Xiaomi przedstawia nowy inteligentny zegarek: Xiaomi Watch Color

Xiaomi zaprezentuje następny 3 Stycznia nowy Xiaomi Watch Color, kolejny inteligentny zegarek o okrągłym kształcie do codziennego użytku.

Xiaomi stało się jedną z wiodących marek na rynku telefonów komórkowych, ale także w gadżetach i produktach domowych. W listopadzie ubiegłego roku chińska firma oficjalnie zaprezentowała swój pierwszy inteligentny zegarek, aby konkurować w tym segmencie rynku z takimi markami jak Apple lub Samsung.

W rzeczywistości przypomniał nam nowy zegarek Xiaomi Mi Apple Watch w swoim wyglądzie i estetyce, chociaż ma różne specyfikacje. Xiaomi zastosowało procesor Snapdragon Wear 3100, baterię 420 mAh, wyświetlacz swojego pierwszego smartwatcha 1,4 cale i pamięć RAM 512 MB.

Zegar na każdy dzień

Xiaomi pozostaje nie do powstrzymania w tym sektorze i właśnie ogłosił swój kolejny inteligentny zegarek: Xiaomi Watch Color. Jego parametry techniczne są nadal nieznane i zostaną niemal na pewno ujawnione następnego dnia. 3 Stycznia, kiedy trafi do sprzedaży w Chinach.

Ale udało nam się poznać niektóre szczegóły tej nowej części Xiaomi. Najbardziej charakterystycznym kolorem zegarka Xiaomi będzie jego okrągły kształt z projektem, który przypomina nam Amazfit GTR, chociaż nie wiemy, czy będzie on również zawierać ekran AMOLED. Z drugiej strony oprogramowaniem może być MIUI dla Watch, ten sam, którego używali przy poprzednich okazjach.

W tym nowym modelu, zgodnie z obrazami opublikowanymi w sieciach społecznościowych, krawędzie są mniejsze i mają bardziej swobodny styl na co dzień. Dlatego kolejną z jego cech jest to, że możesz połączyć go z kolorem ubrań, które nosisz na co dzień dzięki do szerokiej gamy pasów, które opracowali.

W tej chwili będziemy musieli poczekać kilka dni, aby poznać pozostałe funkcje, ponieważ nie potwierdziły one jeszcze swojej ceny ani przybycia na rynek europejski.