Xiaomi Mi 10 Pro 5G pojawia się na zdjęciach z odnowionym designem i super szybkim ładowaniem!

Wyciek informacji, pochodzących z Chin, pokazuje pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi 10. W ten sposób poznajemy jego konstrukcję, w tym przypadku wariant Pro z 5G. Ponadto szybkie ładowanie pozytywnie zaskakuje!

Bez wątpienia Xiaomi umieściło w swoim smartfonie wszystkie najlepsze technologie, a można się spodziewać jednego z najpotężniejszych terminali 2020.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G pojawia się na zdjęciach z odnowionym designem i super szybkim ładowaniem!

Postępując zgodnie z krokami, jakie podjął w ostatnich latach, Xiaomi przygotowuje się do zaprezentowania światu światowej klasy smartfona w pierwszych miesiącach 2020 r. Oczekuje się, że będzie zawierał wszystko, co chiński producent może umieścić w terminalu.

Podczas prezentacji SoC Qualcomm Snapdragon 865 podano oficjalne potwierdzenie, że Mi 10 użyje tego układu, który jest obecnie referencją we wszechświecie smartphones Android. Jednak najlepsze specyfikacje nie kończą się na tym!

Xiaomi Mi 10 Pro 5G pojawia się na zdjęciach z odnowionym designem i super szybkim ładowaniem!

W wyniku wycieku informacji z Chin dowiadujemy się więcej o tym najlepszym sprzęcie. Ponadto plotki dają jeszcze bardziej obiecujące spojrzenie na specyfikację!

Zdjęcia Xiaomi Mi 10 Pro 5G pokazują technologię projektowania i ładowania

Dokonano tego za pośrednictwem sieci społecznościowej Weibo, w którym użytkownik Internetu udostępnił zdjęcia. To całkowicie ujawnia projekt następnego flagowca Xiaomi. Jak wskazują najnowsze plotki, z estetycznego punktu widzenia stoimy w obliczu ewolucji Mi 9 i nie do końca w obliczu rewolucji.

Ponadto nadal można sprawdzić obecność czterech czujników fotograficznych z tyłu smartfona, z których jednym powinien być 108 MP ISOCELL opracowany przez Samsunga wraz z Xiaomi.

To obiecuje dobre zdjęcia i filmy, ale dźwięk nie został zapomniany! Na zdjęciach widzimy rozmieszczenie dwóch siatek na kolumny, jednej umieszczonej na górze, a drugiej na dole, jak to jest typowe. Dlatego Xiaomi Mi 10 powinien być jednym z odniesień w tym zakresie do 2020 roku!

Oprócz samego smartfona pokazano także ładowarkę. Technologia ładowania stosowana przez Xiaomi w górnej części zakresu Mi 10 była nadal nieznana… Jednak obecnie potwierdzono, że będzie on miał szybkie ładowanie z przytłaczającą mocą 65 W!

Oprócz wariantu Pro udostępniono już zdjęcia modelu podstawowego…

Évaluer cet article