Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

wyżlin 8 Gen 1 pojawia się w AnTuTu z 1 milion punktów

Wyścig o najlepszy SoC na rynku jest coraz bardziej konkurencyjny. Wielkie marki w tym segmencie starają się jak najlepiej, aby mieć potężny sprzęt, aby zapewnić konsumentom jak najlepsze i najszybsze wrażenia na urządzeniach mobilnych.

Zgodnie z najnowszymi wiadomościami branżowymi, nowy wysokiej klasy procesor Snapdragon 8 Gen 1 od Qualcomm pojawił się teraz w AnTuTu z oceną 1 milion punktów.

wyżlin 8 Gen1 może 1 milion punktów w AnTuTu

Ponieważ marki budują mocniejszy sprzęt, normalne będzie, że testy, które przechodzą, wykażą wyższe wyniki. Niedawno potężny nowy SoC MediaTek MT6983 / Dimensity 2000, zintegrowany ze smartfonem Vivo V2184 pojawił się na najpopularniejszej na świecie platformie AnTuTu, gdzie uzyskał imponującą notę ​​powyżej miliona punktów, a konkretnie 10,002,220.

Ale ten procesor nie był jedynym, który osiągnął tak wysokie liczby. Teraz, na tej samej platformie bankmarkowej, pojawił się nowy, najwyższej klasy SoC firmy Qualcomm. lwia pachołek 8 Gen1, dawniej nazywany Snapdragon 898, również został przetestowany i pojawił się w AnTuTu pokonać barierę 1 milion punktów. Dokładna wartość była 1.035.020, nieco powyżej tajwańskiego układu MediaTek.

Opublikuj w sieci społecznościowej Weibo, w której SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 wymyśla więcej niż 1 milion punktów w AnTuTu. (przez)

Różnica w punktacji uzyskanej przez sprzęt obu marek okazuje się nie mieć znaczącej różnicy. I w praktyce ta różnica zniknie niemal niezauważalnie w korzystaniu z urządzeń mobilnych.

Na razie nie wiadomo, który smartfon stanie za niesamowitym rankingiem Qualcomm SoC. Jednak niektóre plotki sugerują, że jest to Xiaomi 12, który może być pierwszym smartfonem, który trafi na rynek z tak potężnym procesorem. Są też tacy, którzy uważają, że testy przeprowadzono z OnePlus 10 Pro, którego premiera ma nastąpić w styczniu 2022 roku.

Table of Contents