Xroom, darmowa i bardzo wydajna usługa do połączeń wideo

Internet wygenerował prawdziwą rewolucję we wszystkim, co dotyczy komunikacji, oferując różne mechanizmy kontaktu z innymi ludźmi niezależnie od odległości. W ten sposób rozmowy wideo stały się bardzo popularne przez wszystkich, nie tylko na poziomie korporacyjnym, ale także krajowym. Narzędzia do generowania tych połączeń są liczne, chociaż rozwiązania takie jak Skype Nadal są najpopularniejsze. Chcemy jednak przedstawić Ci bardzo interesującą alternatywę, która pozwoli Ci generować połączenia wideo bez rejestracji.

To jest Xroom i jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto musi nawiązać komunikację z inną osobą, która nie znajduje się w tej samej przestrzeni fizycznej.

Darmowe i szybkie rozmowy wideo

Xroom, darmowa i bardzo wydajna usługa do połączeń wideo 1

Ogólnie rzecz biorąc, gdy korzystamy z usługi połączeń wideo, pierwszą rzeczą do zrobienia jest utworzenie konta i zalogowanie się. To samo musi zrobić osoba, z którą będziemy się komunikować iw tym sensie przybywa Xroom, aby zaoferować znacznie prostszy mechanizm z wielkimi możliwościami. Pierwszą rzeczą, która wyróżnia się w tym narzędziu internetowym, jest szybkość, z jaką możemy nawiązać kontakt, ponieważ wystarczy wejść, podać nazwę naszej sali konferencyjnej i udostępnić link innym użytkownikom.

Należy zauważyć, że Xroom to narzędzie, które nie zasługuje na żadną płatność, więc musisz tylko wejść i podać.

Xroom, darmowa i bardzo wydajna usługa do połączeń wideo 2

Po nazwaniu pokoju i wejściu zostaniesz poproszony o uprawnienia dostępu do mikrofonu i kamery urządzenia. Przyznając je, zaczniesz nadawać, a wejście do nich wymaga jedynie udostępnienia linku innym osobom.

Xroom, darmowa i bardzo wydajna usługa do połączeń wideo 3

W ramach połączenia będziesz mieć możliwość współdzielenia ekranu lub dodania akcesoriów w zależności od potrzeb. Niektóre dodatkowe funkcje, na które możemy liczyć, obejmują rejestrowanie sesji, blokowanie pokoju lub otwieranie interpretera poleceń.

Ogólnie usługa jest naprawdę świetna, działa naprawdę szybko, a dodatkowe funkcje, które zawiera, są bardzo przydatne.

Aby to udowodnić kliknij ten link.