Za pomocą Facebook Messenger z dużymi grupami ludzi

Za pomocą Facebook Messenger z dużymi grupami ludzi 1

W tych trudnych czasach coraz więcej osób zwraca się do telekomunikacji, aby pozostać w kontakcie z innymi i przekazywać ważne informacje tym, z którymi nie mogą fizycznie być. W rezultacie aplikacje przeznaczone do komunikacji, takie jak Instagram, Facebook, Slack, Zoom i Google Meets wykazują tendencję wzrostową w użyciu. Funkcje przesyłania wiadomości w dużych grupach niektórych z tych aplikacji pozwoliły na bardziej efektywną komunikację, ale także stworzyły nowe medium do nawigacji. W tym artykule skupiono się szczególnie na Facebook Czat i większe czaty grupowe, do których możesz dołączyć w aplikacji lub witrynie.

Facebook Messenger jest powszechną metodą komunikowania się przez osoby w rozmowach w dużych grupach. Związany z Facebook i numerów telefonów, platforma bardzo ułatwia dodawanie uczestników czatu grupowego według nazwy, numeru i według Facebook konto. Aplikacja służy do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi, współpracownikami i klasami. Rozmiary czatu różnią się od zaledwie 1 inna osoba aż do 150 osób.

Pierwszą wskazówką i jedną z najważniejszych jest przeczytanie pokoju. Będąc na czacie w dużej grupie, zrozum kontekst lub sytuację. Jeśli czat został stworzony jako informacyjny sposób komunikowania się z szefem, wysyłanie najlepszych memów może być niewłaściwe, bez względu na to, jak zabawne są. Jeśli czat jest przeznaczony dla dużej grupy kolegów z klasy lub szczególnie dużego kręgu przyjaźni, wiedz, z kim rozmawiasz, i nie mów czegoś, czego nie chcieliby, aby ci ludzie wiedzieli. Format i ton wiadomości powinny odpowiadać nastrojowi dyskusji. Można to łatwo odczytać, czytając poprzednie wiadomości i będąc informowanym o zaangażowanych członkach grupy.

Chociaż rozmowa z tak wieloma osobami może być ekscytująca, te czaty w dużych grupach mogą również generować wiele powiadomień, o ile zakłócają działanie telefonu lub powodują niepotrzebne opóźnienia. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest wyciszenie powiadomień. Dotykając nagłówka czatu i przechodząc do ustawień, opcja wyciszenia znajduje się tuż pod ikoną dzwonka. Możliwość wyciszenia na 15 minut, godzinę, 8 godzin, przez 24 godziny lub do momentu ponownego włączenia zależy od Ciebie.

Jeśli uczestniczysz w tych dużych rozmowach grupowych w pracy, zaskakująco łatwo jest przekazać wiele ważnych informacji, nie tylko poprzez wysłanie tekstu, ale również poprzez wysłanie linków, zdjęć i innych form mediów. Aparat, galeria zdjęć i tradycyjna pasta do kopiowania mogą zdziałać cuda, zapewniając wszystkim współpracownikom łatwy dostęp do ważnych informacji. Podczas prowadzenia dyskusji ze znajomymi lub wspierania pomysłów za pomocą zewnętrznych zasobów, te inne metody mogą być łatwiejsze dla oczu i stać się początkiem rozmowy.

Kolejną wskazówką jest kreatywność z wiadomościami. Wysyłanie emoji, naklejek i GIF-ów, które towarzyszą Facebook aplikacja messenger może być niezwykle artystycznym sposobem wyrażania siebie. Możesz zadać pytanie w ankiecie, nagrać wiadomość wideo / audio lub udostępnić zabawnego mema. Wysyłanie zabawnej zawartości poprawia jakość rozmów na czacie i może ewentualnie rozwiązać problem niezręcznego pokoju rozmów.

Facebook Posłaniec i podobne platformy komunikacyjne są świetnymi sposobami na utrzymywanie kontaktu z tymi, z którymi zwykle można się spotkać na co dzień. W szczególności czaty w dużych grupach ułatwiają większe dyskusje i więcej osób na bieżąco z większą ilością informacji. Biorąc pod uwagę te wskazówki, z doświadczenia użytkownika Facebook Messenger został znacznie ulepszony. Niezależnie od tego, czy dzielisz się dyskusjami ze znajomymi, zestawami problemów z kolegami z klasy, propozycjami dla firm lub innym spotkaniem grupowym, Facebook Messenger zachęca i ułatwia lepszą komunikację online. Skorzystaj z tego wyjątkowego zasobu.