Za pomocą tego rozszerzenia twórz linki kierowane do określonej części strony

Wszyscy użytkownicy komputerów i Internetu w tym czasie dobrze znają koncepcję linków. Zachowują one to samo funkcjonowanie od samego wyglądu, tzn. Zamykają adres internetowy, a po kliknięciu przenosi nas bezpośrednio do danej witryny. Biorąc pod uwagę, że ta modalność nie zmieniła się przez wszystkie lata, w których ich używamy, Google zaproponował, aby posunąć się nieco dalej, aby zapewnić im większą użyteczność.

W tym sensie stworzył rozszerzenie Link do fragmentu tekstu, którego funkcją jest nie tylko przeniesienie nas na stronę, na którą celujemy, ale także do określonego obszaru tekstu, który chcemy udostępnić.

Znacznie bardziej przydatne linki

https://www.youtube.com/watch?v=Y5DmGqnzvBI

Mechanizm łączy jest czymś, co nie zmieniło się przez te wszystkie lata, ponieważ funkcja, którą spełniają, jest prosta i robią to bardzo dobrze. Oznacza to, że jedynym problemem, który może wystąpić podczas wysyłania linku, jest to, że strona internetowa się nie otwiera, a może to być spowodowane wieloma przyczynami, które nie mają nic wspólnego z samym linkiem, chyba że w adresie wystąpił błąd. Jednak Google zawsze pozostaje o krok do przodu i zaproponował to doskonałe rozszerzenie, które zgodnie z prawdą dodaje wiele wartości linkom.

Proces korzystania z fragmentu linku do tekstu jest niezwykle prosty i wymaga tylko trochę więcej.

Za pomocą tego rozszerzenia twórz linki kierowane do określonej części strony 1

W tym sensie, jeśli chcesz udostępnić określony fragment tekstu na stronie internetowej, wystarczy go zaznaczyć, kliknąć prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknąć opcję dodanego rozszerzenia w menu kontekstowym. Od razu link zostanie skopiowany do schowka i będziesz musiał go tylko udostępnić.

Gdy odbiorca się zaloguje, zostanie automatycznie przeniesiony do wybranej wcześniej strony. Jest to mechanizm podobny do linków YouTube udostępnione z określonego punktu, bardzo przydatny i prosty sposób na dzielenie się dokładnie tymi informacjami, których chcemy.

Zapomnij o tym, Śledź ten link.