Wytnij obraz, audio i wideo z tego samego miejsca za pomocą Croppio

Korzystanie z plików multimedialnych w tym czasie jest własnością publiczną, to znaczy, że dzisiaj wszyscy pracujemy nad tego rodzaju materiałami w pewnym momencie. Wynika to z faktu, że sieci społecznościowe opierają materiał swoich platform właśnie na audio, wideo i obrazach, dlatego zawsze edytujemy obraz lub kadrujemy wideo. Tego rodzaju zadania są generalnie wykonywane z określonej aplikacji dla każdego pliku, jednak chcemy przedstawić Ci kompleksowe narzędzie do wykonywania wszystkiego z tej samej witryny.

Nazywa się Croppio, a jego funkcja ma służyć jako narzędzie do przycinania wszelkiego rodzaju materiałów multimedialnych.

Łatwo przycinaj materiał

Wytnij obraz, audio i wideo z tego samego miejsca za pomocą Croppio 1

Pomysł Croppio polega na tym, że mamy zintegrowane narzędzie do przycinania zamiast jednego dla każdego typu pliku. Biorąc pod uwagę, że jest to narzędzie online, mamy bardzo atrakcyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci nie tylko łatwo wycinać zdjęcia, pliki audio i wideo, ale także zaoszczędzić miejsce na smartfonie lub dysku twardym niezależnie od aplikacji, które są zorientowane tylko na jeden rodzaj plik.

Należy zauważyć, że korzystanie z Croppio jest bezpłatne i wystarczy wejść do Internetu, aby rozpocząć przycinanie plików.

Gdy znajdziesz się w witrynie, otrzymasz okno z prośbą o wpisanie pliku, możesz go wybrać z okna przeglądarki lub przeciągnąć do interfejsu.

Wytnij obraz, audio i wideo z tego samego miejsca za pomocą Croppio 2

Podczas przesyłania pliku przejdziesz do obszaru roboczego, w którym zobaczysz swój obraz, wideo lub audio i będziesz miał możliwość zastosowania cięć zgodnie z predefiniowanymi zakresami lub wymiarami lub, jeśli nie, zrób to za pomocą bezpłatnego narzędzia, przecinając bez ograniczeń. Dodatkowo masz możliwość zmiany formatu pliku przed pobraniem.

Proces Croppio jest naprawdę prosty i najlepszy, poza tym, że jest darmowy, obsługuje najpopularniejsze formaty obrazów, audio i wideo.

Aby to udowodnić kliknij ten link.