Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wywiad Splasheo z Gideonem Shalwickiem — o zwiększaniu zaangażowania filmów dzięki napisom

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wywiad Splasheo z Gideonem Shalwickiem — o zwiększaniu zaangażowania filmów dzięki napisom

Oglądanie filmów bez napisów może przypominać oglądanie niemego filmu — zwłaszcza w mediach społecznościowych i miejscach publicznych, gdzie ludzie oglądają filmy bez dźwięku.

Jeden raport mówi, że widzowie oglądają 85% filmów na Facebook bez dźwięku.

Tutaj znaczenie mają napisy wideo. Jeśli publikujesz reklamy wideo, napisy są tym ważniejsze, że bez nich stracisz pieniądze!

Ponieważ ponad 80% konsumentów mediów jest bardziej skłonnych do obejrzenia całego filmu, gdy dostępne są napisy, napisy do filmów stają się 80/20 edycji filmów w celu zaangażowania.

Poza tym przepisy dotyczące dostępności, takie jak WCAG 2.0 wymagają napisów do filmów rządowych, filmów szkoleniowych itp. Jeśli tworzysz treści wideo dla instytucji publicznych, napisy nie podlegają negocjacjom.

Dlatego skontaktowałem się z Gideonem Shalwickiem ze Splasheo.

Bez ogromnego wpływu, jaki wywiera na zaangażowanie w oglądanie filmów, musimy prowadzić więcej rozmów na temat napisów do filmów i sposobów ich używania. Dlatego ten wywiad z Gideonem Shalwickiem mówi o tym, jak uczynić filmy ciekawszymi dzięki napisom.

Kluczowe wnioski z tego wywiadu

Oto, co dowiesz się z tego wywiadu:

  • Filmy z napisami mogą zwiększyć zaangażowanie o 300%
  • Napisy poprawiają skuteczność reklam wideo
  • Napisy wideo pomagają zwiększyć zaangażowanie społecznościowe na platformach takich jak Facebook, InstagramTikTok i YouTube
  • Napisy wspomagane przez sztuczną inteligencję nie zawsze są dokładne i mogą kosztować więcej pieniędzy i czasu.
  • Nadal będziesz musiał edytować treść z napisami AI, co może spowodować błędną pisownię i pominięcie ważnych ludzkich wyrażeń emocjonalnych, które dodają koloru napisom
  • Filmy z napisami zmniejszają potrzebę wymyślnej edycji wideo

Moja rozmowa z Gideonem Shalwickiem

1. Witam, proszę się przedstawić

Nazywam się Gideon Shalwick. Jestem założycielem Splasheo i współzałożycielem kilku innych firm w przeszłości, ale obecnie Splasheo.com.

Splasheo to firma, w której bierzemy Twoje filmy i zasadniczo przygotowujemy je do mediów społecznościowych.

Bierzemy surowe wideo, a następnie ręcznie je transkrybujemy. Dodajemy do niego nagłówek i czynniki angażujące, takie jak pasek postępu filmu, Twoje logo, wezwanie do działania i wiele innych rzeczy.

Zasadniczo wszystkie te rzeczy, których potrzebujesz, aby Twój film był w stu procentach gotowy na media społecznościowe, aby pomóc mu zdobyć jak najwięcej uwagi i zaangażowania.

Możesz go używać w dowolnym celu. Kluczową rzeczą jest to, że kiedy zaczynasz dodawać napisy do swoich filmów, pomaga to im być domyślnie bardziej wciągającymi, ponieważ ludzie nie mogą się powstrzymać, ale czytają napisy.

Nie wspominając nawet o mediach społecznościowych; w kanałach, gdy filmy często odtwarzają się automatycznie, ludzie nie włączają odtwarzania, więc nie mogą tego usłyszeć. Więc jeśli nie ma napisów, ludzie nie mogą tak naprawdę wiedzieć, co dzieje się w tych filmach.

2. Jakie osobiste doświadczenia lub realizacje zainspirowały Splasheo? Dlaczego uczyniłeś to swoim najwyższym priorytetem rozwiązać problem napisów do filmów? To znaczy ze wszystkich problemów, które napotkałeś podczas wideografii i edycji wideo.

To świetne pytanie. Jestem w branży od około 14 lat. Bardzo szybko zainteresowałem się grami wideo i jednym z kluczowych problemów, z jakimi borykałem się sam i jak widziałem u swoich subskrybentów, był problem z produkcją wideo.

Każdy chce opublikować film, który pomoże zbudować widownię, ale potem zawsze wraca do produkcji wideo, która staje się wąskim gardłem lub przeszkodą, przez którą ludzie muszą się przecisnąć. I wiele osób nie byłoby w stanie się przebić.

Podobnie dla mnie, wyzwaniem zawsze było znalezienie naprawdę dobrego systemu i sposobu na wyprodukowanie wideo, aby nie przeszkadzało; nie spowalnia mnie. Szukałem takiego rozwiązania przez około 12 lat.

Minęły dwa lata, odkąd uruchomiłem tę wersję Splasheo. Jakieś dwa lata temu, może dwa i pół roku temu, podszedł do mnie mój przyjaciel. Prowadzi agencję i kręcił filmy dla swoich klientów, które chciał schwytać.

Powiedział: spójrz, próbujemy to zrobić sami, ale to ból w karku. Czy wiesz jak to zrobić? Czy możesz nam w tym pomóc?

Wtedy tak naprawdę nie wiedziałem, jak to zrobić. Więc pomyślałem, okej, pozwólcie, że przyjrzę się temu od niechcenia.

Im bardziej się temu przyglądałem, tym bardziej byłem podekscytowany, ponieważ czułem, że znalazłem Świętego Graala za pomoc w tworzeniu filmów, które są zarówno wciągające, jak i warte obejrzenia, bez konieczności wykonywania mnóstwa prac edycyjnych.

Odkryłem, że gdy zaczniesz dodawać napisy do swoich filmów, natychmiast eliminuje to potrzebę wszelkiej fantazyjnej edycji wideo, którą musisz wykonać w przypadku tego rodzaju aktualizacji filmów w mediach społecznościowych.

Nie mówimy tutaj o hollywoodzkim filmie. Mówimy o tych zwykłych filmach w mediach społecznościowych, które chcesz opublikować dla nich na swoich kanałach społecznościowych.

Nie musisz już ich edytować, jeśli masz naprawdę dobre podpisy. Więc to był dla mnie jak moment żarówki.

Więc pomogłem mojemu przyjacielowi. Zacząłem robić wszystko ręcznie dla niego i był to cholernie bolesny proces. I pomyślałem: „Hej, musi być łatwiejszy sposób”. Okazuje się, że nie było prostszego sposobu.

Nawet do dziś ten proces dodawania napisów do filmów i przygotowywania ich do mediów społecznościowych to nie tylko dodawanie napisów. To także upewnienie się, że jest we właściwym formacie, we właściwych proporcjach, z odpowiednim zaangażowaniem i uwagą, a elementy są wbudowane; wszystkie te rzeczy są potrzebne, aby Twoje filmy były o wiele bardziej wciągające.

Więc mój przyjaciel był naszym pierwszym klientem. Potem pomogłem innemu przyjacielowi, który również chciał to zrobić, a potem przyjacielowi po przyjacielu, a następnie klientowi po kliencie.

Na początku robiliśmy rzeczy naprawdę ręcznie i po prostu pomagaliśmy ludziom.

Na początku nie było realnej zachęty do zysku. Chciałem tylko znaleźć sposób, aby ponownie pomóc ludziom, ponieważ w tym momencie właśnie wyszedłem z kolejnego start-upu, który założyłem. Właśnie wychodziłem i szukałem następnej rzeczy.

Pomyślałem, cóż, co mogę zrobić, aby pomóc ludziom? I to był dla mnie naprawdę dobry sposób na zrobienie tego.

Więc po prostu stopniowo zacząłem pomagać coraz większej liczbie ludzi, aż w końcu przekształciło się to w biznes.

Zrobiliśmy to za pośrednictwem marki Splasheo, która kilka lat temu zajmowała się czymś innym.

Rekommenderad:  Kompletny przewodnik po różnych metodach utrwalania w pandach

Potem przestawiliśmy się około dwa i pół roku temu i uruchomiliśmy tę wersję Splasheo. Więc to była geneza, z której Splasheo pochodzi ostatnio.

Nasz największy wzrost z tego, co możemy powiedzieć, nastąpił pocztą pantoflową. Skupiliśmy się więc na stworzeniu naprawdę dobrego rozwiązania dla naszych klientów.

Zdecydowaliśmy się na wolniejszy wzrost na początku w celu spowolnienia i stworzenia naprawdę dobrego rozwiązania i dobrego doświadczenia dla naszych klientów. To był dla nas temat numer jeden.

To się opłaciło, ponieważ byli tak zachwyceni tym, co dla nich dostarczyliśmy, że musieli zacząć rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi.

Ponieważ, gdy spojrzymy na nasze źródła ruchu, z pewnością wydaje się to wskazywać, że duża część naszego ruchu pochodzi od osób mówiących o nas.

Niekoniecznie są to reklamy, promocje partnerskie lub rzeczy, które możemy bezpośrednio śledzić. Spora część naszego ruchu pochodzi od osób wpisujących Splasheo.com lub osób wyszukujących Splasheo w Google, co wskazywałoby na wyższy poziom komunikacji szeptanej.

Nie mamy stuprocentowego sposobu prawidłowego śledzenia tego, ale z pewnością wydaje się, że tak właśnie dzieje się w tej chwili.

3. Pomyślałbym, że stworzenie Splasheo bez wyzwań jest niemożliwe. Jakie wyzwania napotkałeś podczas tworzenia Splasheo? Jak poradziłeś sobie z tymi wyzwaniami?

Tak więc na początku pierwszym wyzwaniem było wyzwanie techniczne. Jak podejść do tego problemu i rozwiązać go w taki sposób, aby móc rozwiązać go dla więcej niż jednej osoby na raz?

Aby móc to zrobić, musieliśmy bardzo dokładnie przemyśleć, jak zautomatyzować to lub systemizery bez poświęcania jakości produktu końcowego. Więc to było prawdziwe wyzwanie.

Zajęło nam trochę czasu, aby to zrozumieć, zbudować nasze systemy i wprowadzić je na miejsce, aby móc to zrobić.

Dostarczamy wyniki bardzo wysokiej jakości, znacznie lepsze niż te, które można uzyskać za pomocą zautomatyzowanego oprogramowania, ale nadal jesteśmy w stanie to skalować i sprawić, by było to wystarczająco przystępne cenowo również dla naszych klientów. Więc to było pierwsze wyzwanie.

Udało nam się to osiągnąć w ciągu pierwszych sześciu do dwunastu miesięcy. Więc to było naprawdę dobre. Myślę, że to tylko przykład jednego z wyzwań, przez które przechodzisz przy zakładaniu firmy.

Myślę jednak, że chodzi o to, że zawsze pojawiają się nowe wyzwania. Wydaje się, że nigdy nie odchodzą, a wyzwania stają się trudniejsze. Ale w miarę dorastania stajesz się lepiej przygotowany do radzenia sobie z nimi.

4. Kilka razy zmieniałeś karierę; od dyplomu inżyniera z University of Canterbury po wydanie e-booka; od stworzenia produktu szkoleniowego dla blogerów, a teraz napisów wideo. W jaki sposób te doświadczenia pomagają Ci dzisiaj odnieść sukces? A jakie są najtrudniejsze lekcje, których nauczyłeś się dzięki tym zmianom?

Świetne pytanie. Zrobiłem wiele rzeczy i niektórzy mogą powiedzieć, że zrobiłem zbyt wiele rzeczy i dlaczego nie trzymam się jednej rzeczy dłużej niż przez pewien okres czasu.

Z zewnątrz może tak to wyglądać, ale tak naprawdę byłem zajęty prawie tym samym przez ostatnie 14 lat. Po prostu manifestuje się na różne sposoby.

Splasheo to najnowszy rodzaj manifestacji czegoś, co narastało we mnie od bardzo dawna.

Kiedy patrzę na każde z tych różnych doświadczeń, jestem pewien, że były takie, które wydawałyby się trochę niezwiązane z tym, co robię teraz.

Na przykład ukończyłem inżynierię elektryczną i elektroniczną, co było dla mnie absolutnym koszmarem.

Przez cztery lata naprawdę walczyłem, ponieważ w zasadzie większość kursu składała się z rachunku różniczkowego i była niesamowicie trudna.

Zrobiłem wiele rzeczy i niektórzy mogą powiedzieć, że zrobiłem zbyt wiele rzeczy… ale tak naprawdę byłem zajęty prawie tym samym przez ostatnie 14 lat. Po prostu manifestuje się na różne sposoby.

Często patrzyłem wstecz z pogardą i jakby z żalem, myśląc: „dlaczego zmarnowałem tyle czasu przez cztery lata studiując coś, czego absolutnie nienawidzę?”

Było trochę tego, co mi się podobało, ale czułem, że nigdy nie wykorzystam tych informacji ani niczego, czego się tam nauczyłem.

Przez dłuższy czas żałowałem, że poszedłem na studia i mówiłem, że powinienem był zacząć swój biznes dużo wcześniej. Powinienem był po prostu nie iść na uniwersytet i od razu założyć firmę.

Ale teraz, kiedy zajmuję się tym dłużej, mogę zacząć widzieć pełniejszy obraz. I naprawdę patrzę na moje studia inżynierskie jako bardzo korzystne, pomagając mi lepiej myśleć.

Mimo że nie korzystałem z materiału, lekcje, których się nauczyłem i umiejętności, które zbudowałem podczas studiowania inżynierii:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Będąc w stanie badać rzeczy i będąc w stanie po prostu wyszukiwać rzeczy,
  • Nawet coś tak prostego, jak pisanie dotykiem i wyszukiwanie w Google;

Wielu z tych umiejętności nauczyłem się podczas tych inżynierskich dni.

Także wytrwałość. Rodzice nauczyli mnie, że jak coś się zacznie, to się kończy. Myślę, że to świetna rada, ale nie zawsze.

Myślę, że jedynym wyjątkiem tutaj jest to, że jeśli jesteś przekonany, że naprawdę jesteś na złej drodze, to lepiej zatrzymać się i zacząć coś innego. Na pewno miałem takie przypadki.

Nie kontynuowałem kariery inżyniera, ponieważ nie czułem, że jest to dla mnie właściwe. Patrząc wstecz, jestem naprawdę wdzięczny, że dokonałem tej zmiany, ponieważ postawiła mnie na ścieżce zostania przedsiębiorcą. I nauczyło mnie rzeczy, które są teraz naprawdę pomocne.

Poszedłem zrobić kolejny stopień i tytuł magistra zarządzania inżynierią, co jest jak zarządzanie i strona systemowa inżynierii. Cieszyłem się z tego dużo bardziej.

Moja pierwsza praca poza uniwersytetem polegała w zasadzie na zarządzaniu projektami w firmach zajmujących się zaawansowanymi technologiami lub technologiami, starszych firmach produkcyjnych i tego typu rzeczach.

Nauczyłem się tam wielu naprawdę przydatnych informacji, które pomogły mi później w byciu przedsiębiorcą.

Umiejętność zarządzania projektami była bardzo, bardzo przydatna, pomagając mi później stać się przedsiębiorcą, być zorganizowanym i myśleć w kategoriach projektów.

Ale znowu, praca jako pracownik nie była dla mnie. Nie podobało mi się to, ponieważ czułem, że ogranicza to, co naprawdę chciałem robić.

Rekommenderad:  [Jobs Roundup] Te wakaty analityczne w Freshworks mogą pomóc Ci zdobyć rolę u giganta SaaS

Patrząc wstecz, z pewnością każde z tych doświadczeń zdecydowanie pomogło ukształtować to, kim jestem dzisiaj i pomogło mi podejmować lepsze decyzje, a także pomogło mi lepiej pracować jako przedsiębiorca, aby móc tworzyć to, co mamy dzisiaj.

5. Jaki jest ogólny obraz — gdzie będzie Splasheo w ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu lat?

Nie możemy przepowiadać przyszłości. Ale jeśli spojrzę w przeszłość, z pewnością przeszliśmy przez wiele różnych zmian, nawet dla Splasheo w ciągu ostatnich dwóch lat.

Nie jest to takie proste, jak się wydaje, ale jako zespół staramy się naprawdę przyjrzeć wszelkim nowym zmianom, które przychodzą wraz z pryzmatem „czy tego chcą nasi klienci?

Czy naprawdę chcą tej zmiany?

Czy chcą tej nowej funkcji?

Czy chcą tego nowego kierunku?

Czy oni tego chcą – cokolwiek to jest?

Więc to rodzaj soczewek, które nosimy.

6. Czy Splasheo prowadzi swoich użytkowników, jak zmaksymalizować Splasheo, aby odnieść sukces? Czy są jakieś przydatne zasoby lub przewodniki?

Nie tyle, ile mogliśmy. Do tej pory naprawdę polegaliśmy na ludziach uzyskujących tego rodzaju informacje z innych miejsc.

To znaczy, jest tak wiele darmowych informacji. Ale nie wykluczamy tego jako czegoś, co chcemy zrobić, ale nie otrzymujemy od naszych klientów mnóstwa próśb o tego rodzaju informacje.

Ponownie, tak naprawdę, w miarę możliwości, odpowiadalibyśmy tylko naszym klientom i ich potrzebom. Oczywiście nie wykluczam tego, ale prawdopodobnie jest to coś, na czym musimy się bardziej skupić w przyszłości.

7. Jaka jest najlepsza rzecz, jaką ktoś kiedykolwiek powiedział o Splasheo?

Było wiele różnych rzeczy, ale myślę, że niektóre z kluczowych rzeczy, które wciąż otrzymujemy od naszych klientów, to fakt, że zapewniamy spójny wynik, co jest wspaniałe.

Jeśli idziesz na rynek lub zatrudniasz freelancera, a nawet agencję, często występuje zmienność końcowego wyniku.

Podczas gdy sposób, w jaki skonfigurowaliśmy rzeczy w Splasheo, zawsze wiesz, co dostaniesz. Jest więc bardzo konsekwentny.

Inną rzeczą, którą otrzymujemy, jest to, że ludzie kochają niezawodność. Mamy obietnicę, że jeśli Twój film ma mniej niż pięć minut, zwrócimy Ci go w ciągu 24 godzin, jak w zegarku.

Jeśli tego nie zrobimy, często oferujemy klientowi zwrot pieniędzy za darmo, aby pokazać mu, jak poważnie podchodzimy do odzyskania filmów w ciągu 24 godzin. Ludzie uwielbiają to, że jesteśmy konsekwentni i niezawodni.

8. Wiem, że Splasheo robi napisy do filmów. Czy to jedyna oferowana przez Ciebie usługa edycji wideo? Jeśli nie, jakie inne usługi oferujecie?

W tej chwili zapewniamy bardzo ograniczony zakres „edycji wideo”, i to nie bez powodu. Jednym z powodów jest to, że usystematyzowanie czegoś takiego i skalowanie tego jest bolesne.

Ale innym powodem jest to, że chcemy również szkolić naszych użytkowników, aby nie musieli tak bardzo przejmować się całą edycją, która po prostu spowalnia, szczególnie w przypadku tego rodzaju filmów, o których mówimy.

Niektórzy z naszych klientów używają tła greenscreen. Następnie dostarczają nam obraz, którego chcą, abyśmy użyli. Więc usuwamy tło i zamiast tego używamy tego obrazu.

Wbudowaliśmy w naszą platformę możliwość przesyłania własnej muzyki. Więc jeśli chcesz wybrać ścieżkę muzyczną lub ścieżkę dźwiękową jako podkład muzyczny do swoich filmów, z pewnością możemy dodać to również do filmów. Więc myślę, że to również liczyłoby się jako edycja.

Nie jestem pewien, czy nazwałbyś to edycją, ale sformatujemy Twój film do odpowiedniego kształtu i proporcji odpowiednich dla mediów społecznościowych, w zależności od Twojego wyboru.

Na przykład, jeśli Twój film jest w układzie poziomym, możemy utworzyć go w formacie kwadratowym z paskiem u góry z nagłówkiem, więc edytujemy to w filmie za Ciebie. Napisy są wypalane w twoich filmach, co jest funkcją edycji.

Możemy dodać pasek postępu wideo na dole Twojego filmu, aby pokazać postęp wideo, i możesz wybrać kolory. Możesz także przesłać własne tła.

Niedawno wprowadziliśmy nasze motywy, w których mamy dla Ciebie profesjonalnie zaprojektowane tła wideo. To obrazy, ale używasz ich w swoim filmie, aby uzyskać naprawdę dobry wynik.

Myślę więc, że wszystkie te rzeczy w pewnym sensie stanowią część montażu, ale nie jest to edycja wideo. Inną rzeczą, którą mamy, jest możliwość dodania wezwania do działania i animacji logo w filmie z wywiadem.

Łączymy to wszystko razem w ten sposób, a rezultatem końcowym są piękne fragmenty lub mały film, który jest gotowy do opublikowania w mediach społecznościowych, aby pomóc Ci przyciągnąć uwagę i jak największe zaangażowanie, jakie możesz uzyskać dzięki swojemu filmowi.

9. Czy możesz użyć tych filmów w reklamach?

Tak oczywiście. Wielu naszych klientów korzysta z naszej usługi do tworzenia bardzo angażujących i złożonych reklam wideo. Właściwie sami to robimy. Korzystamy z własnego serwisu do tworzenia własnych reklam wideo.

Specjalnie dla Facebookto naprawdę świetne rozwiązanie, ponieważ można uzyskać ładny kwadratowy format z nagłówkiem u góry, napisami u dołu, filmem pośrodku i wezwaniem do działania na końcu. Facebook usunęło wymóg umieszczania mniej niż 20% tekstu na obrazie lub miniaturze filmu.

Instagram możesz też użyć tego samego filmu, o ile jest krótszy niż myślę, że to 60 sekund. Może to potrwać dwie minuty.

Dla YouTubefaktycznie słyszeliśmy, że niektórzy nasi klienci osiągają tam świetne wyniki, używając nawet formatu kwadratowego do wyświetlania reklam na YouTube. Być może zacząłeś widywać ich więcej.

10. Wszyscy wiemy, że każdy produkt otrzymuje negatywne komentarze. Jaka jest najgorsza rzecz, którą otrzymałeś?

Tak mamy. Ale to było interesujące, ponieważ złe komentarze, które otrzymywaliśmy, już ich nie dostają, ponieważ myślę, że poprawiamy nasze targetowanie.

Ale na początek z naszym Facebook reklamy, ludzie zawsze porównywali nas do oprogramowania i mówili: „cóż, korzystanie z oprogramowania jest dużo tańsze”. Możesz po prostu kupić to oprogramowanie i zrobić to sam. To był dość uczciwy komentarz i był po prostu interesujący.

Zawsze trafisz na trolle; ludzie mówią niemiłe rzeczy. To tylko część gry.

Ale muszę powiedzieć, że w przypadku Splasheo mieliśmy najmniejszą liczbę negatywnych komentarzy ze wszystkich firm, jakie kiedykolwiek prowadziłem. To było naprawdę wspaniałe móc uzyskać tak duże wsparcie od naszych klientów i społeczności.

Rekommenderad:  Bliższe uczenie się przez całe życie na urządzeniu dzięki nowej technice szkoleniowej

11. Wiem, że Twoja cena jest oparta na „kredytach miesięcznie”. Czy możesz wyjaśnić, jak działa ten plan cenowy?

Jasne. Więc w tej chwili możesz kupić kredyty lub jest to model subskrypcji ze Splasheo.

Punkt wejścia to miejsce, w którym otrzymujesz cztery kredyty miesięcznie. I zasadniczo, każdy kredyt daje ci do pięciu minut filmu, który możesz przesłać na zamówienie lub na zgłoszenie.

Więc jeśli Twój film trwa około trzech minut i masz zgłoszenie, składasz zamówienie, co zużyje jeden kredyt. Jeśli trwa sześć lub siedem minut, zużyje to dwa kredyty, ponieważ trwa co pięć minut.

Tym jest w tej chwili kredyt. Za cztery kredyty miesięcznie, jeśli masz cztery filmy, które trwają mniej niż pięć minut, oznacza to, że możesz wyprodukować cztery filmy na miesiąc i tak dalej.

Mamy różne plany. Możesz aktualizować i obniżać wersję, jak chcesz. Nie mamy żadnych umów blokujących i możesz również anulować w dowolnym momencie.

12. Jaka jest jedna fascynująca rzecz dotycząca Splasheo, o której nigdy z nikim nie rozmawiałeś?

Tak. Myślę, że fascynujące w nas jest to, że jesteśmy grupą ludzi, którym naprawdę zależy na naszych klientach i wynikach dla nich. Jesteśmy więc znacznie bardziej zainteresowani korzyściami długoterminowymi niż korzyściami krótkoterminowymi.

Może to oznaczać, że możemy czasami przegrać w tak krótkim okresie. Możemy przegrać w pewnej kampanii, ale to, co było naprawdę dobre, to możliwość posiadania naprawdę długoterminowej perspektywy dla Splasheo.

Czytaliśmy ostatnio niektóre informacje Dana Sullivana. Mówi o planie na 25 lat.

To, co jest w tym naprawdę wspaniałe, to fakt, że naprawdę uspokaja Twój umysł i nie denerwujesz się, gdy możesz nie osiągnąć swojego kwartalnego celu. Ponieważ wiesz, że w następnym kwartale masz kolejną szansę, aby to się stało.

W rzeczywistości masz 25 lat, aby osiągnąć swój wielki, włochaty, śmiały cel, jakkolwiek chcesz to nazwać.

Dlatego dla nas sensowne jest posiadanie znacznie długoterminowej strategii.

13. Czy myślisz, że będą jakieś trendy w edycji wideo, na które prawdopodobnie się teraz przygotowujesz?

Jeśli już, myślę, że będzie to coraz ważniejsze w naszym świecie, zwłaszcza w przypadku czegoś takiego jak COVID, teraz jest o wiele więcej ludzi online i o wiele więcej osób zaczyna oglądać wideo.

Być może ludzie nie dojeżdżają już tak często do pracy, a może są na spotkaniach, na których w tym samym pokoju są inne osoby, w których równie często chcą oglądać filmy w trybie cichym.

Ale odkryliśmy, że wydaje się, że jest to wzrost. Może ludzie są w domu i nie chcą, aby dźwięk był włączony, gdy oglądają wideo i są na przykład wśród rodziny. Więc to się właściwie nie zmieniło.

W rzeczywistości nie patrzyłem na statystyki, ale wydaje się, że i w tym jest zainteresowanie. Myślę więc, że jeśli już, to rynek po prostu rośnie.

Obserwujemy coraz więcej konkurentów wchodzących na rynek, co oznacza duże zainteresowanie tym obszarem. Myślę, że to po prostu fajna przestrzeń do przebywania.

Myślę, że jest wiele fajnych rzeczy, które możesz zrobić w tej przestrzeni. Najlepszą rzeczą jest pomaganie ludziom w osiąganiu lepszych wyników dzięki filmom i pomaganie im w budowaniu odbiorców i łączeniu się z publicznością oraz wywieraniu większego wpływu na filmy, gdy przetwarzają je we właściwy sposób.

14. Czy kiedykolwiek testowałeś napisy pod kątem wydajności?

Przeprowadziliśmy kilka naszych wewnętrznych testów i uzyskaliśmy lepsze wyniki dzięki testom z napisami. Było wiele wyników, ponieważ musieliśmy przeprowadzić wyszukiwanie w Google na podzielonych testach z napisami wideo.

Zobaczysz wiele wyników, które pojawią się samo dodanie napisów już zdecydowanie zwiększa liczbę wyświetleń angażujących, a często otrzymujemy historie od naszych klientów, w których uzyskują natychmiastowy wzrost liczby wyświetleń i zaangażowania.

Jeden z naszych klientów miał 300% wzrost oglądalności, kiedy zaczął korzystać z naszej usługi. Po prostu oszałamia cię myśl: „Hej, naprawdę dodaliśmy napisy do filmu”.

O Splasheo

Splasheo to marka napisów do filmów należąca do Gideona Shalwicha, który uwielbia pomagać właścicielom firm w wykorzystywaniu filmów do budowania globalnej widowni. Dzięki Splasheo możesz łatwo przygotować swoje filmy do publikacji w mediach społecznościowych.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej. Nicholas Godwin jest badaczem technologii, który opowiada historie dochodowych marek, które uwielbiają nabywcy technologii i firmy. Porusza tematy technologiczne na swojej stronie internetowej TechWriteResearcher.com i pracował nad projektami dla firm z listy Fortune 500, globalnych korporacji technologicznych i najlepszych firm konsultingowych, od Bloomberg Beta, Accenture, PwC i Deloitte po HP, Shell i AT&T.

Table of Contents