YoWindow: „magiczna” aplikacja, która pokazuje czas

Na szczęście dziś istnieje kilka usług i aplikacji do sprawdzania pogody. W rzeczywistości uzyskiwanie danych na czas jest nadal częścią TOP portugalskich badań.

W 2017 roku przedstawiliśmy tutaj zestaw dobrych aplikacji, aby uzyskać informacje o pogodzie, ale nadszedł czas na odnowienie. Na początek poznajmy aplikację Yo Window, która jest dostępna dla różnych systemów operacyjnych.

YoWindow: „magiczna” aplikacja, która pokazuje czas

Z pewnością wszyscy zawsze szukamy aplikacji, z którymi najbardziej się identyfikujemy. Czy to poprzez interfejs graficzny, funkcjonalności itp. Aplikacja, którą dziś prezentujemy, nazywa się Yo Window i pozwala zobaczyć informacje o pogodzie w bardzo zabawny sposób.

Animacje to funkcja wyróżniająca się w tej aplikacji, a użytkownik może dostosować obraz, który chce. Aplikacja YoWindow może pokazywać dowolną pogodę, wschód słońca, zachód słońca i fazę księżyca na zdjęciu. Na przykład widok z twojego okna. Przedstawione informacje są dość łatwe do interpretacji.

YoWindow: „magiczna” aplikacja, która pokazuje czas 1

YoWindow: „magiczna” aplikacja, która pokazuje czas 2

Ale jest więcej! Przewijaj godziny w ciągu dnia i obserwuj zmiany pogody. Wystarczy przesunąć palcem od lewej do prawej. Słońce (w aplikacji) zachodzi w tym samym czasie co w prawdziwym świecie. Krajobraz się zmienia 5 razy w roku, aby odzwierciedlić zmieniający się charakter Twojej okolicy.

Zobacz aplikację YoWindow na wideo

Ta aplikacja ma wysoce precyzyjne źródła pogody – Foreca (nowcasting), yr.no (met.no), METAR, National Weather Service (NWS), Weather Underground, Open Weather Map. Prognoza oparta na danych z krajowych stacji pogodowych oraz zdjęcia zagraniczne, radarowe i satelitarne.

Tym, którzy szukają innych rodzajów aplikacji, zalecamy zapoznanie się z naszym następnym artykułem, w którym znajdziesz wskazówki dotyczące dobrych aplikacji. Wszystkie są bezpłatne i dostarczają bardzo interesujących informacji. Jeśli masz sugestie dotyczące innych aplikacji, zostaw je w komentarzach.

Aby pobrać aplikację, przejdź do tutaj.

Przeczytaj też…