Xiaomi opracowuje wysuwany składany smartfon

Xiaomi zawsze stara się wprowadzać innowacje i wprowadzać nowe produkty na rynek. Misja chińskiego producenta może wkrótce osiągnąć nowy poziom, opracowując składany smartfon z wyskakującym aparatem.

Takie ambicje zostały zarejestrowane w patencie, który dodatkowo ujawnia inne ważne szczegóły dotyczące tego hipotetycznego urządzenia.

Xiaomi opracowuje wysuwany składany smartfon

Dzisiejsze dwa największe trendy na świecie smartphones inwestycje w kamery – zarówno pod względem ilości i jakości czujników – jak i rozwój smartphones składane

Xiaomi, z Mi Note 10 wyróżnia się na fotografii, a Mi MIX Alpha to składana koncepcja smartfona, która jest absolutnie oszałamiająca!

Xiaomi opracowuje wysuwany składany smartfon 1

Mimo, że jest dobrze ugruntowany dzięki obecnym produktom, chiński producent nie zamierza spowalniać swoich innowacji i wydań! Xiaomi ma silny dział badań i rozwoju (R&D), który nieustannie pracuje nad przyszłością smartphones i tworzenie nowych rozwiązań dla konsumentów.

W przeszłości pokazaliśmy już smartfon z pięcioma wyskakującymi aparatami przednimi opatentowanymi przez producenta. Ponadto rozwój przednich kamer skierowanych pod ekran jest już w zaawansowanym rozwoju, w którym Xiaomi konkuruje z OPPO.

Xiaomi opracowuje wysuwany składany smartfon 2

Niezależnie od różnych projektów, w które jest zaangażowany, nowy patent pokazuje jeszcze jeden cel Xiaomi: stworzyć składany smartfon z wyskakującym aparatem! W przeciwieństwie do Mi MIX Alpha lub Samsung Galaxy Fold, smartfon opisany w nowym patent Jest to zgodne z projektem zadebiutowanym przez razr Motoroli, który powinien być jednym z trendów na 2020 rok!

Zgodnie z koncepcją przedstawioną w dokumencie, można zobaczyć składany smartfon, który zamyka się jak telefon z klapką. Drugim elementem, który się wyróżnia, jest oczywiście obrotowa wyskakująca kamera, identyczna z Meią opracowaną przez samą Xiaomi.

Xiaomi opracowuje wysuwany składany smartfon 3

Patent został złożony od ponad roku, ale dopiero teraz został zatwierdzony. Dlatego wykazano, że chińska marka pracuje nad koncepcjami smartphones które są zaskakujące ze względu na swoją architekturę. Obecnie na rynku nie ma takiego smartfona, więc Xiaomi może być innowacyjny.

Xiaomi pracuje nad składanym smartfonem z niesamowitą koncepcją!