Wyczyść skrzynkę odbiorczą Gmaila: jak osiągnąć zero skrzynki odbiorczej

Jeśli uważasz, że tylko ty walczysz z pocztą e-mail, próbując ją wyczyścić, aby nie pozostały żadne nieprzeczytane wiadomości e-mail z tysięcy leżących w pobliżu wiadomości e-mail, jesteś w błędzie.

Prawie każdy, kto korzysta z poczty e-mail, stara się zachować czystość i porządek. Istnieje nawet określenie dla niego. Ludzie nazywają to skrzynką odbiorczą zero.

Zero skrzynki odbiorczej oznacza, kiedy masz 0 nieprzeczytanych wiadomości e-mail, a można utrzymać go w ten sposób. Co oznacza, że ​​możesz poradzić sobie z każdym adresem e-mail, który trafia do skrzynki odbiorczej w nieodpowiednim czasie.

Sam sobie z tym borykam i czasami tak się dzieje, ale znalazłem sposób na utrzymanie skrzynki odbiorczej Gmaila w czystości, przynajmniej dzięki tym biuletynom z autoresponderami, na które nigdy się nie zapisywałeś.

Jak wyczyścić skrzynkę odbiorczą Gmaila

Oprócz korzyści z posiadania bezpłatnej skrzynki odbiorczej Gmaila możesz także zwolnić miejsce, jeśli korzystasz z bezpłatnego konta Gmail.

Każde konto Gmail, który podpisuje się za darmo daje 15 GB pamięci, a z biegiem czasu, jeśli masz dużo wiadomości e-mail z wieloma załącznikami, może szybko zostać wypełnione.

Wypełnienie tego zajmie tylko 1000 wiadomości e-mail z plikiem załącznika 15 MB. Możesz sprawdzić swoje miejsce w Gmailu, aby zobaczyć, jak się czujesz.

A jeśli jest na wyższym stronie, gorąco polecam przeczytać ten artykuł, który daje Ci krok po kroku proces do swobodnego przechowywania Gmaila.

Wyczyść skrzynkę odbiorczą Gmaila: jak osiągnąć zero skrzynki odbiorczej 1

Jeśli chcesz wyczyścić skrzynkę odbiorczą Gmaila za pomocą komputera, użyj funkcji „Filtry” w Gmailu dla Internetu.

Otwórz wiadomość e-mail, kliknij kropkę w prawym górnym rogu i kliknij „Filtruj wiadomości w ten sposób”.

Dla większości osób ich konto Gmail wymyka się spod kontroli ze względu na niepotrzebne biuletyny i ogłoszenia, które wielokrotnie aktualizują wiadomości e-mail od firm.

Ta funkcja pomoże Ci wyciągnąć wszystkie e-maile, abyś mógł je wszystkie usunąć jednocześnie.

Jeśli nie masz dostępu do komputera, możesz to zrobić na telefonie komórkowym, jeśli masz system Android.

Wiele aplikacji w Sklepie Play pomaga znaleźć niepotrzebne i niezbędne e-maile, które można usunąć jednocześnie.

Jedną z takich aplikacji jest Cleanfox który pomógł oczyścić skrzynkę odbiorczą Gmail.

Wyczyść skrzynkę odbiorczą Gmaila: jak osiągnąć zero skrzynki odbiorczej 2

Po zainstalowaniu aplikacji możesz podłączyć Gmaila, który znajdzie wszystkie biuletyny, które wysyłają Ci e-maile, dzięki czemu możesz je anulować i usunąć wszystkie e-maile zbiorczo.

Najlepsze jest to, że Cleanfox współpracuje z innymi usługami e-mail, takimi jak Hotmail, Yahoo Mail, iCloud.

Przydatne wskazówki dotyczące korzystania z aplikacji Gmail

Po pozbyciu się wszystkich biuletynów nie chcesz otrzymywać wiadomości e-mail. Nadszedł czas, aby poruszyć wszystkie inne e-maile, które wymagają uwagi.

Na przykład istnieją dziesiątki wiadomości e-mail, na które należy odpowiedzieć lub podjąć działania.

Odłóż e-maile w Gmailu

Wyczyść skrzynkę odbiorczą Gmaila: jak osiągnąć zero skrzynki odbiorczej 3

Z tych rzeczy można, tubylcy użyć zasadniczą cechę drzemiąc e-maile, w których można wybrać czas i datę na e-mail, aby pojawić się ponownie w skrzynce odbiorczej.

Korzystam z tej funkcji w przypadku niektórych wiadomości e-mail, na które muszę na nie odpowiadać. Odkładam wiadomość e-mail, aby pojawiła się po południu lub następnego dnia rano.

Dodaj e-maile do listy rzeczy do zrobienia

Możesz też skorzystać z funkcji dodawania innych firm, aby dodać niepobierane aplikacje, takie jak Asana, Astrid, Microsoft To-Do, Trello itp.

Wyczyść skrzynkę odbiorczą Gmaila: jak osiągnąć zero skrzynki odbiorczej 4

Umożliwi to łatwe dodawanie wiadomości e-mail, na które należy zwrócić uwagę, do dowolnej z tych aplikacji do robienia notatek, aby można było z nimi później poradzić.

Są to dwie z najbardziej niezwykłych metod, które pomogą ci w utrzymaniu skrzynki odbiorczej w czystości i porządku.

Jednym z nich jest umożliwienie Ci więcej czasu, aby odpowiedzieć na wszystkie maile. Drugi pozwala na dodanie go poza Gmailem.

Mam nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny i na pewno pomoże ci osiągnąć zero w skrzynce odbiorczej.

Możesz przeczytać więcej artykułów na naszym blogu i ułatwić sobie życie.