Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi Mi Router 4C wprowadzony na rynek w Indiach za 999 Rs

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Xiaomi Mi Router 4C wprowadzony na rynek w Indiach za 999 Rs

Xiaomi wypuściło dziś na rynek indyjski Mi Router 4C. Router został ogłoszony w Chinach już w 2018 roku, a teraz wreszcie trafia na rynek indyjski. Do najważniejszych cech routera należą cztery anteny o wysokiej wydajności, 64 MB pamięci RAM i 2Wi-Fi 0,4 GHz z szybkością do 300 Mb/s. Niestety router nie obsługuje pasma 5 GHz, co w 2020 roku wydaje się poważnym minusem i dla niektórych może złamać umowę.

Jak już wspomniano, Mi Router 4C zawiera cztery wysokowydajne anteny dookólne, które zapewniają lepszy zasięg i większą siłę sygnału, a jednocześnie oferują niskie opóźnienia dla lepszej gry online i strumieniowego przesyłania treści. Router posiada wsparcie dla 2Pasmo .4 GHz i prędkość do 300Mbps. Niestety brakuje mu pasma 5 GHz.

Router jest wyposażony w 64 MB pamięci RAM DDR2, która według Xiaomi może podłączyć do 64 urządzeń jednocześnie. Dodatkowo dostępna jest aplikacja One-Touch Mi Wi-Fi, która pomaga zdalnie przeglądać i kontrolować ustawienia routera, a także ostrzega, gdy nowe urządzenie łączy się z routerem. Poza tym aplikacja oferuje również wygodę blokowania niektórych urządzeń, ustawiania limitów czasowych, a nawet umieszczania na czarnej liście niektórych działań online – a wszystko to za pomocą telefonu. Co więcej, dostępna jest również optymalizacja Wi-Fi, która, jak się wydaje, pozwala zwiększyć prędkość Wi-Fi i zmniejszyć wąskie gardła w przepustowości za jednym dotknięciem, wraz z opcją zarządzania i przydzielania przepustowości zgodnie z wymaganiami użytkowania.

Router Xiaomi Mi 4C: Dane techniczne

  • Procesor: MT7628N
  • ROM: 16MB
  • RAM: 64MB DDR2
  • Wi-Fi: 802.11n, 20,4 GHz, do 300 Mb/s
  • Anteny: 4wielokierunkowy
  • Kompatybilny: Android i iOS
  • Funkcje: aplikacja Mi Wi-Fi, zwiększenie prędkości Wi-Fi i kontrola rodzicielska

Router Xiaomi Mi 4C: cena i dostępność

Cena routera Xiaomi Mi Router 4C wynosi 999 rupii indyjskich i jest już wystawiona na sprzedaż Mi.com. Nie ma informacji, czy i kiedy pojawi się na innych platformach eCommerce oraz jeśli chodzi o sklepy offline.

Table of Contents