Xiaomi ujawnia, że ​​niedługo uruchomi system Android 11 Beta z MIUI

Google, po przełożeniu wydarzenia związanego z prezentacją Androida 11 Beta, ogłosiło wczoraj, że wersja jest już dostępna. Istnieje niezliczona ilość nowości związanych z prywatnością, które promują komunikację między ludźmi i ułatwiają kontrolę nad innymi urządzeniami.

Xiaomi już przygotowuje wersję MIUI dostosowaną do nowej wersji i wkrótce obiecuje nowości. Ale to nie jedyny!

Xiaomi ujawnia, że ​​wkrótce uruchomi system Android 11 Beta z MIUI

Smartfony Xiaomi wkrótce otrzymają Androida 11 Beta

To dzięki sieciom społecznościowym Xiaomi udostępniła informacje, że wkrótce uruchomi Android 11 Beta z MIUI. Oczywiście nie wszystkie urządzenia będą się kwalifikowały na tym etapie.

Marka będzie projektować wszystko smartphones Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro.

Nie będą to jednak jedyne modele z ekosystemu Xiaomi gotowe na aktualizację. W ogłoszeniu podobnym do Xiaomi na oficjalnej stronie MIUI ROM, POCO ogłosiło również, że przygotuje MIUI 11 Beta dla swojego POCO F2 Pro.

Są jeszcze inne marki, które nie zwlekały z ogłoszeniem, że wkrótce również udostępnią swoje aktualizacje. OPPO była jedną z nich, pozostawiając informacje że smartphones Seria OPPO Find X2 otrzyma również wersję beta nowej wersji sistema operativo od Google.

Android 11, aktualności

Google, opracowując system Android 11, skupił się zatem na trzech podstawowych aspektach. Komunikacja, kontrola urządzeń i prywatność to główne aspekty tej nowej wersji Androida.

Możesz dowiedzieć się więcej w poniższym artykule:

Na razie wersja beta sistema operativo jest dostępna tylko dla smartphones od Google, a mianowicie Pixel 2 i następujące. Zarejestrowane modele zaczną otrzymywać aktualizacje za pośrednictwem OTA. W nadchodzących tygodniach program zostanie następnie rozszerzony na inne marki, przy czym firmy te pokażą, że jako jedni z pierwszych zaoferują użytkownikom Androida 11 Beta.