Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wydawaj, podróżuj i mniej martw się o swój handel detaliczny, korzystając z Alibaba.com

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wydawaj, podróżuj i mniej martw się o swój handel detaliczny, korzystając z Alibaba.com

Szacuje się, że przeciętny pracownik małej firmy w USA pracuje ponad 50 godzin tygodniowo. To prawie 14 godzin więcej niż przeciętny amerykański pracownik i prawdopodobnie 14 godzin, które te małe i średnie firmy chciałyby zaoszczędzić w swoich tygodniowych wysiłkach.

Ale jak mogą to osiągnąć?

Na szczęście sprzedawcy detaliczni i małe i średnie przedsiębiorstwa, które borykają się z trudnościami związanymi z ograniczonym czasem i budżetem, nie muszą już godzić się na te realia. Za pomocą Alibaba.com, małe i średnie firmy mają wiele do zaoferowania, począwszy od oszczędności czasu i mniejszych wydatków. Ciekawe, jak to działa? Przeglądaj poniżej.

Możliwości zarabiania pieniędzy

Kupuj tanio i sprzedawaj drogo. Jest to podstawowa koncepcja zarabiania pieniędzy na przedmiotach, które sprzedajesz jako mały i średni sprzedawca internetowy. Dzięki Alibaba.com możesz zaopatrywać się bezpośrednio z dowolnego miejsca na świecie. Oznacza to, że nie jesteś ograniczony przez położenie geograficzne. Ponad 190 krajów, 40 branż i 5Masz do dyspozycji 900 kategorii w 16 przetłumaczonych językach.

Alibaba.com wnosi swoje 20-letnie doświadczenie, pomagając firmom typu business-to-business (B2B), oferując miliony produktów od setek tysięcy dostawców do wyboru. A jednym z najlepszych sposobów udostępniania tych produktów małym i średnim sprzedawcom internetowym, takim jak Ty, jest oferowanie dostawy wysyłkowej.

Wydając mniej na Alibaba.com oznacza naprawdę mniej wydatków. Za pośrednictwem Alibaba.com Dropshipping Center, istnieje ponad 40 kategorii 1 milionów – i wciąż rosnących – modnych produktów z ponad 7000 sprawdzonych producentów wysokiej jakości. Więc prawdopodobnie pytasz, o ile mniej wydasz z jednym z tych dropshipperów, prawda?

w ciągu Alibaba.com Dropshipping Center, 72% dostępnych produktów ma mniej niż 15 USD. A jeśli dokonasz zakupu podczas Super września (wrzesień 1- 30, 2021), otrzymasz dodatkowe 10% zniżki.

Rekommenderad:  Firma AI Education Riiid poprowadzi największą na świecie konferencję AIEd

Wsparcie dropshippingu z Alibaba.com

Jeśli odkrycie produktów, które można łatwo wysłać, było wyzwaniem, nie szukaj dalej Alibaba.com. Realizacja staje się łatwa podczas korzystania z Alibaba.com, a następujące szczegóły dodatkowo wspierają ich użytkowników:

  • Nad 1 milionów produktów w 40 kategoriach.
  • Importuj produkty jednym kliknięciem, aby szybko i łatwo dodawać nowe produkty do swojego sklepu internetowego.
  • Pełna przejrzystość łańcucha dostaw dzięki zautomatyzowanemu przetwarzaniu płatności i śledzeniu przesyłek dla Twojego internetowego sklepu detalicznego i Twoich klientów.
  • Zautomatyzowane procesy płatności i realizacji zamówień.

Możesz także zautomatyzować połączenie ze sklepem, listę produktów, przetwarzanie zamówień i śledzenie przesyłek, uzyskując dostęp Alibaba.com Rozwiązania Dropshipping dzięki integracji platform Shopify, WooCommerce, Syncee, Spocket, Dropified i Modalyst z innymi w drodze.

Z Alibaba.com otrzymujesz również materiały gotowe do wysyłki, elastyczne dostosowywanie, niską minimalną ilość zamówienia (MOQ) w stanie gotowym do wysyłki oraz zapytanie ofertowe (RFQ).

Podróżuj mniej… lub wcale

Spójrzmy prawdzie w oczy, podróżowanie wymaga czasu i pieniędzy. Jednak jako mały sprzedawca internetowy nie zawsze jest to łatwo dostępne. Jednak ważne jest, aby zbadać zasoby reklamowe, które chcesz rozważyć dla swojej firmy, i dlatego Alibaba.com oferuje cztery funkcje zaprojektowane w celu rozwiązania tego właśnie problemu.

#1: Salon rzeczywistości wirtualnej

Z więcej niż 8000 wciągających salonów wirtualnej rzeczywistości, możesz przeglądać i badać produkty za pomocą technologii wirtualnej rzeczywistości. Poza krótkimi filmami wideo True View pozwala kontrolować sposób, w jaki widzisz produkt we wciągającym środowisku. Dzięki szczegółowemu obrazowi 360° produktu możesz obejrzeć go pod każdym kątem.

#2: Prawdziwy widok

Innym sposobem na obejrzenie produktu jest True View. Jest to kolejne narzędzie, którego dostawcy używają do prezentacji swoich produktów za pomocą krótkiego filmu wideo, aby szybko podkreślić kluczowe funkcje. W filmach trwających do jednej minuty dostawcy pokazują wszystko, od sposobu użytkowania produktu po cechy, takie jak wytrzymałość, kolory, rozmiary i inne.

Rekommenderad:  Wzory programu Photoshop: kompletny przewodnik

#3: NA ŻYWO

Po obejrzeniu produktu w Virtual Reality Showroom i True View możesz przejść do transmisji na żywo z dostawcą. Dzięki temu możesz porozmawiać jeden na jednego z żywą osobą, dzięki czemu możesz zadać dodatkowe pytania dotyczące swojego wyboru. Czaty na żywo dadzą Ci wgląd w biznes, możliwości obiektów i produkty dostawcy.

Chociaż nie jest to dokładnie spotkanie osobiste, jest to kolejna najlepsza rzecz dla małego sprzedawcy internetowego, a także uniknięcie ograniczeń związanych z pandemią.

#4: Mniej zmartwień

Gdy będziesz gotowy do zamówienia produktów, które chcesz, ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest martwienie się o dostarczenie ich do Ciebie i Twoich klientów na czas. A dla małych i średnich sprzedawców internetowych zarządzanie logistyką jest trudne i może być czasochłonnym i kosztownym zadaniem. Brak pewności, przejrzystości i dostępności może sprawić, że prowadzenie firmy będzie bardziej stresujące niż powinno.

W okolicznościach post-COVID, Elitarne wydarzenie partnerskie pomaga łączyć globalnych kupujących i sprzedających oraz budować wzajemne zaufanie. Zapewnia kupującym wybranych, zweryfikowanych dostawców o solidnej marce, możliwościach produkcji i łańcucha dostaw, które mogą ułatwić komunikację kupującego i sprzedającego bez konieczności kosztownych podróży i osobistych wizyt. Ponadto EPE zapewnia potrzebne produkty, informacje o najnowszych technologiach oraz zapewnia zminimalizowanie ryzyka i pewność.

Alibaba.com logistyka oferuje usługę dostawy na czas* z produktami gotowymi do wysyłki wraz z dokładnymi szacunkami czasu dostawy od początku do końca. Obejmuje to dodatkową rekompensatę za opóźnienia w dostawie. Obecnie dostępnych jest ponad 19 milionów produktów gotowych do wysyłki z krótkim czasem wysyłki.

Inną dostępną usługą jest Delivered Duty Paid. Jest to kompleksowe rozwiązanie logistyczne „od drzwi do drzwi”, które pozwala lepiej zarządzać budżetem i logistyką przy całkowitych kosztach całkowitych. Produkty w pawilonie DDP kwalifikują się do kompleksowych usług logistycznych. Przy tych zakupach otrzymasz wycenę całkowitego kosztu. Sprzedawca zajmie się wszystkim, od wysyłki i odprawy celnej w porcie docelowym, po dostawę na ostatnią milę pod Twój adres.

Rekommenderad:  Firma Philips przedstawia wysokiej jakości telewizor Mini-LED, który uzupełnia swój katalog

Wreszcie, priorytetowo traktuje szlaki handlowe dla bardziej stabilnych usług logistycznych do 169 krajów i regionów na całym świecie. Możesz uzyskać dostęp do globalnych partnerów logistycznych z niektórymi z wiodących spedytorów na świecie. Możesz zagwarantować pojemność i przestrzeń wysyłkową, korzystając bezpośrednio z salonów wystawowych ZIM, De Well i Wenyao Alibaba.com.

Jeśli chcesz, aby Twój mały sklep internetowy zaczął działać bez problemów, Alibaba.com zrobi to za Ciebie. Zacznij budować swój biznes online, korzystając z Alibaba.comPromocja Super września do 40% taniej. To ich największa wyprzedaż w roku!

Wydawaj mniej i sprzedawaj więcej online, korzystając z aktualnych rabatów i ofert specjalnych Super wrzesień.Table of Contents