Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wykres wiedzy Google i jego wpływ na SEO

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wykres wiedzy Google i jego wpływ na SEO

Ponieważ Google stale się zmienia i udoskonala, jednym ze sposobów, w jaki to robi, jest wyszukiwanie semantyczne i wykres wiedzy. Czym właściwie jest wykres wiedzy?

Wykres wiedzy to cyfrowe kompendium wiedzy obejmujące ludzi, miejsca i rzeczy. Wszystkie te konkretne punkty danych nazywane są jednostkami. Czym właściwie jest byt?

Istota to rzeczownik: osoba, miejsce lub rzecz. Zasadniczo sumę większości wiedzy można sprowadzić do osób, miejsc i rzeczy. Nie jest to samo w sobie ograniczenie, ale daje nam pewne odniesienie do tego, czego możemy się spodziewać, rozmawiając na te tematy.

Dlaczego więc wykres wiedzy jest ważny dla SEO? Kiedy masz do czynienia z firmami i znanymi podmiotami, musisz dokonać optymalizacji zgodnie z tym, w jaki sposób Google przechowuje dane w swojej bazie wiedzy.

Jaka jest różnica między bazą wiedzy a wykresem wiedzy? Zasadniczo są tym samym.

Co to jest Graf wiedzy Google?

Wykres wiedzy to baza wiedzy dostarczająca uporządkowanych danych o jednostkach, ich relacjach i faktach na ich temat.

Wykres wiedzy zawiera obecnie 500 miliardów faktów 5 miliardów podmiotów od 2020 r.

Wykres wiedzy działa zarówno jako struktura indeksowania semantycznego dla wyszukiwarek, jak i baza wiedzy dla systemów przetwarzania języka naturalnego.

Krótko mówiąc, jest to zautomatyzowany system baz danych, w którym wyszukiwarki takie jak Google tworzą w Internecie szereg węzłów lub pól zawierających połączenia pomiędzy różnymi stronami internetowymi związanymi z danym tematem.

Cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników, którzy chętniej klikają wpisy, gdy od razu znajdą to, czego szukają – właśnie to dają im wykresy wiedzy.

Ponieważ wykresy wiedzy poprawiają zapytania w wyszukiwarkach, praktyki kodowania przyjazne dla wykresów wiedzy w witrynach internetowych mogą również pomóc w podniesieniu rankingów wyszukiwania.

Firmy zajmujące się projektowaniem stron internetowych, które ulepszają wykresy wiedzy w swoich witrynach internetowych, mogą znaleźć się wyżej w rankingach lokalnych wyszukiwań, ponieważ wykresy wiedzy staną się gorącym tematem SEO w roku 2021 i później.

Chociaż wykresy wiedzy były wcześniej zarezerwowane dla większych firm zatrudniających wielu pracowników, którzy mogli poświęcić czas na odpowiednią optymalizację wpisów na wykresach wiedzy, obecnie wykresy wiedzy może edytować każdy.

Oznacza to, że wykresy wiedzy są otwarte dla mniejszych firm, którym może być trudno konkurować na wykresach wiedzy z większymi konkurentami.

Firma Google udostępniła nawet narzędzie do testowania wykresów wiedzy, z którego może korzystać każdy.

Tego rodzaju informacje są bezcenne, jeśli chodzi o opracowywanie taktyk wykorzystujących wykresy wiedzy, które sprawdzają się dobrze w przypadku Twojej firmy w Internecie.

Chociaż wykresy wiedzy mogą być szczególnie pomocne w wyszukiwaniu lokalnym, zapewniają one również inne korzyści, w tym zwiększoną liczbę kliknięć i wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania semantycznego, np. związanych z osobami lub markami.

Wykresy wiedzy mogą zmienić SEO, dostarczając użytkownikom natychmiast potrzebne informacje, dzięki czemu firmy mogą łatwiej niż kiedykolwiek zajmować wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania – pod warunkiem, że od początku będą przyjazne dla wykresów wiedzy.

Struktury grafów wiedzy

Wykresy wiedzy są budowane przy użyciu znaczników Schema, semantycznego języka kodowania, który wyszukiwarki mogą identyfikować i wykorzystywać do tworzenia struktur grafów wiedzy.

Znaczniki schematu pomagają Google lepiej zrozumieć dane strukturalne oraz dowiedzieć się, jak je analizować i wyświetlać użytkownikom.

Sam wykres wiedzy składa się z węzłów i krawędzi pomiędzy tymi węzłami. Węzły to zasadniczo ważne podmioty w Internecie, takie jak ludzie, miejsca lub rzeczy, podczas gdy krawędzie reprezentują połączenia między tymi podmiotami.

Chociaż wykresy wiedzy nie mają obecnie żadnego wpływu na SEO głównych SERP Google (stron wyników wyszukiwania), wykresy wiedzy mogą wkrótce zostać wykorzystane jako czynnik rankingowy w przypadku lokalnych wpisów, w których odpowiednia treść z wykresów wiedzy pomaga użytkownikom znaleźć odpowiedzi w ich najbliższej okolicy.

Wykresy wiedzy mogą również odgrywać ważną rolę w semantycznych SERPach, pomagając uzyskać więcej informacji na temat semantycznych słów kluczowych bez konieczności wcześniejszego klikania przez użytkowników.

Oznacza to, że praktyki kodowania znaczników Schema.org dotyczące wykresu wiedzy są niezwykle ważne dla SEO.

Jak sprawić, by wykresy wiedzy działały na korzyść SEO Twojej firmy

Jeśli wykresy wiedzy będą odgrywać większą rolę w przyszłości optymalizacji wyszukiwarek, praktyki kodowania przyjazne wykresom wiedzy powinny znajdować się na pierwszym planie strategii rozwoju firmy w Internecie.

Oto, jak kodowanie przyjazne wykresom wiedzy może pomóc Twojej firmie osiągnąć wyższą pozycję w rankingach:

  • Opracowanie wykresów wiedzy na temat osób pracujących dla Twojej firmy może dostarczyć użytkownikom więcej informacji o tych osobach i ułatwić znalezienie dodatkowych informacji, jeśli zobaczą ich imię i nazwisko lub zdjęcie w SERP.
  • Za pomocą wykresów wiedzy możesz dodawać węzły pokazujące informacje kontaktowe, lokalizację i szczegóły tła, które mogą prowadzić użytkowników bezpośrednio do formularzy kontaktowych i innych ważnych treści, gdy będą szukać w Google informacji o danej osobie.
  • Wykresy wiedzy lokalnej mogą zawierać wpisy na wykresach wiedzy Twojej firmy, które można dodać do wykresów wiedzy w Mapach Google, umożliwiając użytkownikom znalezienie odpowiedzi na temat firm w ich najbliższej okolicy.
  • Dodając informacje o lokalizacji, godzinach otwarcia i danych kontaktowych, możesz skierować użytkowników do wpisów na wykresie wiedzy, które zawierają linki do strony internetowej firmy, a także recenzje innych osób, które robiły z nią interesy online.
  • Tworzenie wpisów na wykresie wiedzy dla różnych lokalizacji jest również pomocne dla firm działających w wielu miastach, a nawet krajach.
  • Witryny internetowe obsługujące wykresy wiedzy mogą łączyć ze sobą wpisy grafów wiedzy, dzięki czemu użytkownicy wyszukujący w tej samej przestrzeni geograficznej zobaczą podobne wykresy wiedzy powiązane z podobnymi podmiotami, co ułatwia firmom tworzenie połączeń między wieloma lokalnymi witrynami internetowymi.

Wykorzystując wykresy i encje wiedzy, możesz skorzystać z najnowszej technologii SEO, aby uzyskać lepszą widoczność w Internecie.

Graf wiedzy Wiedza

Tworząc własne wykresy wiedzy i aktualizując je w miarę pojawiania się nowych informacji, wykresy wiedzy mogą pomóc poprawić SEO wielu współczesnych firm.

Ponieważ w przyszłości wykresy wiedzy będą odgrywać coraz większą rolę, zrozumienie sposobu tworzenia wykresów wiedzy stanie się kluczową umiejętnością dla wszystkich właścicieli firm i operatorów witryn internetowych, którzy chcą uzyskać wyższą pozycję w Internecie.

Jak Graf Wiedzy wpływa na SEO

Chociaż wykresy wiedzy istnieją już od jakiegoś czasu, dopiero niedawno zaczęły one wpływać na strategię SEO.

Podobnie jak znaczniki Schema.org były przeważnie bezsilne, zanim dane strukturalne stały się bardziej powszechne, wykresy wiedzy nie są jeszcze dobrze rozpowszechnione i nie można ich jeszcze uważać za czynnik SEO.

W końcu wykresy wiedzy staną się podobne do danych strukturalnych — każda strona internetowa bez wyników wykresów wiedzy może nie wyświetlać się na pierwszej stronie Google, gdy użytkownik zada pytanie bezpośrednio na temat Twojej firmy lub produktu.

Wykres wiedzy już wpływa na SEO, ponieważ może być sygnałem autorytetu.

Wyniki wykresu wiedzy, wyświetlane w postaci karty wiedzy z fragmentem polecanym, pojawiają się u góry każdego SERP obok bezpłatnych wyników wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy otrzymują odpowiedzi od razu, zamiast zmuszać ich do klikania wielu stron.

Ta karta wiedzy zawiera wskazówki i wskazówki dotyczące wyszukiwania wraz z wynikami wykresu wiedzy.

W miarę jak wykresy wiedzy staną się coraz bardziej powszechne, będą miały jeszcze większy wpływ na SEO.

Zwłaszcza jeśli chodzi o lokalne firmy lub wiedzę niszową, wyniki wykresów wiedzy prawdopodobnie staną się najbardziej widocznym typem wyników w SERP, jeśli jeszcze tak nie jest.

Istnieje kilka sposobów na uzyskanie wyników wykresu wiedzy i poprawę swojej pozycji w SERPach:

Użyj znaczników schematu: znaczniki schematu pozwalają Google łatwiej identyfikować Twoje treści za pomocą znaczników danych strukturalnych, takich jak JSON-LD, Microdata lub RDFa.

Te formaty kodowania ułatwiają Google zrozumienie tego, co jest publikowane na stronie internetowej, dzięki czemu może generować i analizować wyniki na podstawie tych danych.

Wykresy wiedzy wpływają na budowanie linków i SEO na stronie. Tworząc linki, lepiej jest łączyć koncepcje i prawdopodobnie znane elementy, niż łączyć je za pomocą przypadkowych słów, które mogą nie mieć miejsca w paradygmacie ogólnie znanych elementów witryny internetowej.

W tym przypadku pojęcia i potencjalnie znane elementy oznaczają wszystko, co jest rzeczownikiem – osobą, miejscem lub rzeczą – prowadzące do czegoś w Twojej witrynie, co to odzwierciedla, a nie przypadkowe czasowniki, wszędzie tekst zakotwiczenia „kliknij tutaj” itp. NA.

Wykonanie tego ostatniego może osłabić jakość łącza i zepsuć jego znaczenie dla ogólnego tematu.

W ten sposób budujesz zaufanie Google do swojego autorytetu i wiedzy na tyle, że masz świadomość powiązań między określonymi podmiotami (oraz tego, czy mogą one być ze sobą niepowiązane).

Jak Graf Wiedzy pomaga Google lepiej zrozumieć zamiar wyszukiwania

Google chce serwować wiedzę w postaci wyników wyszukiwania. Chcą, abyś uzyskiwał odpowiedzi bez konieczności opuszczania ich witryny po kliknięciu, dlatego logiczne jest dla nich dodawanie odpowiedzi opartych na wiedzy bezpośrednio do SERP.

Niedawne badanie Rand Fishkina dotyczące zerowych kliknięć opiera się na teorii, że witryny internetowe otrzymują nie więcej niż 65% kliknięć z SERP Google.

To zdumiewająca liczba, biorąc pod uwagę, jak wiele firm korzysta z usług Google w zakresie generowania ruchu i wyświetlania swoich witryn internetowych.

Jeśli to prawda, oznaczałoby to, że szansa na pojawienie się w SERPach Google maleje.

Nie wiemy jednak dokładnie, jakie dane są liczone. Czy dane liczą urządzenia mobilne? Czy dane obejmują rzeczywiste kliknięcia przycisku myszy na komputerze stacjonarnym?

Dotknięcie telefonu komórkowego i kliknięcie może mieć różne interpretacje, dlatego w zależności od tego, kim jesteś, będzie to obejmować różne wyniki dla tych danych.

Dlatego dość ważne jest dokładne kategoryzowanie danych, na których opierały się te dane, a nie wyciąganie pochopnych wniosków na podstawie uogólnionych kliknięć.

Ostateczne wnioski i interpretacje mogą być znacznie odmienne. Jest oczywiste, że skoro wiele firm odniosło w rezultacie znaczny sukces w wyszukiwarce Google, nadal istnieją znaczne możliwości, które w rezultacie nie spowolniły do ​​indeksowania (bez zamierzonej gry słów).

W każdym razie dzięki Grafowi wiedzy Google właśnie to robią — lepiej zrozumieć intencje stojące za wyszukiwanym hasłem, dostarczając bezpośrednie odpowiedzi i karty wiedzy, a także gromadząc wszystkie te informacje na jednej stronie:

Ta karta wiedzy dostarcza wielu informacji na temat „prawdy”, którą sugeruje Twoje zapytanie. Dodatkowe elementy wiedzy i obrazy pojawiają się także we fragmencie wykresu wiedzy, w zależności od wyszukiwanego hasła.

W przypadku zapytań, w których istotne są karty wiedzy, Google wyświetla ten pasek boczny z wykresem wiedzy jako integralną część wyników wyszukiwania.

Te fragmenty kart wiedzy zaprojektowano tak, aby były dynamiczne i płynne i ładowały się tylko wtedy, gdy są potrzebne w przypadku zapytań, które je obsługują.

Ponieważ karty wiedzy pochodzą bezpośrednio z bazy danych grafów wiedzy Google, karty wiedzy mają zwykle dłuższy okres ważności niż tradycyjne elementy SERP, takie jak wyniki wiadomości lub udostępnienia w mediach społecznościowych.

Karta wiedzy wyświetla się w SERP tylko wtedy, gdy jest istotna dla Twojego wyszukiwania. Jeśli nie ma wykresu wiedzy na temat konkretnego zapytania, nie zobaczysz go (w przeciwieństwie do innych elementów panelu wiedzy, które są statyczne).

Jeśli masz karty wiedzy, które są puste, ponieważ dotyczą zagadnień spoza bazy wiedzy Google, np. przepisów na kartę wiedzy związaną z przepisami, Google nie ma nic do wyświetlenia.

Karty wiedzy i sieć semantyczna

Wykres wiedzy jest zbudowany na relacjach semantycznych między węzłami (jednostkami) na wykresach wiedzy w różnych bazach wiedzy.

Oznacza to, że podczas tworzenia treści musi ona być zgodna z istniejącymi tematami wiedzy, a nie tylko losowymi docelowymi słowami kluczowymi lub wyrażeniami.

Google chce udostępnić Ci wiedzę na temat zapytania bez konieczności opuszczania Google po kliknięciu, dlatego próbuje wyświetlać karty wykresów wiedzy w większej liczbie miejsc niż tylko w panelach wiedzy. Dzięki kartom wiedzy wyświetlanym na stronie wyników wyszukiwania i pod nimi jest mnóstwo doskonałych miejsc, w których mogą się one pojawiać.

Wykres wiedzy dostarcza danych, które mogą pomóc Ci odpowiedzieć na pytania, czyli dokładnie to samo, co wyszukiwarki powinny robić od zawsze. Kiedy Google zaczynało swoją działalność, oczekiwano, że będzie silnikiem „odpowiedzi”, ale w miarę jak ta rola stawała się coraz trudniejsza do spełnienia, a Google zaczął zwracać wszystko, wykresy wiedzy pozwalają Google spełnić początkowe oczekiwania, dostarczając wiedzę bez konieczności klikania gdzie indziej.

Wykres wiedzy umieszcza dane semantyczne na jednej stronie dla Twoich działań SEO. Wiele struktur „semantycznych” jest poza zasięgiem wielu witryn, ponieważ bazy wiedzy, takie jak Yahoo Answers, nie są dostępne do indeksowania.

Gdy dane z kart wiedzy są widoczne dla Google, zyskuje on teraz nowe źródło danych semantycznych, które daje im więcej sygnałów do rankingu i dostarczania wyników opartych na wiedzy.

Wykres wiedzy zapewnia lepsze wyniki SEO, ponieważ możesz tworzyć treści wokół wykresów wiedzy w bazie wiedzy, a nie tylko kierować reklamy na losowe słowa kluczowe lub frazy, które mogą mieć niewielkie lub żadne znaczenie z tym, pod kątem czego faktycznie optymalizujesz.

Jak Graf Wiedzy usprawnia wyszukiwanie semantyczne

Wykres wiedzy Google ułatwia znalezienie dokładnie tego, czego szukasz, dzięki implementacji opartej na encjach.

Biorąc pod uwagę, że encje to w zasadzie rzeczowniki — osoby, miejsca i rzeczy — spójrzmy na przykład tego, jak wykres wiedzy może poprawić wyniki wyszukiwania:

Jeśli szukasz w Internecie nowego domu, wykres wiedzy może pokazywać agentów nieruchomości znajdujących się blisko miejsca, w którym planujesz się przeprowadzić.

Dzięki temu nie będziesz musiał zajmować się czasochłonnym wyszukiwaniem informacji o różnych agentach i ich nagrodach lub przydatnych promocjach.

Wykres wiedzy zrobi to za Ciebie.

Wyszukiwanie informacji o miejscach, osobach czy rzeczach jest jeszcze bardziej przydatne, gdy w wyszukiwaniu semantycznym wykorzystuje się graf wiedzy.

Na przykład, jeśli próbujesz znaleźć informacje o mieście, w którym mieszkasz (być może Chicago), wykres wiedzy może pokazywać członków lokalnych władz miejskich, popularne restauracje w okolicy i różne domy kultury.

Wykres wiedzy oferuje również karty wiedzy dla osób lub rzeczy, które istniały na przestrzeni czasu.

Na przykład, jeśli szukasz informacji o znanych wynalazcach, na karcie wiedzy pojawią się ludzie tacy jak Thomas Edison i Nikola Tesla, którzy dokonali wynalazków, które pomogły ulepszyć życie, jakie znamy.

Wykres wiedzy sprawia, że ​​wyszukiwanie semantyczne jest bardziej efektywne, ponieważ pomaga nam szybciej wyszukiwać informacje podczas wyszukiwania miejsc, osób lub rzeczy.

Ze względu na byty i ich funkcję na grafie wiedzy wyszukiwania są dokładniejsze, mądrzejsze i trafniejsze.

Co Graf Wiedzy robi dla encji?

Co dokładnie robi wykres wiedzy dla jednostek? Od czasu debiutu wykresów wiedzy Google w 2012 roku stały się one złotym standardem wyszukiwania semantycznego.

Nie tylko Google ma wykresy wiedzy. Z Facebook do Binga, wykresy wiedzy pojawiają się obecnie wszędzie.

Wykres wiedzy to baza wiedzy jednostek zorganizowana wokół określonych kategorii i wypełniona informacjami zebranymi przez redaktorów.

Oznacza to, że informacje zebrane z wykresów wiedzy wnoszą nieco więcej – na froncie wywiadowczym – do wyszukiwań prowadzonych za ich pośrednictwem i prowadzą do lepszych wyników.

Wykresy wiedzy są dobrodziejstwem dla specjalistów SEO, ponieważ wykresy wiedzy zapewniają im kolejne narzędzie, za pomocą którego mogą wpływać na organizację wiedzy w Internecie.

Ponieważ encje są konkretnymi węzłami i znanymi ilościami wiedzy, Google ma już o nich pewne informacje.

Kontynuując tworzenie wartości za pośrednictwem swojej witryny na temat wybranej niszy, dodajesz dane do wykresu wiedzy Google, dzięki czemu ostatecznie będziesz uważany za eksperta i autorytet w swojej dziedzinie.

Jaki jest związek między wynikami wyszukiwania a Grafem wiedzy?

Google pracuje z wykresami wiedzy od początku 2011 roku i obecnie jest dostępny we wszystkich głównych językach.

Dzięki umieszczeniu wykresów wiedzy w wynikach wyszukiwania Google ma możliwość zapewnienia użytkownikom bezpośredniego dostępu do wiedzy na temat konkretnego podmiotu.

„Wykres wiedzy pokazuje powiązania między co najmniej dwoma podmiotami, co może pomóc ludziom odkrywać nowe pomysły i koncepcje” – powiedział Hartmut Giesel z centralnego bloga Google dla webmasterów. „Mamy nadzieję, że te funkcje wyposażą ludzi w wiedzę na tematy, które są dla nich istotne”.

Google zasadniczo wykorzystuje wykresy wiedzy, aby ludzie mogli lepiej zrozumieć informacje zawarte na stronach internetowych.

Jednak do tworzenia wykresów wiedzy wyszukiwarki potrzebują pewnego rodzaju logiki, aby wiedzieć, jakie dane powinny być zawarte obok siebie i czy istnieją jakieś relacje między udostępnianymi fragmentami wiedzy.

Uzasadnienie tej strategii jest proste: wykresy wiedzy są przyjazne dla użytkownika i pomagają wyszukiwarkom upewnić się, że odpowiadają temu, czego szukają użytkownicy.

Jak optymalizować pod kątem Grafu wiedzy?

Wykres wiedzy Google w pełni indeksuje wiedzę, fakty i liczby bezpośrednio w wynikach wyszukiwania.

Pozwala użytkownikom uczyć się na bieżąco podczas wyszukiwania, zamiast klikać jedną lub dwie strony, aby dowiedzieć się więcej.

Nie należy tego lekceważyć, ponieważ całkowicie zmieni to przyszłość strategii SEO i SEM opartych na wiedzy, dopóki nie pojawi się inna technologia, która ponownie to wszystko rozbije.

Optymalizacja pod kątem wykresu wiedzy oznacza tworzenie połączeń między znanymi podmiotami w Twojej witrynie. Na przykład…

Dlaczego obecność marek w panelach wiedzy jest ważna?
Istnieją trzy główne powody, dla których marki powinny chcieć, aby ich obecność w panelu wiedzy była silna: 1) świadomość marki 2) autorytet 3) potencjał ruchu.

Świadomość marki

Ponieważ panele wiedzy pojawiają się na górze strony, zostaną zauważone.

Posiadanie panelu wiedzy dotyczącego wyszukiwanego hasła, na które kierujesz reklamy, zawiera informacje o Tobie, co może jeszcze bardziej wzmocnić obecność Twojej marki w Internecie i zapewnić Ci pozycję lidera w swojej branży.

Nawet jeśli ktoś na to nie kliknie, zobaczy, że informacja i zaufanie ze strony autorytetu w zakresie wykresów wiedzy mogą pomóc w podniesieniu Twojego statusu.

To świetny sposób, aby marki mogły dotrzeć do odbiorców, którzy nie szukają ich aktywnie w Google lub po prostu od niechcenia szukają ich produktów lub usług.

Autorytet

Kiedy ludzie szukają odpowiedzi, szczególnie na urządzeniach mobilnych, prawdopodobnie chcą szybko uzyskać odpowiedzi.

Dobrze zaprojektowany panel wiedzy, zawierający dokładne dane, może wizualnie wykazać Twoją wiedzę na temat Twojej dziedziny i dać osobom poszukującym pewność, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.

Potencjał ruchu

Panel wiedzy automatycznie pobiera informacje ze znaczników schematu i wyświetla je użytkownikom.

Uwzględniając tę ​​wiedzę, marki będą mogły przechwytywać ruch z tych paneli wiedzy.

Może to pomóc zwiększyć świadomość marki poprzez przyciągnięcie użytkowników, którzy nie szukają aktywnie witryny, ale mogą wrócić później.

Jak marki docierają do paneli wiedzy?

Wykresy wiedzy tworzone są ze względu na byty: ludzi, miejsca lub rzeczy.

Ponieważ Google korzysta ze znaczników Schema.org, firmy mają szerokie możliwości umieszczania treści o sobie w kodzie swojej witryny, dzięki czemu mogą pojawiać się w panelach wiedzy.

Świadomość Schema jest obecnie niska, ale ważne jest, aby marki już teraz z niego skorzystały, ponieważ istnieją niezliczone możliwości optymalizacji z jego wykorzystaniem.

Jak planujesz optymalizację pod kątem Grafu wiedzy?

Wykres wiedzy pojawia się przy większej liczbie wyszukiwań, dlatego marki muszą zadbać o to, aby były odpowiednio reprezentowane. Panel wiedzy może zwiększyć świadomość marki i autorytet wśród osób poszukujących, które szybko potrzebują informacji. Firmy powinny korzystać z paneli wiedzy ze znacznikami schematu, aby przechwytywać ruch i podnosić swoje pozycje w samym grafie wiedzy.

Jeśli zostanie to zrobione skutecznie, wykres wiedzy – i panele wiedzy – mogą być potężnym narzędziem do tworzenia rankingów i wydajności ruchu.