YouTube Dodaje przypomnienie na dobranoc, abyś nie spędzał na nim zbyt wiele czasu

YouTube ogłosił coś, co nazywa się przypomnieniem przed snem. Jak sama nazwa wskazuje, jest to funkcja, która mówi, abyś zszedł z platformy hostingowej wideo firmy Google, gdy nadszedł czas na sen. Jest to funkcja, która może być szczególnie przydatna podczas niniejszego zlecenia warunkowego sterowania ruchem (CMCO).

Po uruchomieniu tej funkcji możesz ustawić przypomnienie w Ustawieniach lub Czas oglądania. Możesz ustawić początek i koniec snu. Możesz także ustawić przypomnienie, aby nie pojawiało się w środku filmu. Istnieje również opcja drzemki, która przypomni Ci, aby po 10 minutach znów iść spać. Wszystko zaczyna brzmieć jak wbudowany budzik YouTube.

Ta funkcja przypomnienia przed snem jest kolejną pozycją na liście cyfrowych usług zdrowotnych YouTube dodał. Są one ogólnie podobne do cyfrowych funkcji dobrobytu systemu Android 9 Ciasto samo. Otrzymasz również statystyki dotyczące czasu spędzanego na platformie podczas oglądania filmów.

YouTube  logo

YouTube mówi, że wprowadza tę funkcję dzisiaj, ale w chwili pisania tego artykułu nie widzieliśmy jeszcze takiej możliwości. Należy również pamiętać, że chociaż jest dostępna zarówno dla Androida, jak i iOS, funkcja nie jest dostępna dla iPadów z jakiegokolwiek powodu.

Choć brzmi to jak niewielki dodatek, nie ma lepszego czasu na dodanie tej funkcji. W końcu jeśli w końcu zostaniesz YouTube zbyt długo trudno określić, kiedy nadchodzi pora snu, a przypomnienie o tym zawsze jest mile widziane.

(Źródło: Google [1], [2])