Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi 12 właśnie pojawił się w sklepach, a wyprzedaże już pokazują fantastyczne liczby

Nowe smartphones Xiaomi zostały zaprezentowane w ostatnich dniach 2021 roku. Te nowe propozycje konkurują o prawdziwy sukces sprzedażowy, mimo że nadal ograniczają się do rynku chińskiego, gdzie zwykle rozpoczyna się sprzedaż.

Z przedstawionych teraz danych, pochodzących z samej marki, wynika, że ​​sprzedaż naprawdę odnosi sukces. Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, z informacji wynika, że ​​sprzedaż Xiaomi 12 ma już fantastyczne wyniki.

Fantastyczne liczby sprzedaży Xiaomi 12

Imponujące nowe dane dotyczące sprzedaży

Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, postawienie marki na Xiaomi 12 będzie spore. Postaram się to wziąć 3 smartphones rynku globalnego, dążąc do zwiększenia swojej pozycji w tym obszarze i przyciągnięcia jeszcze większej liczby użytkowników.

Ponieważ te nowe modele są już w sprzedaży w sklepach fizycznych i internetowych, marka wykorzystała pierwsze godziny sprzedaży, aby pokazać swój sukces. Liczby są naprawdę imponujące i pokazują, jak nowy Xiaomi 12 cieszy wszystkich.

Fantastyczne liczby sprzedaży Xiaomi 12

Xiaomi 12 to już historia sukcesu

Z informacji ujawnionych przez markę wynikało, że tylko 5 minut sprzedaży, aby osiągnąć nowe maksima w tym obszarze. W sumie i w tym okresie Xiaomi dotarło do 1,8 miliard juanów, co odpowiada prawie 250 milionom euro.

W tych samych kanałach, sklepach stacjonarnych i Internecie poprzedni model osiągnął już imponujące wyniki. My sami 5 minut, Xiaomi Mi 11 ustanowił poprzedni rekord, z wartością sprzedaży 1,5 miliard juanów, czyli prawie 210 milionów euro.

Fantastyczne liczby sprzedaży Xiaomi 12

Fantastyczne wyniki dla nowego smartfona

Wystepować w 3 różne modele, Xiaomi 12 zapowiada się na jeden z najlepszych smartphones rynku przez kilka miesięcy. Wyposażony w jeden z nowych Snapdragon SoC 8 Qualcomm Gen1 i główny aparat Sony IMX707. W dziedzinie dźwięku ma 4 głośniki, dostrojone przez firmę Harman Kardon.

Te pierwsze liczby pokazują, jak nowe smartphones Obietnica Xiaomi podbije rynek szturmem. wystarczająco 5 minut, aby ponownie przekroczyć maksymalną sprzedaż i zrównać ją z ziemią w wyjątkowy sposób.