Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

YouTube będzie miał inteligentne pobieranie wideo na Androida

Możliwość oglądania filmów offline na YouTube, poprzez jego pobranie, jest czymś znanym użytkownikom premium wersji mobilnych. Użytkownik wybiera wideo, które chce obejrzeć później, klika powiązany symbol pobierania i może uzyskać dostęp do wideo, kiedy tylko zechce.

Aby ta usługa była jeszcze bardziej atrakcyjna, jak w YouTube Muzyka, użytkownicy wkrótce będą mogli otrzymywać inteligentne funkcje pobierania.

YouTube  będzie miał inteligentne pobieranie wideo

TEN YouTube nadchodzi z większą liczbą funkcji dla użytkowników premium. według 9 do 5 Google, funkcja inteligentnego pobierania jest już w fazie testów. „Inteligentne pobieranie” jest już testowane na Androidzie i zgodnie z informacją zostanie rozszerzone 14 lutego na wszystkich użytkowników, którzy płacą miesięczną opłatę.

inteligentne pobieranie z YouTube

Inteligentne pobieranie YouTube najwyraźniej testują dla niektórych użytkowników w Europie i zasadniczo pobierają filmy w oparciu o preferencje użytkowników.

Według oficjalnych informacji pobieranie odbywa się tylko wtedy, gdy urządzenia są oczywiście podłączone do sieci Wi-Fi.

Automatycznie pobieraj filmy, gdy urządzenie z Androidem jest połączone z Wi-Fi.

W ten sposób co tydzień będzie automatycznie pobieranych 20 filmów, a ich zawartość pojawi się w zwykłym miejscu do pobrania, w Bibliotece. Dla tych, którzy nie mają miejsca na inteligentne pobieranie na smartfonie, aplikacja wyświetli powiadomienie, aby użytkownicy przeprowadzili dodatkowy proces.

Jak wskazano, funkcja działa tylko w najnowszej wersji Androida.

YouTube  będzie miał inteligentne pobieranie wideo na Androida

Jest to funkcja podobna do tej YouTube Muzyka już oferuje i jest bardzo przydatna dla tych, którzy mają słaby zasięg Wi-Fi lub spędzają dużo czasu bez dostępu do Internetu. Użytkownicy usługi związanej z YouTube Muzyka jest bardzo zadowolona z wyborów dokonywanych przez algorytm Google do pobierania muzyki, więc w przypadku filmów możemy spodziewać się podobnego sukcesu.