Xiaomi Mi Mix 3: prawdziwe zdjęcia i wiele dobrych wiadomości.

Wydaje się, że Xiaomi Mi Mix 3 wkrótce nadejdzie, nowa z bezgranicznej serii Xiaomi, która rzuca wyzwanie Vivo Nex i Oppo Find X.

Przylotu należy się spodziewać około połowy września i, sądząc po zdjęciach, które się pojawiły, wydaje się to prawdziwy krok naprzód w porównaniu do Mi Mix 2S, który był bardzo konserwatywny pod tym względem.

Xiaomi Mi Mix 3: prawdziwe zdjęcia i wiele dobrych wiadomości. 1

Przede wszystkim wyświetlacz pokrywa prawie całą powierzchnię dzięki prawie całkowitemu wyeliminowaniu dolnej krawędzi i, oczywiście, nie ma wycięcia. Tylna komora zostaje przesunięta na środek, przez co stara się mniej przypominać urządzenie z ugryzionym jabłkiem.

Przedni aparat, który wcześniej znajdował się na dolnej krawędzi, powinien być chowany, jak w dwóch modelach Vivo i Oppo, rozwiązanie, które fascynuje najbardziej namiętnych.

Wygląda na to, że tył pozostał z ceramiki, z klasycznym złotym logo i krawędzią aparatu z 18-karatowego złota. Czego brakuje? Czujnik linii papilarnych, który ma udowodnić, że zostanie wstawiony pod wyświetlacz, tak jak w edycji specjalnej Mi8.

Co myślisz?

Xiaomi Mi Mix 3: prawdziwe zdjęcia i wiele dobrych wiadomości. 2