Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi nie przyniesie do Europy wszystkich wiadomości o chińskiej wersji MIUI 13

Wprowadzony pod koniec 2021 r. MIUI 13 to duży zakład Xiaomi na bieżący rok. To właśnie ta wersja będzie towarzyszyć nowej smartphones marki i wkrótce w formie aktualizacji dotrze do wielu jej modeli.

MIUI 13 powinien nadejść wkrótce i oczekuje się wielu nowości. Prawda jest taka, że ​​Xiaomi nie da tej nowej wersji wszystkiego, co dla niej opracowała smartphones. Ta wersja pojawi się zatem pozbawiona pewnych nowości.

Wiadomości Xiaomi MIUI 13 Globalna Europa

MIUI 13 niedługo pojawi się w Europie

Pomimo tego, że był już prezentowany w Chinach, a nawet w testach, MIUI 13 nie dotarł jeszcze na rynki światowe, a w szczególności do Europy. Oczekuje się, że Xiaomi zaprezentuje tę wersję 27 lutego, na wydarzeniu, na którym marka zaprezentuje nowy Redmi Note 11.

Z tego, co zostało teraz ujawnione, wersja, która zostanie zaprezentowana, będzie miała pewne luki i nie będzie miała wszystkich prezentowanych funkcji. Nie ma powodu do takiej decyzji, ale wszystko wskazuje na różnicę między tymi wersjami.

Xiaomi zostawił kilka wiadomości

Po pierwsze, nowy ekran Control Center nie pojawi się w tych pierwszych wersjach MIUI 13. Jednocześnie również integracja z Mi Smart Hub wiadomo, że będzie nieobecny w pierwszych wersjach, które zostaną wydane z nową wersją dostosowania Androida Xiaomi.

Również nowy obszar widżetów MIUI 13 zostanie na razie zamknięty. Wynika to z braku tych elementów w tym sklepie. Wreszcie nowe źródło sistema od Xiaomi będzie nieobecny, wbrew oczekiwaniom. Mi Sans jest na razie taki w tej globalnej wersji i nie pojawi się w Europie.

Wiadomości Xiaomi MIUI 13 Globalna Europa

Nadal są ulepszenia w wersji globalnej

Dobrą wiadomością jest to, że wiele z prezentowanych nowych funkcji będzie obecnych. Są one związane z Androidem 12, takie jak ochrona przed oszustwami elektronicznymi, rozpoznawanie twarzy i wiele innych. Pojawiają się również nowe dynamiczne tła i inne innowacje w dziedzinie prywatności.

Pomimo braku wielu wiadomości w MIUI 13, nie wiadomo, czy będzie to ostateczna decyzja. Xiaomi będzie w stanie włączyć te ulepszenia w przyszłych wersjach, a tym samym dać światowemu rynkowi wszystko, co zaprezentowało w Chinach.