Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi: te smartphones wkrótce przestanie otrzymywać aktualizacje

Xiaomi zawsze kojarzyło się z wieloma aktualizacjami smartphones. Dzięki MIUI marka była w stanie zagwarantować ciągłe wiadomości i pojawienie się nowych wersji Androida na wielu swoich urządzeniach na przestrzeni lat.

Oczywiście te aktualizacje nie są gwarantowane na zawsze i ta chwila nadeszła już dla wielu smartphones od Xiaomi. Lista nie jest długa, ale prezentów jest kilka smartphones ważne dla marki.

Xiaomi smartphones Szablony aktualizacji MIUI

Xiaomi to jedna z marek, która ma wyjątkowy rekord, jeśli chodzi o aktualizacje. Nie podąża za rocznymi planami Google dla Androida i ma własny harmonogram, zapewniając stałe i przyspieszone wiadomości.

Aktualizacje te nie ograniczają się do nowszych modeli, ale są również dystrybuowane na modele, które mają kilka lat. Marka stawia na rozszerzenie tego scenariusza i dlatego jest już zobowiązana do 4 lata aktualizacji najnowszych modeli.

W przeciwieństwie do tego scenariusza pojawiła się nowa informacja, która pomija w aktualizacjach kilka modeli Xiaomi. razem są 9 modele, które od 27 listopada tracą nowości marki i to, co prezentuje MIUI.

    Mi 9 pro mi 9
    Mi 9SE Redmi K20 Pro (Mi 9T Pro) Redmi K20 Mi CC9 Meitu Redmi Note 8 Pro Mi CC9 Redmi Note 8

To nie są najnowsze modele i są na rynku od kilku lat. Mimo to są smartphones ważne dla Xiaomi i które zostały objęte najnowszymi poprawkami i ulepszeniami, które Xiaomi oferuje do swojego sprzętu.

Xiaomi smartphones Szablony aktualizacji MIUI

Nowość przyszła wraz z ogłoszeniem, że smartphones z tej listy wyjdzie z partii, która jest testowana w nowych wersjach MIUI. W ten sposób, w prosty sposób, tęsknią za aktualizacjami, które mogą nadejść w przyszłości dla sprzętu marki.

Chociaż jest to ważne, nie jest to wiadomość, której się nie spodziewano. Nawet przy okresowych i ciągłych aktualizacjach Xiaomi pewnego dnia musi odłożyć część swojego sprzętu. Lista zaczyna być długa, a z czasem trochę smartphones pozostają w tyle.