Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Xiaomi wycofało się i nie przyniesie MIUI 12.5 Ulepszona wersja do tych smartphones

Ponieważ MIUI 13 wciąż nie został opracowany, Xiaomi zdecydowało się wprowadzić aktualizację pośrednią dla swojego smartphones. Zachowując tę ​​samą numerację, został ostatecznie oznaczony jako MIUI 12.5 Ulepszona wersja i przyniosła kilka nowości.

Spodziewano się, że ta nowa wersja zostanie wydana dla wszystkich smartphones które wciąż mają aktualizacje, ale Xiaomi postanowiło się wycofać. W końcu MIUI 12.5 Wersja rozszerzona nie obejmuje wszystkich i tych smartphones są pomijane.

Xiaomi MIUI 12.5 Ulepszona wersja MIUI 13 smartphones aktualizacja

Xiaomi wycofało się w niektórych smartphones

Xiaomi utrzymuje niezrównany rekord, jeśli chodzi o aktualizacje. MIUI jest stale odnawiany o nowe funkcje i ulepszenia na różnych poziomach. Marka zawsze stara się wprowadzać najnowsze informacje z Androida, a tym samym zachować jego smartphones z najnowszymi aktualizacjami.

Podczas opracowywania MIUI 13 marka zdecydowała się na wydanie wersji pośredniej, przygotowanej na wprowadzenie kilku niezbędnych usprawnień i naprawienie kilku błędów. W ten sposób powstał MIUI 12.5 Ulepszona wersja, którą Xiaomi obiecało na długą listę smartphones.

MIUI 12.5 Wersja rozszerzona nie będzie dla wszystkich

Nawet przy tej ogłoszonej pewności mamy teraz do czynienia z niepowodzeniem i okazało się, że niektórzy smartphones nie będzie miał dostępu do tej wersji MIUI. Informacja został wprowadzony przez kanał Telegram Mi Fans Home, który ujawnił listę, która nie jest duża.

    redmi Note 7 Pro Redmi Note 7S Redmi Note 7

    Redmi Y3 Redmi 7
    Redmi 7A

Te smartphones muszą teraz poczekać na wersję MIUI 12, aby uzyskać aktualizację, na którą liczyli. Ten wciąż nie ma określonej daty premiery, ale wiadomo, że Xiaomi zaprezentuje go niedługo, po okresie testów.

MIUI 13 będzie kolejną dużą aktualizacją

Ta sama publikacja kanału Mi Fans Home ujawniła informacje, delikatnie mówiąc, dziwne. Wynika z niego, że Xiaomi Mi A3 również nie otrzyma tej tymczasowej aktualizacji. Ponieważ jest to standardowy smartfon z Androidem, naturalne i logiczne jest, aby nie otrzymać MIUI 12.5 Ulepszona wersja.

nawet smartphones od Redmi, o których wiadomo, że zabrakło tej aktualizacji, nadal nie są pewni, czy MIUI 13 zostanie udostępniony. Xiaomi aktualizuje te modele, a niektóre otrzymały nawet najnowszą wersję. Pozostaje czekać i wkrótce dowiedzieć się, na co szykuje się marka.

Table of Contents