Z łatwością zorganizuj wymianę prezentów za pomocą Not Santa

W wielu częściach świata przyjęcia świąteczne przynoszą tradycję polegającą na dzieleniu się lub wymianie prezentów z przyjaciółmi. Jest to popularny Tajny Święty Mikołaj, Tajny Przyjaciel lub Wymiana Prezentów, działalność ta znana jest pod różnymi nazwami w zależności od kraju, jednak mechanika jest taka sama. Istnieje grupa dokumentów z nazwiskiem każdego uczestnika, z których każdy bierze losowy artykuł i powinien dać prezent osobie, która się pojawi. Mamy jednak pełny rok 2019, a zrobienie loterii z papierowymi kulkami nie jest praktyczne ani szybkie.

W tym sensie chcemy przedstawić Wam nie Mikołaja, stronę internetową, która pomoże Wam łatwo i szybko zorganizować wymianę prezentów.

Szybko zorganizuj wymianę prezentów

Z łatwością zorganizuj wymianę prezentów za pomocą Not Santa 1

Zamiast pisać imię każdego uczestnika na papierze, a następnie brać je losowo, możemy teraz liczyć na to, że komputery wykonają tę pracę. W tym sensie Not Santa ułatwia cały proces, czyniąc go znacznie szybszym z komputera. W ten sposób zmniejszysz czas organizacji wymiany prezentów o połowę, a także nie będziesz musiał wydawać papieru w tym procesie.

Z łatwością zorganizuj wymianę prezentów za pomocą Not Santa 2

Aby rozpocząć organizację wymiany prezentów, wejdź na stronę z linku na końcu tego artykułu. Będziesz miał do dyspozycji dwie opcje wymiany, jedną prostą, w której musisz tylko wpisać nazwiska, a drugą „Super Secret Santa”, do której możesz dodać wiadomość e-mail, aby otrzymać wyniki w ten sposób.

Z łatwością zorganizuj wymianę prezentów za pomocą Not Santa 3

W prostej opcji, po wprowadzeniu nazwisk wszystkich uczestników i potwierdzeniu, przejdziesz do ekranu, na którym zostanie wyświetlony link.

Z łatwością zorganizuj wymianę prezentów za pomocą Not Santa 4

Udostępnij ten link wszystkim uczestnikom, a zobaczysz ekran z nazwiskami uczestników.

Z łatwością zorganizuj wymianę prezentów za pomocą Not Santa 5

Wystarczy kliknąć na swoje imię, aby dowiedzieć się, komu należy je podać. Uczestnicy muszą kliknąć swoje imiona, a także uzyskać swojego tajnego przyjaciela lub tajemniczego Świętego Mikołaja.

Aby to udowodnić kliknij ten link.