Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zachowaj ostrożność podczas instalacji MIUI z Androidem 12! Smartfony Xiaomi się blokują

Z Androidem 12 już wydanym i gotowym do użycia, marki takie jak Xiaomi już przygotowują swoją personalizację, a nowy MIUI zaczyna docierać do smartphones.

Ponieważ wersje są testowane, przygotowują się do tego, co nadchodzi, wielu użytkowników wypróbowuje nowość. Niestety, z tego, co donosimy, są smartphones Xiaomi, które blokują się podczas korzystania z tej wersji.

Xiaomi Android 12 MIUI smartphones blok

Wszystkie wersje próbne oprogramowania podlegają problemom i awariom. Z tego powodu przeprowadzane są testy i oceny, dzięki którym można wykryć błędy i awarie, które następnie są korygowane i przyczyniają się do bardziej stabilnych rozwiązań.

Xiaomi podąża tą samą linią rozwoju w MIUI i osiąga doskonałe wyniki. Dowodem na to jest jakość, z jaką pokazała się ta personalizacja Androida. Jednak najnowsza stabilna wersja testów Androida 12 powoduje problemy.

Raporty, które napływają, uświadamiają sobie, że niektórzy… smartphones Xiaomi mają poważne problemy. Docierają one do tych, którzy testują najnowszą stabilną wersję beta MIUI z systemem Android 12.

Nie jest to powszechny problem i ogranicza się tylko do jednej rodziny sprzętu. Rozmawiamy o smartphones linii Mi 11, z różnymi smartphones być dotknięte, chociaż zakres tego problemu nie jest dobrze znany w testach.

Xiaomi Android 12 MIUI smartphones blok

Niektórzy użytkownicy korzystający z wersji MIUI „V12.5.1.0.SKBMIXM”, “V12.5.1.0.SKKMIXM” i „V12.5.1.0.SKAMIXM” zmienił ich smartphones zablokować na stałe. Podobno wizyta w serwisie Xiaomi pozwala ominąć problem.

W rzeczywistości problem ten znajdował się na liście prawdopodobieństwa od pierwszej chwili. Przynależność do zestawu testów sugeruje, że mogą pojawić się problemy i mieć negatywne zachowanie, takie jak te, które teraz się pojawiają.