Wygląda na to, że wreszcie Xiaomi Mi A3 odbiera Androida 10 bez problemów

Wprowadzenie Androida 10 do Xiaomi Mi A3 nie było łatwym procesem. Kilka razy firma, która stworzyła ten smartfon, próbowała wprowadzić nową wersję sistema od Google, ale problemy pojawiły się w tych chwilach.

Po uruchomieniu i przetestowaniu wielu nieudanych wersji wydaje się, że wszystko idzie dobrze. Najnowsza wersja Androida 10 na Mi A3 jest dystrybuowana w Europie, co pokazuje, że problemy mogą się skończyć.

Problemy z aktualizacją Xiaomi Android 10 Mi A3

Powtarzające się problemy z tą aktualizacją

Xiaomi kilkakrotnie próbowało uruchomić system Android 10 dla Mi A3. Ten smartfon, korzystający z wersji prawie bez zmian i dostosowań, z pewnością powinien być łatwy do aktualizacji. Oprócz tego, że był prosty, powinien być znacznie szybszy.

Prawda jest taka, że ​​ta rzeczywistość nie była tym, co użytkownicy widzieli i kilka razy te aktualizacje musiały zostać wycofane. Problemów było wiele i zakwestionowano prawidłowe funkcjonowanie tego sprzętu.

Xiaomi wreszcie ma Androida 10

Teraz i zgodnie z tym, co samo Xiaomi ogłosił, Android 10 wkrótce osiągnie te urządzenia. Po zlokalizowanych testach firma już szeroko rozpowszechnia się w kilku obszarach.

Najważniejsze w tej wersji jest to, że w końcu jest ona obecnie szeroko rozpowszechniana w Europie. Nadal jest tylko w kontrolowanych i ograniczonych partiach, ale wkrótce zostanie rozszerzony na wielu innych użytkowników Mi A3.

Problemy z aktualizacją Xiaomi Android 10 Mi A3

Mi A3 otrzymuje tę wersję w Europie

Xiaomi mocno stawia na tę nową wersję, która wprowadzi nowego Androida do Mi A3. Marka zakazuje pobierania jakichkolwiek plików lub udostępniania linków z dostępem do innych wersji.

Wydaje się, że wszystko jest już na dobrej drodze, aby długo oczekiwana aktualizacja pojawiła się w tym smartfonie. Poprzedni model, Mi A2, powinien pójść za nim, na który również wpłynęły poważne problemy w tej aktualizacji.