Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wyciekły funkcje Poco M4 5G! Nowy król środkowego segmentu


Xiaomi, poco nadal wypełnia serię. Podobnie jak inne urządzenia marki, ten jest dostępny Xiaomi Może istnieć zmieniona wersja telefonu z drobnymi zmianami, aby był dostępny na rynku globalnym.

wyciekły obrazy, Poco M4 5GRozdzielczość FHD+ i częstotliwość odświeżania 90 Hz (częstotliwość próbkowania dotykowego 240 Hz) 6Pokazuje, że będzie miał wyświetlacz LCD o przekątnej 0,58 cala. Urządzenie jest podobne do modelu Pro, ale będzie zasilane przez Dimensity 700 (zamiast 810), niższy poziom chipsetu MediaTek.

Wyciekły funkcje Poco M4 5G! Nowy król środkowego segmentu

poco

Konfiguracja kamery jest taka sama. Do głównego aparatu 50MPPojawia się czujnik, ale ultraszerokiego modułu nie będzie w tym modelu. Również przednia kamera 8 Zostanie zredukowany do MP. Droższe Poco M4 Pro „urządzenie o niskiej specyfikacji” w porównaniu do podobnego Redmi 10 5G 5 Można powiedzieć, że ma lepsze funkcje niż aparat MP.

M4 5G będzie podobno ważyć 200g i będzie wyposażony w branding Poco z wyspą aparatu o pełnej szerokości. Urządzenie 5Będzie miał baterię o pojemności .000 mAh. Poco F4 GT został ogłoszony na początku tego tygodnia i nie widzieliśmy jeszcze nic o kolejnym wydarzeniu Poco, ale wkrótce możemy zacząć oglądać zwiastuny. Wszystkie funkcje i szczegóły cenowe urządzenia zostaną ogłoszone na wydarzeniu już wkrótce.

Table of Contents