Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi chce trafić Apple i Samsung w smartphones do 2024 roku i już wiesz jak to zrobić

Na rynku tradycyjnie zdominowanym przez Samsunga i Apple, Xiaomi zdołało się narzucić i jest już jedną z największych marek. sprzedaż smartphones nadal rośnie, a to już daje chęć zdominowania rynku już w 2024 roku.

Plany są ustalone i Xiaomi wie, co musi zrobić, aby zdobyć to wyróżniające się miejsce.

Rynek Xiaomi Apple Samsung dominuje

Xiaomi chce zdominować rynek w 2024 roku

Prezentacja nowego Xiaomi 12 pokazała, że ​​marka jest zaangażowana w podbój rynku Androida. te nowe smartphones zostały przedstawione przez dyrektora generalnego firmy, Lei Jun, który skorzystał z okazji, aby ujawnić niektóre plany firmy.

Wśród tych planów Xiaomi ma dobrze zdefiniowany plan na przyszłość, który może całkowicie zmienić jego pozycję. W 2024 roku firma chce być w czołówce producentów smartphones, przewyższając Samsunga i Apple.

Rynek Xiaomi Apple Samsung dominuje

marka chce pobić Apple i Samsung

To nie jest nowy pomysł i już kilku przedstawicieli marki wskazało na punkt zwrotny i kontrolę nad rynkiem na ten rok. Sam Lu Weibing, Senior Vice President Xiaomi i jeden z głównych menedżerów Redmi, wskazał tę datę jako moment zmiany.

Aby to osiągnąć, Xiaomi postawi na chiński rynek na zwiększenie sprzedaży. Zamierza otworzyć więcej sklepów fizycznych, osiągając 30 miejsc w 3 lat. Na rynku globalnym marka zamierza skupić się na swoich produktach, nie chcąc przebijać żadnej konkretnej marki.

Rynek Xiaomi Apple Samsung dominuje

Scenariusz widziany już w ostatnich miesiącach

Tak naprawdę ten ruch Xiaomi rozpoczął się już jakiś czas temu. Kilka razy udało mu się przewyższyć Apple na różnych rynkach. Zdarzały się przypadki, w których pobito nawet Samsunga, ale stało się to tylko w kilku krajach europejskich i to od niedawna.

Wyniki, które zaprezentowało Xiaomi pokazują, że jest to możliwa droga i może zająć mniej niż oczekiwano czasu. bariera Apple już okazało się możliwe do pokonania, ale Samsung będzie trudniejszy, ale nie niemożliwy.