Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi 12 i 12 Pro otrzymują oczekiwaną aktualizację!


Androida 13 to jest teraz oficjalne. Aktualizacja spotkała się z dużym uznaniem w wersji beta. Aktualizacja, która powoli trafia na wszystkie smartfony, teraz trafia do dwóch popularnych modeli chińskiego giganta technologicznego Xiaomi. konto MIUI Xiaomi, TwitterAndroid 13 beta teraz z globalną pamięcią ROM Xiaomi 12 i Xiaomi 12 Pro wydany, że jest dostępny dla smartfonów.

Xiaomi 12 i 12 Pro otrzymują oczekiwaną aktualizację!

Xiaomi

Pierwszych 200 użytkowników każdego modelu będzie miało możliwość przetestowania nowego systemu operacyjnego na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Wszyscy kandydaci będą musieli śledzić dedykowany kanał Telegram, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat aktualizacji OTA. Ponadto użytkownicy, którzy chcą skorzystać z testu, muszą być na stabilnej pamięci ROM MIUI Global i być członkiem społeczności Mi z uprawnionym kontem Mi. Xiaomi przypomniało też użytkownikom o konieczności tworzenia kopii zapasowych danych.

Aktualizacja 13 dla Xiaomi 12.0.4.0 Wersja TLCMIXM, Xiaomi 12 Pro to MIUI 13.0.4.0 TLBMIXM. 4Waży 0,23 GB i zawiera odpowiednie poprawki bezpieczeństwa. Warto też zauważyć, że społeczność Mi nie jest obecnie dostępna w Indiach, największym rynku Xiaomi. Popularna aktualizacja była oczekiwana przez posiadaczy smartfonów od dłuższego czasu. Aktualizacja, która oferuje wiele ulepszeń i widżetów, wreszcie trafi do popularnych modeli chińskiego giganta technologicznego.