Xiaomi potwierdziło MIUI 12! Jakie wieści przyniosą tę wersję?

Xiaomi świetnie sobie radzi z MIUI. Jest to warstwa personalizacji, którą narzuca marka smartphones i gdzie dodaje kilka nowych funkcji, które są przydatne dla użytkowników.

Wraz z wydaniem najnowszej wersji dla smartphones od Xiaomi marka postanowiła ogłosić ważną wiadomość. Rozpoczęła się twórcza praca MIUI 12, która przyniesie wiele nowych funkcji.

MIUI 12 Xiaomi smartphones wiadomości w trybie ciemności

Xiaomi jest nowy w smartphones

To właśnie we wrześniu ubiegłego roku Xiaomi ogłosiło MIUI 11. To wydanie zaczęło docierać do smartphones Październik, choć w sposób ograniczony i kontrolowany. Firma chciała sprawdzić, czy ta wersja jest dojrzała i gotowa do wydania.

Kilka miesięcy później ta wersja jest już w kilku smartphones marki, ze wszystkimi nowościami, które były uwzględniane. Oczywiście nadal się rozwija i oferuje nowe opcje i funkcje, które jeszcze go ulepszają.

MIUI 12 jest już przygotowywany

Teraz Xiaomi ma coś nowego do przygotowania. Marka ogłosiła w chińskiej sieci społecznościowej Weibo następcę tej wersji. Pojawił się MIUI 12, a marka pokazała logo, które będzie używane w tej wersji. Oznacza to, że nowa wersja jest już przygotowywana.

Xiaomi potwierdziło MIUI 12! Jakie wieści przyniosą tę wersję? 1

Nie ujawniono żadnych szczegółów wiadomości, ale mogą one być już znane. Wersja 11 zawierała rozszerzony tryb ciemności, ulepszony zawsze wyświetlany ekran oraz szereg nowych animacji, obrazów tła i motywów smartphones.

Globalny tryb ciemności i inne wiadomości

Dlatego MIUI 12 powinien mieć jeszcze szerszy tryb ciemności, wchodząc w markowe aplikacje. Będzie jeszcze więcej zmian w markowych aplikacjach i pojawią się inne. Oczywiście powstanie znacznie więcej, aby uczynić ROM tej marki jeszcze lepszym.

Brak dat wydania lub wydania wiadomości. Oczekuje się, że pojawi się on w drugiej połowie roku, zgodnie z tym, co wydarzyło się w ostatnich latach. Jest również wcześnie, aby to wiedzieć smartphones otrzymam to.