Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi rozpoczęło testowanie MIUI 13 z Androidem 12! to są smartphones utrzymany

Wiadomo, że Xiaomi pracuje na pełnych obrotach, aby uruchomić MIUI 13. Chińska marka ma w planach prezentację już wkrótce, ze wszystkimi wiadomościami, które ta wyjątkowa personalizacja przyniesie swoim klientom. smartphones.

Z prawdopodobną datą prezentacji pozostaje teraz dokończyć wstępne testy, aby później rozszerzyć je na znacznie więcej urządzeń. O ile wiemy, testy te są już przeprowadzane na ograniczonej partii smartphones.

Xiaomi MIUI 13 Android 12 smartphones testy

Oparty na Androidzie 12, MIUI 13 to kolejna personalizowana skórka Xiaomi dla Twoich klientów. smartphones. Chiński producent chce przybliżyć wszystkie nowości, które Google stworzył w ostatnich miesiącach i tym samym zaoferować swoim użytkownikom jeszcze więcej.

Wszystko wskazuje na to, że MIUI 13 zostanie ujawniony w ciągu kilku dni, w przypadku zorganizowania przez Xiaomi. Już 16 grudnia ta nowość powinna wejść na scenę, która zostanie pokazana w każdym szczególe i dbałości.

Ponieważ ta (możliwa) data zbliża się już niedługo, nadszedł czas, aby marka zakończyła testy swoim smartphones. TEN informacje, które istnieją teraz pokazuje, że są one już w toku, choć w ograniczonej partii smartphones.

    Xiaomi Mi 11 Ultra: V13.0.0.8.SKACNXM Xiaomi Mi 11 : V13.0.0.8.SKBCNXM Xiaomi Mi 11 Lite 5G : V13.0.0.5.SKICNXM Xiaomi MIX 4 : V13.0.0.3.SKMCNXM Xiaomi Mi 10S : V13.0.0.4.SGACNXM Redmi K40 Pro (Xiaomi Mi 11i): V13.0.0.8.SKKCNXM Redmi K40 (POCO F3): V13.0.0.3.SKHCNXM

Powyższa lista odzwierciedla sprzęt, na którym marka będzie już testować MIUI 13. Dostęp do tej wersji nie jest jeszcze możliwy, ponieważ są to testy wewnętrzne i bardzo ograniczone pod względem oferty. Wraz z ich uruchomieniem z pewnością zostaną rozszerzone na publiczność i nie tylko. smartphones także.

Xiaomi MIUI 13 Android 12 smartphones testy

Na razie marka ma również testy ograniczone do kraju pochodzenia, coś, co powinna zachować po oficjalnej prezentacji. Wersja globalna powinna pojawić się wkrótce potem i wejść bezpośrednio do obwodu testowego marki w celu późniejszego wydania.

Czyli z tego co widać, te powinny być pierwsze smartphones otrzymując MIUI 13 i Android 12. Xiaomi będzie nadal rozwijać tę wersję, aby pokryć maksymalną ilość sprzętu, tak jak jest to normalne.