Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wykorzystaj TikTok do marketingu i innych porad ekspertów dotyczących rozwoju firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wykorzystaj TikTok do marketingu i innych porad ekspertów dotyczących rozwoju firmy

Dzisiejsze małe firmy mają więcej możliwości niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o marketing firmy. Istnieje mnóstwo różnych platform i narzędzi technicznych – od TikTok po Amazon do asystentów głosowych. Jak więc wykorzystać to wszystko w swojej firmie? Przeczytaj poniższe wskazówki członków internetowej społeczności małych firm.Opanuj TikTok Hashtag Marketing

Hashtagi są przydatne do zwiększania widoczności postów na wielu platformach społecznościowych – w tym na TikToku. Ale jeśli jesteś nowy na platformie, możesz potrzebować przewodnika, jak dokładnie działa system. Iwan Widżaja Akcje wskazówki w tym poście Noobpreneur. I członków BizSugar skomentował na poście tutaj.

Zwiększ swój zasięg na Instagram

Instagram to kolejna duża platforma mediów społecznościowych, która może mieć wpływ na marketing małych firm. Oczywiście ważna jest jakość treści. Ale może to mieć duży wpływ tylko wtedy, gdy masz znaczny zasięg na platformie. Ten post autorstwa Neila Patela szczegółowo opisuje, jak sprawić, by Twoje posty były widoczne.

Uzyskaj większe zaangażowanie w mediach społecznościowych dzięki tym sprytnym metodom

Przy tak dużej konkurencji w mediach społecznościowych musisz być sprytny, aby się wyróżnić. Spróbuj strategie w tym poście Platter of Gold autorstwa Elechi Emekobum, aby wywrzeć większy wpływ.

Używaj znaczników treści związanych z marką z Facebook Kołowrotki

Kołowrotki są wciąż dość nową funkcją Facebook. Dlatego Meta nadal dodaje nowe możliwości. Niedawno firma dodała tagi treści markowych. Uczyć się o korzyściach w tym poście w Social Media Today autorstwa Andrew Hutchinsona.

Uzyskaj więcej wyświetleń na YouTube

YouTube może być potężnym kanałem marketingowym. Lub możesz nawet zarabiać na sieci reklamowej. Ale potrzebujesz wielu wyświetleń, aby osiągnąć którykolwiek z tych celów. Dowiedz się, jak zwiększyć swoją widoczność na YouTube w tym Post kreatora blogów autorstwa Nicoli Bleu.

Rekommenderad:  Lista marek zatwierdzonych przez Farhana Akhtara

Zwiększ wyniki za pomocą marketingu wizualnego

Wizualizacje są ogromną częścią marketingu w mediach społecznościowych. Mogą też wpływać na inne strategie. Ale musisz wybrać odpowiednie zdjęcia i grafiki i używać ich celowo. Uczyć się więcej w tym poście Crowdspring autorstwa Mary Kyamko.

Przygotuj się na Siri, Alexę i innych klientów korzystających z maszyn

Asystenci głosowi i podobne technologie mają ogromny wpływ na zachowanie klientów. Dlatego firmy muszą mieć możliwość korzystania z takich platform na swoją korzyść. Krzysztof Sladdin Akcje kilka sposobów na zrobienie tego w tym poście MarTech.

Ulepsz swoje MŚP za pomocą narzędzi cyfrowych

Dzisiejsze małe firmy mają do dyspozycji mnóstwo narzędzi cyfrowych — łatwo można się rozproszyć tymi wszystkimi wyjątkowymi możliwościami. Ale ostatecznym celem tych platform powinno być w jakiś sposób ulepszenie Twojej firmy. Johna Ramptona przemija kilka opcji, jak to zrobić w tym poście SmallBizTechnology.

Zarabiaj na Amazon

Amazon to nie tylko miejsce, w którym można znaleźć prezenty i materiały eksploatacyjne. Platforma zawiera mnóstwo możliwości promocyjnych, funkcji rynku i możliwości zarabiania pieniędzy. Czytać o jak zarabiać na Amazon w tym poście w Work at Home Woman autorstwa Holly Reisem Hanna.

Wykorzystaj w pełni ambasadorów marki dla swojej firmy

Ambasadorami marki mogą być wszyscy, którzy kochają i rozpowszechniają informacje o Twojej firmie. Ale ta koncepcja może być szczególnie korzystna w mediach społecznościowych. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać ambasadorów marki dla swojej firmy, wymeldować się ten post marketerów DIY autorstwa Ivany Taylor zawiera wskazówki.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.