Xiaomi przedstawia najszybszą 40-watową bezprzewodową ładowarkę flash

Xiaomi przedstawia najszybszą 40-watową bezprzewodową ładowarkę flash 1Xiaomi przedstawia najszybszą 40-watową bezprzewodową ładowarkę flash 1

Masz problem z ładowaniem telefonu komórkowego? Godziny oczekiwania na pełne naładowanie telefonu zajmują dużo czasu. Ale aby rozwiązać ten problem, Xiaomi jest tutaj z najszybszą bezprzewodową ładowarką flash. Ta technologia jest najszybsza i najbardziej wyrafinowana na świecie.

Lei Jun, założyciel i dyrektor generalny grupy Xiaomi, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek opracowanej przez siebie technologii bezprzewodowego ładowania lampy błyskowej MI-FC 40W +. Technologia ta jest bardzo ceniona za szybkie ładowanie i nie wytwarza ciepła jednocześnie. Bezprzewodowa ładowarka flash 40 W Xiaomi ładuje 57% (2280 mAh) w pomieszczeniu 20 minut i 100% (4000 mAh) w 40 minut.

Liu Yang, inżynier Xiaomi, został wybrany na wiceprzewodniczącego grupy roboczej RWG Alliance (regulacyjna grupa robocza) w 2020 roku. Teraz Xiaomi stała się jedyną chińską firmą telefonii komórkowej, która zajmuje tę pozycję lidera.

To właśnie Xiaomi wprowadziło i spopularyzowało ładowanie bezprzewodowe dla ogółu społeczeństwa w ciągu ostatnich dwóch lat. Istnieją różne poziomy naładowania: 10, 2030 i 40 watów.

Xiaomi przedstawia najszybszą 40-watową bezprzewodową ładowarkę flash 3

#Xiaomi flash wypełnia nową technologię bezprzewodową, która wciąż rejestruje „najszybszą zmianę cudów w branży # Mi10Pro„: Głębokość 57% (2280 mAh) 20 minut, 100% w 40 minut 🤩 "class =" wp-smiley🚀 "class =" wp-smiley🙏 "class =" wp-smileyEkskluzywna technologia ładowania bezprzewodowego + 40-watowy MI + lampa błyskowa FC 😊 "class =" wp-smiley😎 "class =" wp-smiley pic.twitter.com/EyGoUg59MQ

– Xiaomishka (@xiaomishka) 2 Marzec 2020 r

Wiadomo, że stowarzyszenie Wireless Charging Standards Alliance jest odpowiedzialne za tworzenie globalnej technologii ładowania bezprzewodowego i standardów testowania. Jako członek ma 500 firm z całego świata. Korzysta z oficjalnych i niezależnych laboratoriów badawczych na całym świecie, aby zweryfikować interoperacyjność, bezpieczeństwo i użyteczność bezprzewodowych ładowarek około 5000 certyfikowanych produktów do bezprzewodowego ładowania.

Lei Jun popiera pomysł zwiększenia inwestycji w badania i rozwój, aby talent techniczny zyskał honor i szacunek. Xiaomi jest szanowany na całym świecie za swoją wytrwałość w prezentowaniu nowych innowacji i wzbogacaniu świata technologii.

Więc nie podoba ci się ta najnowsza bezprzewodowa ładowarka flash Xiaomi 40W? Tak, wszyscy jesteśmy pewni.

Powiązane Artykuły

Back to top button