Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Z uchem (1), nic nie mogłoby stworzyć nowego segmentu na indyjskim rynku TWS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Z uchem (1), nic nie mogłoby stworzyć nowego segmentu na indyjskim rynku TWS

„”

To były słowa sprzedawcy, z którym na początku tego roku omawiałem rynek całkowicie bezprzewodowych słuchawek (TWS) w Indiach. Według niego indyjski rynek TWS znajdował się na dwóch krańcach – w segmencie budżetowym (około rupii indyjskich). 3000), gdzie ludzie chcieli doświadczyć trendu bezprzewodowego w bardzo niskiej cenie, oraz segment premium (około 10 000 rupii), w którym ludzie chcieli albo AirPods, albo czegoś im bliskiego, albo byli bardzo wrażliwi na jakość produktu i dźwięku.

To nie jest tak, że między tymi dwoma punktami nie było żadnych produktów – było ich kilka, ale ludzie tak naprawdę po nie nie sięgali. „” według sprzedawcy.

Albo super low-end, albo high-end

I nie jest to przypadkowa konstatacja. Raport Counterpoint Research na temat TWS w Indiach w I kwartale 2021 r znieść to. Chociaż rynek wzrósł o zdumiewające 156 procent, żadna z pięciu największych marek TWS w kraju – Boat, OnePlus, Realme, Ptron i Noise – nie osiągnęła znaczącego TWS powyżej Rs 5,000. I żaden z najlepiej sprzedających się TWS w kraju nie był wyceniony powyżej Rs 3000 – OnePlus Buds Z (chociaż mieli specjalny wariant Steve’a Harringtona tuż za rupii 3000, ogólna kwota wynosiła Rs 2,999), łódź AirDopes 131 (Rs 1,299), Realme Buds Q (Rs 1,999), łódź AirDopes 381 (Rs 1999) i Boat AirDopes 121 (Rs 1,299).

To nie jest tak, jakby Apple, Samsung, Jabra i inne radziły sobie słabo. Tyle, że ich liczba była bardzo mała w porównaniu do tych z niższych półek cenowych. I w przeciwieństwie do rynku telefonów komórkowych, na indyjskim rynku TWS wydawało się, że nie ma „średniego segmentu” – takiego, w którym użytkownicy mogliby uzyskać dostęp do niektórych funkcji premium po bardziej przystępnych cenach. Weźmy przykład rynku smartfonów: osoba pragnąca wyświetlacza AMOLED, zestawu wielu aparatów z głównym czujnikiem o wysokiej megapikselach, głośnikami stereo i dobrze wyglądającym designem może wybrać coś takiego jak Redmi Note seria. Oczywiście nie dorównuje on wysokiej klasy iPhone’om i Galaxy S, ale zapewnia wysokiej klasy smak w niższej cenie.

Rekommenderad:  Czy DoorDash płaci za gaz? (Przewodnik 2023)

I taki właśnie był pierwszy produkt Nothing (nowe przedsięwzięcie Carla Pei), Ear (1) Wydaje się, że TWS wprowadza na rynek TWS.

Redmi Note z TWS?

Jak ujawniła nasza recenzja, ucho (1) zdecydowanie nie są AirPodami lub Galaxy Zabójcy pąków, ale wprowadzają na rynek TWS szereg funkcji związanych z tymi dwoma godnymi uwagi w znacznie, znacznie niższej cenie. Otrzymujesz bardzo elegancki i przyciągający wzrok wygląd, dobry dźwięk (nie tak dobry jak premium, ale znacznie powyżej budżetu i wystarczająco blisko poziomów premium), użyteczny ANC (znowu, nie na poziomie premium, ale znacznie powyżej super podstawowego, pozornego ANC, który my skorzystaj z niedrogiego TWS) i oferuje takie funkcje, jak odporność na kurz i pot, szybkie ładowanie, ładowanie bezprzewodowe i elegancką aplikację towarzyszącą, którą zwykle można dostać w wyższych przedziałach cenowych.

Co ważne, nie wiążą się one z większymi kompromisami jakościowymi – Ucho (1) nie zwali słuchawek AirPods z nóg, nie zdenerwuje Samsunga ani nie zapewni Jabrze bezsennych nocy pod względem jakości i wydajności produktu. Mimo to zdecydowanie udostępniają znacznie szerszemu gronu odbiorców szereg funkcji z nimi związanych. I dołącz do tego sprytny marketing, który zabierze żądło „tańszego” tagu. Osoba bez ucha (1) raczej nie odniesie wrażenia, że ​​używa produktu gorszej jakości!

I dlatego czujemy, że Ucho (1) dobrze oznaczałoby pojawienie się odpowiedniego segmentu średniego na szybko rozwijającym się indyjskim rynku TWS – takiego, w którym można uzyskać pewne funkcje premium i przyzwoitą wydajność za znacznie niższą cenę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Ucho Nic (1) mógłby równie dobrze zostać Redmi Note indyjskiego rynku TWS. To może być świetna wiadomość dla indyjskich miłośników bezprzewodowego dźwięku, którzy obecnie często znajdują się pomiędzy dźwiękiem, który nie powala, a naprawdę trudnym wyborem pod względem ceny!

Rekommenderad:  Usługi Google Play: co nowego i poprawki błędów w nowej aktualizacji z marca 2022 r.?

Składając to oświadczenie, nie miał pojęcia o marce, ale nasze źródło detaliczne rzeczywiście miało rację.

„”

Po prostu pisz wielką literą N w „nic”.