Xiaomi Mi 4i dostępny na całym świecie za pośrednictwem Uniqbe

Dostępne od kwietnia tylko w Indiach, Hongkongu, Singapurze i Malezji, Xiaomi Mi 4i można teraz wreszcie zamówić z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Sklep Uniqbe, który oferuje go za cenę 240 USD, do którego jednak zostaną doliczone koszty wysyłki, około 50 lub 60 dolarów, a w przypadku Włoch również opłaty celne.

Xiaomi mi 4i

Xiaomi Mi 4i to klasyczny chiński smartfon, w najlepszym tego słowa znaczeniu, który jest w stanie oferować funkcje najwyższej klasy w cenie średniej średnicy. Urządzenie, charakteryzujące się czystymi i opływowymi liniami, z bardzo cienkimi ramami bocznymi, oferuje 5-calowy wyświetlacz o przekątnej i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, dla gęstości 440 PPI. Sercem systemu jest Qualcomm SoC Snapdragon 615 z 64-bitowym ośmiordzeniowym procesorem, flankowane przez 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci przeznaczonej na pamięć, niestety nie można jej rozszerzyć z powodu braku gniazda microSD.

Xiaomi Mi 4i integruje również przednią kamerę internetową 5 Mpixel, jedną Tylny aparat 13 Mpixel i bateria 3120 mAh, co powinno zatem gwarantować dobrą autonomię, również dzięki połączeniu ze średnim zakresem SoC i wyświetlaczem Full HD.

System operacyjny to Google Android 5.0 z zastrzeżonym interfejsem MIUI 6. Niedawno również Xiaomi wydało aktualizację, która rozwiązała poprzedni problem z przegrzewaniem, co znacznie poprawia wrażenia użytkownika, które powinny być teraz w pełni satysfakcjonujące. A jakie masz plany, czy myślisz, aby je zamówić?