Xiaomi przedstawia przenośną baterię, która również ogrzeje twoje dłonie

Xiaomi przedstawia nową przenośną baterię „Maoxin Retro podgrzewacz do rąk” o mocy 5.000 mAh, który ma również funkcję podgrzewania rąk.

Wygląda na to, że Xiaomi nadal nas zaskakuje prezentacją nowych produktów poza rynkiem smartphones. Od słynnego Mi Band, inteligentnego zegarka lub rozwoju telewizorów, po stworzenie smartfona, który może być ładowany energią słoneczną dzięki panelowi słonecznemu umieszczonemu z tyłu, który nie potrzebuje energii elektrycznej.

A co z bateriami chińskiej firmy? Kilka miesięcy temu Xiaomi oficjalnie zaprezentowało sistema Własne bezprzewodowe ładowanie zapewniające do 30 W mocy, bez przewodów, co pozwala naładować urządzenie w zaledwie 70 minut.

Teraz Xiaomi właśnie zaprezentowało swoje kolejne urządzenie: przenośna bateria, która oprócz ładowania naszego urządzenia mobilnego, posłuży również do ogrzania rąk. Jak to mozliwe

bateria Xiaomi

Możliwość do 5.000 mAh i 4 godziny autonomii

Nowa bateria Xiaomi to „Maoxin Retro podgrzewacz do rąk”, którego nazwa z pewnością wywodzi się z designu w stylu vintage. Ta zewnętrzna bateria służy do ładowania dowolnego rodzaju urządzenia mobilnego, określonego przez samą firmę, takiego jak telefony komórkowe, tablety lub komputery.

Pojemność wynosi 5.000 mAh, wystarczy naładować smartfon kilka razy, ale nie tylko ma tę funkcję. Xiaomi chciał, aby było to dobre uzupełnienie zimy, ponieważ ma dołączoną funkcję, która służy do rozgrzania rąk.

Aby aktywować tę opcję, wystarczy nacisnąć przycisk po lewej stronie i wyregulować temperaturę grzejnika za pomocą przycisku po prawej stronie. Jeśli chodzi o temperaturę, chińska firma zapewniła, że ​​może osiągnąć do 52 stopni Celsjusza w zaledwie pięć minut A autonomia tej przenośnej baterii wyniesie cztery godziny.

Niesamowite prawda? Jeśli Twoje zainteresowanie się wzbudziło, możesz teraz kupić tę baterię zewnętrzną w kolorze zielonym, różowym lub czerwonym w dość przystępnej cenie: 21 euro. Również jutro jest wielki dzień BlackFriday!