Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wyszukuj i oglądaj wiele witryn wideo — ClipFinder HD

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wyszukuj i oglądaj wiele witryn wideo — ClipFinder HD

Jeśli szukasz łatwego sposobu na korzystanie z komputera, spójrz na aplikację, która radzi sobie znakomicie. ClipFinder HD firmy Ashampoo pozwala Ci na wyszukaj i pobieraj filmy z popularnych witryn wideo bezpośrednio ze swojego komputera. ClipFinder HD zapewnia wideo internetowe takie, jakie powinno być. Szukaj w aż piętnastu portalach wideo (m.in YouTube, Yahoo Video, Vimeo, Spike i wiele innych) jednocześnie lub w wybranych portalach, oglądaj filmy bezpośrednio, konwertuj i zapisuj je na dysku twardym jednym kliknięciem. Jeśli jesteś fanem filmy internetowebez wątpienia pokochasz to darmowe oprogramowanie.

Aby znaleźć dowolny film, po prostu wpisz wyszukiwane hasło lub terminy, a miniatury filmów wideo zostaną wyświetlone w poszczególnych witrynach wideo. Aby ułatwić przeglądanie, możesz powiększyć lub zmniejszyć miniatury. Kliknij na dowolny film, a zobaczysz go w samym Ashampoo ClipFinder HD, więc nie będziesz musiał przeskakiwać do przeglądarki lub osobnej aplikacji.

Jest w nim mnóstwo fajnych dodatków Ashampoo ClipFinder HDw tym możliwość tylko wyszukiwać filmy w formacie wysokiej rozdzielczości (HD). – stąd nazwa programu. Jeśli kiedykolwiek chciałeś zapisać kopię filmu znalezionego w Internecie, jest to najlepszy sposób. Porządkowanie zapisanych klipów jest równie łatwe. Po prostu zdefiniuj kategorie, umieść w nich swoje klipy, nawiguj po nich na ścianie wideo 3D i organizuj je, przeciągając myszką.

jest darmowy, ale będzie działać tylko przez 10 dni, chyba że podasz swój adres e-mail dostawcy Ashampoo. Jeśli podasz swój adres e-mail, zostanie Ci przesłany klucz umożliwiający odblokowanie programu, dzięki czemu będziesz mógł z niego korzystać bezpłatnie na stałe. Działa z XP, Vista i Windows 7.

Pobierz ClipFinder HD

Powiązane: 10 najlepszych stron internetowych do bezpłatnego oglądania anime w Internecie