Wyciekające obrazy ujawniają wyświetlacz „Mini” iPhone’a 12

Wyciekające obrazy ujawniają wyświetlacz „Mini” iPhone'a 12 1

Dzięki ciągłemu napływowi plotek na początku tego roku, mamy podejrzenie, o co chodzi 5.4-calowy iPhone 12 będzie wyglądał.

Teraz Digital Chat Station, typer w Weibo i Twitter, twierdzi, że ma prawdziwe zdjęcia wyświetlacza iPhone’a 12, prawdopodobnie dając nam jeszcze jedno spojrzenie Applenadchodzący iPhone.

Wygląda na to, że domniemane praktyczne zdjęcia wyświetlacza iPhone’a 12 zostały zrobione podczas produkcji. Nie wiemy tego na pewno, ale prawdopodobnie zostały one zerwane na etapie, zanim ekrany zostały dopasowane do ich obudów.

Zdjęcia, które wyciekły, przedstawiają kompaktową obudowę telefonu, która zdaniem typera spodoba się tym, którzy wolą mniejsze telefony, takie jak oryginalny iPhone SE.

Najbardziej godnym uwagi elementem projektu jest włączenie Appletypowe szerokie wycięcie u góry wyświetlacza. Sugerowały to wcześniejsze plotki Apple może chcieć pozbyć się wycięcia w przyszłych wersjach iPhone’a, ale wygląda na to, że ten podstawowy iPhone 12 nie będzie miał tak bardzo pożądanego odświeżenia projektu.

Inne szczegóły są trudne do dostrzeżenia, ponieważ obrazy wydają się rozmyte, aby ukryć odbicie fotografa.

Apple oczekuje się, że jesienią tego roku zaprezentuje cztery nowe modele iPhone’a, w tym 5.4-calowy iPhone 12, 6.1-calowy iPhone 12, 6.1-calowy iPhone 12 Pro i 6.7-calowy iPhone 12 Pro Max.

Plik 5.4-calowy model ma mieć pudełkowy iPhone 4Inspirująca konstrukcja z dwoma aparatami w porównaniu z potrójnym obiektywem w modelach iPhone 12 Pro.

Modele Pro mogą być również wyposażone w skaner LiDAR do zastosowań w rzeczywistości rozszerzonej. Wszystkie nowe wersje iPhone’a 12 powinny być dostarczane z wyświetlaczami OLED, łącznością 5G i oczywiście iOS 14.