Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi przygotowuje najmniejszy składany smartfon, który będzie konkurował z Galaxy trzepnięcie 3

Oprócz „konwencjonalnych” zakładów na smartphonesXiaomi projektuje również ofertę w segmencie urządzeń składanych. To nisza, która się rozrasta i wzbudza wiele ciekawości.

Według informacji Xiaomi zaprezentuje nowy składany o mniejszych wymiarach i cenie znacznie poniżej tego, co praktykuje rynek.

Składany smartfon Xiaomi

Xiaomi chce zmierzyć się z Samsungiem

Rynek pokazał, że jest zainteresowanie smartphones składany. Propozycje nie przestają się pojawiać, dając wyraźne sygnały, że w ofercie jest duże pole do ewolucji.

Xiaomi podąża za tym ruchem i na rynku jest już kilka jej propozycji lub jest gotowych do niebawem zaprezentowania.

Najlepszy sprzęt dla nowej składanej propozycji

To, co pojawiło się teraz w sieci społecznościowej Weibo, pokazuje, że Xiaomi już przygotowuje swój kolejny zakład. Będzie to składany o mniejszych wymiarach, reklamowany jako smartfon zbliżony do Galaxy trzepnięcie 3, który przyniósł Samsungowi tak duży sukces, swoimi mniejszymi wymiarami.

Według tych informacji, będzie wyposażony w elastyczny wyświetlacz 120 Hz FHD+, Snapdragon SoC z rodziny 8 Gen i aparat 50 Mpx z przysłoną 1/1.5„.

Cena będzie atutem Xiaomi

Najważniejszym punktem tego objawienia jest to, co uważa się za cenę. Xiaomi chce sprzedawać tę propozycję w cenie normalnego topu marki, czyli w cenie niższej niż większość składanych.

W ten sposób i z tego, co widać, nowy smartfon Xiaomi mógł celować w Galaxy trzepnięcie 3 od Samsunga. Propozycje zawarte w tych smartphones zaczynają się rozwijać i może to oczywiście być decydującym czynnikiem przy wyborze dla większości użytkowników.

Przeczytaj też: