Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi Mi PM 2.5 Detektor pomaga śledzić jakość powietrza w czasie rzeczywistym w oczyszczaczu powietrza Mi 2

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Xiaomi Mi PM 2.5 Detektor pomaga śledzić jakość powietrza w czasie rzeczywistym w oczyszczaczu powietrza Mi 2

Po wczorajszym ogłoszeniu Mi Air Purifier Pro, Xiaomi wprowadziło na rynek chiński kolejny nowy produkt inteligentnego domu. Jest to przenośny monitor jakości powietrza w kształcie prostopadłościanu, który firma Lei Jun nazywa Xiaomi Mi PM 2.5 detektor.

Xiaomi najwyraźniej drażniło się z tym produktem na Weibo od dłuższego czasu i dlatego przytłaczająca jest wiadomość, że w końcu został on zaprezentowany. Zasadniczo można to nazwać najlepszym gadżetem towarzyszącym oczyszczaczowi powietrza Mi 2. W przeciwieństwie do Mi Air Purifier Pro, oczyszczacza powietrza ostatniej generacji 2 od Xiaomi nie jest wyposażony w zintegrowany wyświetlacz. Dlatego konieczne byłoby sprawdzanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji Mi Smart Home na smartfonie. To Xiaomi Mi PM 2.5 detektor pozwala jednak uniknąć tego kłopotu.

Premier Xiaomi Mi 2.5 Detektor to dość kompaktowe urządzenie o wymiarach 62 x 62 x 37 mm i wadze zaledwie około 100 g. Z przodu znajduje się mały panel OLED, który wyświetla w czasie rzeczywistym wskaźniki, w tym jakość powietrza, żywotność baterii i siłę sieci. Wyświetlacz posiada również możliwość przyciemnienia jasności w nocy, tak aby nie zakłócać snu. W górnej części wyświetlacza OLED znajduje się również mała pozioma linia, która pokazuje trzy różne kolory – zielony, pomarańczowy i czerwony, w zależności od stanu otaczającego powietrza. Aby tak się stało, Xiaomi Mi PM 2.5 Detektor wykorzystuje precyzyjny czujnik laserowy do dokładnego wykrywania obecności cząstek 0Średnica 0,3 μm.

Inteligentny wskaźnik jakości powietrza jest wyposażony w funkcję, dzięki której można go używać w połączeniu z oczyszczaczem powietrza Mi lub oczyszczaczem powietrza 2. Tutaj oczyszczacze powietrza od Xiaomi włączą się automatycznie, gdy Mi PM 2.5 detektor pokazuje wartość przekraczającą dopuszczalny limit. Zasilanie Xiaomi Mi PM 2.5 Detektor posiada akumulator o pojemności 750 mAH, który może poszczycić się aż do 2-3 godzin pracy na baterii.

Podobnie jak wszystkimi innymi produktami inteligentnego domu Mi, tym również można sterować za pomocą zastrzeżonej aplikacji Xiaomi. Dzięki temu będziesz mógł zdalnie monitorować jakość powietrza w swoim domu i śledzić dane historyczne. Jak wspomniano wcześniej, dostępna jest także inteligentna funkcja trybu nocnego, która automatycznie zmniejsza jasność ekranu w godzinach snu.

Premier Mi 2.5 detektor jest teraz wymienione na oficjalnej stronie Xiaomi w Chinach za 399 juanów. Będzie dostępny w sprzedaży od 11 listopada.