmują obszary widżetów, niestandardowe widżety, szablony stron, konfigurowalny nagłówek i menu nawigacyjne.

6. Uczta

Pomimo tego, że jest to darmowy motyw, Uczta zawiera wiele przydatnych funkcji, które mogą pomóc w zbudowaniu skutecznej witryny poświęconej nieruchomościom. Niektóre z jego kluczowych funkcji obejmują wielopoziomowe menu rozwijane, zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, niestandardowe tło, wbudowany suwak strony głównej i obsługę wielu przeglądarek.

7. WP Nieruchomości

Wyposażony w kilka przydatnych funkcji, WP Nieruchomości to kolejny darmowy motyw popularny wśród agentów nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami. Niektóre z jego kluczowych funkcji obejmują zaawansowaną nawigację, fajne animacje, pełną personalizację i gotowość do tłumaczenia.

8. Astra

Z Astra, możesz zbudować dostosowaną stronę internetową, która spełni Twoje oczekiwania. Jego bezpłatna wersja oferuje 30 gotowych projektów stron internetowych i wiele funkcji umożliwiających dostosowanie. Możesz także skorzystać z kilku widżetów, które oferuje, aby zbudować skuteczną witrynę nieruchomości.

Najlepsze motywy WordPress premium dla witryny poświęconej nieruchomościom

Chociaż dostępnych jest kilka darmowych motywów do zbudowania w pełni funkcjonalnej strony internetowej, niektóre motywy nieruchomości WordPress mają swoją cenę. Płatne motywy WordPress zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci tworzyć wspaniałe witryny z nieruchomościami. Przyjrzyjmy się tym opcjom, aby zrozumieć, który motyw WordPress dotyczący nieruchomości najlepiej pasuje do Twojej firmy.

9. Rezydencja

Rezydencja to jeden z najpopularniejszych motywów WordPress dla stron internetowych poświęconych nieruchomościom. Dzięki swojej elastyczności i bogatej w funkcje konstrukcji, Resideo zapewnia nieograniczone możliwości. Niektóre z jego kluczowych funkcji obejmują dostosowywanie wykazu nieruchomości, widżety właściwości, zaawansowany system filtrowania i przesyłanie właściwości front-end.

Koszt: Motyw premium jest dostępny za 49 USD.

10. Houzez

Houzez to jeden z nielicznych tematów skierowanych specjalnie do branży nieruchomości. Dzięki projektom demonstracyjnym i widżetom ten motyw ułatwia zbudowanie wspaniałej strony internetowej przy bardzo niewielkich umiejętnościach. Niektóre funkcje, które oddzielają go od reszty, obejmują wbudowany interfejs zaplecza do zarządzania potencjalnymi klientami oraz opcję geolokalizacji, aby określić, skąd pochodzi ruch.

Koszt: Ten motyw premium kosztuje 59 USD.

11. Prawdziwe miejsca

Prawdziwe miejsca jest również zaprojektowany specjalnie dla rynku nieruchomości. Jest wyposażony w wiele funkcji idealnych dla agencji nieruchomości i firm. Z perspektywy odwiedzających witrynę motyw nieruchomości ułatwia poruszanie się po witrynie. Na przykład opcja wyszukiwania zaawansowanego pozwala użytkownikom zastosować odpowiednie filtry, gdy szukają żądanych ofert nieruchomości. Możesz wykorzystać te spostrzeżenia, aby polecić odpowiednie nieruchomości potencjalnym klientom.

Koszt: Ten motyw premium kosztuje 59 USD.

12. Ojczyzna

Jeśli szukasz opcji do wyboru, Ojczyzna to jeden z najlepszych motywów WordPress nieruchomości do odkrycia. Zawiera 60 niestandardowych szablonów stron i 81 gotowych teł. Ponadto oferuje 5 niestandardowe typy postów i 16 niestandardowych widżetów. Co więcej, motyw jest bardzo łatwy do pobrania.

Koszt: Ten motyw premium kosztuje 35 USD.

13. Własność

Grunt posiadany na własność to świetna opcja, gdy jesteś początkującym z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w kodowaniu. Jest dostarczany z dodatkiem Boosted Elements. Za pomocą tej wtyczki możesz tworzyć mapy Google, pokazy slajdów, wyskakujące okienka i nie tylko. Możesz także użyć wtyczki premium slider do tworzenia pokazów slajdów, które mogą zaprezentować Twoje nieruchomości w najlepszy możliwy sposób.

Koszt: Ten motyw premium kosztuje 59 USD.

Jak wybrać najlepszy motyw WordPress dla nieruchomości

Jeśli chodzi o wybór najlepszego motywu, musisz jasno określić, czego potrzebujesz od swojej witryny WordPress poświęconej nieruchomościom. Oto kilka wskazówek, które mogą się przydać.

Doświadczenie użytkownika: Jeśli masz do czynienia ze wzmożoną konkurencją, warto stworzyć przyjazną dla użytkownika stronę internetową biura nieruchomości, która intuicyjnie podpowiada, czym interesują się klienci.

Wbudowane funkcje: Jeśli nie masz doświadczenia w kodowaniu, poszukaj motywu, który zapewnia wbudowane funkcje.

Budżet: Twój budżet będzie odgrywał dużą rolę w wyborze motywu. Jeśli nie potrzebujesz budować witryny bogatej w funkcje, a Twój budżet jest niski, wybór darmowego motywu będzie mądry.

Skalowalność: Kolejną rzeczą do rozważenia jest skalowalność motywów nieruchomości opartych na WordPress. Czy może obsłużyć przyszłe potrzeby biznesowe w miarę zwiększania skali?

Reakcja na coś: Bez względu na to, ile wysiłku włożysz w zbudowanie strony internetowej, nie może ona działać, jeśli nie ma odpowiednich podstaw. Obejmuje to optymalizację wyszukiwarek i ich responsywność na różnych urządzeniach.

Jaki jest najlepszy motyw WordPress dla branży nieruchomości?

Astra to najlepszy motyw WordPress dla firm z branży nieruchomości. Ma zarówno darmowe, jak i płatne wersje, które zapewniają różne funkcje do tworzenia przyjaznych dla użytkownika stron internetowych. Oprócz wspierania dostosowywania, Astra oferuje widżety, które są przydatne w podnoszeniu doświadczenia użytkownika.