Wykonywanie połączeń międzynarodowych za pomocą Google Voice Calling

Wykonywanie połączeń międzynarodowych za pomocą Google Voice Calling 1

Istnieje wiele powodów, aby używać alternatywnego numeru telefonu. Możesz mieć osobiste powody, dla których chcesz otrzymać nowy numer lub możesz chcieć innego numeru z powodów biznesowych. Google oferuje bezpłatną opcję korzystania z alternatywnego numeru, a wszystko czego potrzebujesz to bezpieczna opcja internetowa. Ta dyskusja będzie przeznaczona dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, ale klienci G Suite również mają taką opcję. Kraje z opcją G Suite to: Dania, Szwajcaria, Wielka Brytania, Kanada, Portugalia i inne.

Musisz pobrać aplikację Google Voice. Użytkownicy Androida mogą go znaleźć w App Store. Użytkownicy iPhone’ów mają tę samą aplikację na Apple sklep. Podczas konfigurowania nowej aplikacji na urządzeniu musisz wybrać rodzaj urządzenia, na którym chcesz korzystać z Google Voice. Nie powinno być zaskoczeniem, że będziesz musiał użyć danych logowania Google, aby zalogować się do aplikacji. Jeśli nie masz konta Google, powinieneś to zrobić teraz. Google ma e-mail, zdalny dysk i wiele opcji, które są dostępne w każdej usłudze online, takiej jak Microsofts OneDrive lub Yahoo. Aby móc korzystać z Google Voice, konieczne jest konto Google.

Podczas konfigurowania konta Google Voice będziesz mieć możliwość utworzenia własnego numeru lub możesz zezwolić Google na utworzenie go dla Ciebie. W każdym razie będzie to dostępny numer. Może być trudno znaleźć numer kierunkowy pasujący do bieżącej lokalizacji. Nie stanowi to większego problemu, ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie nie są tak wybredni, jeśli chodzi o numery kierunkowe, szczególnie dla biznesu i naszej gospodarki koncertowej. Pamiętaj, że prawdopodobnie będzie to numer firmowy, którego nie będziesz używać dla rodziny i przyjaciół. Jeśli chcesz zezwolić Google na utworzenie numeru, Google da ci kilka opcji. Nie przemyśl tego kroku. Gdy pojawi się opcja weryfikacji numeru, śmiało i kliknij przycisk weryfikacji. Zostanie wyświetlony ekran z prośbą o połączenie nowego numeru z telefonem, którego użyjesz do odbierania połączeń. Powinien to być telefon, którego najczęściej używasz. Zobaczysz okno dialogowe z informacją, że udało Ci się połączyć numer telefonu Google Voice z telefonem komórkowym lub służbowym.

Ta aplikacja jest niezwykle wydajna i pomocna. Wykonywanie połączeń międzynarodowych jest dość proste. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z połączeń międzynarodowych, zapoznasz się z kodami krajów. Kod kraju Stanów Zjednoczonych to 1. Inne kraje mają różne inne kody. Ten kod kraju jest ważny. To jest jak numer kierunkowy dla krajów. Dlatego jeśli chcesz zadzwonić do kogoś w Argentynie, należy poprzedzić numer kodem kraju 54. Aby zakończyć połączenie, umieść 54 przed numerem argentyńskim.

Fajne jest to, że wpisujesz swój numer bezpośrednio w aplikacji, tak jak zwykły telefon. W tym celu kliknij stuknij Wykonaj połączenie i wpisz numer. Można to również zrobić za pośrednictwem Google Hangouts.

Teraz jest kilka ważnych rzeczy do zrozumienia na temat połączeń międzynarodowych. Połączenia międzynarodowe kosztują. Połączenia za pośrednictwem Google Voice są jednak znacznie obniżone. Połączenia te za pośrednictwem usługi Google Voice stanowią ułamek kosztu użytkowania normalnego urządzenia elektronicznego. Przed skorzystaniem z opcji połączeń międzynarodowych konieczne będzie zdeponowanie pieniędzy na koncie Google Voice. Dzwonienie do Niemiec może wynosić nawet $0.01, Japonia może wynosić średnio $0.05, a Meksyk i Wielka Brytania mogą być tak niskie, jak $0.01. Sprawdź stawki na voice.google.com/rates. Możesz wpłacić zaledwie 20,00 USD i korzystać z tego kredytu przez długi czas. W aplikacji dostępne są opcje, które pozwolą Ci automatycznie doładować konto. Wiele funkcji można skonfigurować w obszarze Ustawienia aplikacji Google Voice. Google Voice ostrzeże Cię o niskim saldzie, jeśli nie masz wybranej funkcji automatycznego płatności. Wszystko zależy od tego, jak często korzystasz z opcji połączeń międzynarodowych.

Jak możesz sobie wyobrazić, ta funkcja obejmuje inne opcje. Dzięki Google Voice możesz korzystać z wiadomości tekstowych, wyświetlać i blokować niechciane połączenia itp. Będziesz mieć w pełni funkcjonujący system telefoniczny za pośrednictwem Google Voice.