Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi wprowadza nową podmarkę ekosystemu Mi o nazwie Mijia wraz z kuchenką Mi IH

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Xiaomi wprowadza nową podmarkę ekosystemu Mi o nazwie Mijia wraz z kuchenką Mi IH

Dwa lata temu Xiaomi uruchomiło inicjatywę o nazwie Mi Ecosystem, a cały program opierał się na założeniu opracowania dużej liczby urządzeń Mi, które miałyby działać w tandemie. Wynik tego programu był imponujący, widzieliśmy Mi Air Purifier i Mi Power bank, które wzbudziły duże zainteresowanie i odcisnęły swoje piętno.

Xiaomi ogłosiło dzisiaj nową markę Mi Eco System, która będzie częścią wysiłków firm mających na celu wprowadzanie nowości i innowacji. Aby mieć pewność, że konsumenci rezonują z submarką, Xiaomi nazwało ją Miria, co w języku chińskim oznacza „Xiaomi Smart Home”

Ostatnio nierzadko zdarza się, że firmy decydują się na rebranding swojego ekosystemu, co LeEco zrobiło jakiś czas temu. Dzięki brandingowi Xiaomi przewiduje zbliżanie się do kategorii stylu życia. Xiaomi potrafiło nas zaskoczyć za każdym razem, czy to hulajnogą, routerami, inteligentną wagą, czy nawet oczyszczaczem powietrza. Xiaomi jako firma rezygnuje ze swoich wysiłków w różnorodnych przedsięwzięciach, co daje nam tylko więcej powodów, aby zobaczyć mnóstwo produktów lifestylowych firmy.

W ramach zapowiedzi Xiaomi wprowadziło także nową kuchenkę wykorzystującą technologię grzania ciśnieniowego IH. Kuchenka została zbudowana, aby rozwiązać następujące problemy: brak zróżnicowanej oferty produktowej, brak produktów dobrej jakości, a także problem związany z wysokim zużyciem energii elektrycznej. Co więcej, kuchenka posiada gotowe konfiguracje, do których można uzyskać dostęp i które można ustawić za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej. Kolejną ważną rzeczą jest to, że można zeskanować kod ryżu na opakowaniu, a kuchenka automatycznie dostosuje się do miękkości ryżu.

Do najważniejszych cech tej kuchenki należy technologia ogrzewania elektromagnetycznego IH, która jest nieco podobna do popularnych japońskich kuchenek elektrycznych. Zwykle kuchenki są wyposażone w wężownicę grzejną z boku naczynia, podczas gdy kuchenka Xiaomi wydaje się mieć wężownicę na dole, po wewnętrznej stronie i na górze kuchenki. Takie rozmieszczenie cewek ma na celu zapewnienie jednolitej warstwy ciepła na wszystkich powierzchniach, zapewniając w ten sposób prawidłowe gotowanie. Cena kuchenki Mi IH wynosi 999 RMB (10 900 Rs lub 153 USD).

Table of Contents