Wyciek informacji ujawnia obraz Redmi K30 i nową linię projektową w Xiaomi!

Redmi K30 zostanie oficjalnie zaprezentowany światu 10 grudnia. W tym sensie zaczynają się pojawiać plotki i wycieki informacji… Które prowadzą do niezwykłej koncepcji w Xiaomi! Czy mamy do czynienia z nową linią wzornictwa?

Reakcje na nierozwiązany projekt są generalnie negatywne. Jest więc możliwe, że chiński producent popełni błąd w tym smartfonie, szczególnie na rynkach zachodnich!

Wyciek informacji ujawnia obraz Redmi K30 i nową linię projektową w Xiaomi!

Redmi jest producentem smartphones należący do Xiaomi. Obie technologie, oprogramowanie, know-how dzielą się, a sama konstrukcja terminala jest podobna! Dlatego produkty jednej marki dają nam wgląd w to, czego możemy się spodziewać po drugiej.

Zarówno Redmi, jak i Xiaomi coraz częściej inwestują na naszym rynku portugalskim, europejskim, a nawet zachodnim! Ich produkty są sprzedawane w kilku sklepach, a pomoc po sprzedaży już istnieje.

Szybkie ładowanie Xiaomi 100 W jest zbliżone do rzeczywistości Super Charge Turbo

Niemniej jednak wydaje się, że Redmi odchodzi od zachodnich standardów – przynajmniej jeśli chodzi o design – tworząc kolejny high-end! Niedawny wyciek informacji pokazał nam więcej na temat tego, czego możemy oczekiwać od tego smartfona.

Redmi K30 zostanie wprowadzony na świat 10 grudnia, a nawet dyrektor generalny producenta podał już pewne szczegóły tego smartfona.

Wyciek informacji ujawnia obraz Redmi K30 i nową linię projektową w Xiaomi! 1

Jednak pod względem wzorniczym wiadomo było tylko, że wewnątrz ekranu było miejsce, w którym będą znajdować się dwa aparaty… Tak jak w przypadku Samsunga Galaxy S10 +. Niemniej jednak wyciek informacji pokazuje konstrukcję Redmi K30!

Ten najwyższy zakres na przedniej ścianie spełnia dotychczasowe oczekiwania. Jednak tylna ściana zaskakuje niektórych użytkowników. Redmi zdecydowało się zachować typową ramkę modułu czujników fotograficznych… Ale zgodnie z opublikowanym obrazem okrągły element – pozornie dekoracyjny – odnosi się do modułu obecnego w OnePlus 7T i Huawei Mate 30 Pro.

Wyciek informacji ujawnia obraz Redmi K30 i nową linię projektową w Xiaomi! 2

Pomimo bardzo niskiej rozdzielczości możesz doskonale wykryć element, który powoduje dyskusję. Co sądzisz o hipotetycznym projekcie Redmi K30? Czy chiński producent dodaje linie pasujące do rynków krajowych i innych rynków wschodnich? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Xiaomi Redmi Note 8T przybywa jako bezpośredni konkurent firmy Galaxy A50 za jedyne 199 €!