Zachowaj swoją tożsamość dla siebie dzięki IdentityForce

To jest sponsorowany artykuł, który został udostępniony przez IdentityForce. Rzeczywista treść i opinie są wyłącznymi poglądami autora, który zachowuje niezależność redakcyjną, nawet gdy sponsorowany jest post.

Ochrona Twojej tożsamości jest ważniejsza niż kiedykolwiek i trudniejsza niż kiedykolwiek. W miarę ulepszania się technologii ci, którzy będą do ciebie kierować, opracowują coraz bardziej wyrafinowane narzędzia, które pomogą im uzyskać dostęp do aspektów twojej tożsamości.

Na szczęście mamy narzędzia do pomocy. Technologia nie tylko pomaga złodziejom ukraść Twoją tożsamość, ale także pomaga ją chronić. Dzięki IdentityForce oraz pakiet narzędzi do ochrony tożsamości, nie tylko możesz zabezpieczyć swoją tożsamość, ale możesz to zrobić bez większego wysiłku z twojej strony.

Co ma do zaoferowania IdentityForce?

Kryminaliści mogą próbować ukraść części Twojej tożsamości na wiele sposobów: od otwierania rachunków bankowych w Twoim imieniu po odbiór skradzionego lub zagubionego portfela. IdentityForce ma szeroką gamę narzędzi do monitorowania i śledzenia, które pomogą Ci informować Cię, gdy pojawi się podejrzane działanie.

Wyróżniono weryfikację siły tożsamości 2

IdentityForce oferuje również opcjonalne monitorowanie kredytu i ochronę. Jest to przydatne, ale miło jest, że jest to opcjonalny dodatek, ponieważ możesz już mieć monitorowanie kredytu za pośrednictwem swojego banku lub innej instytucji finansowej.

cechy

Możesz używać IdentityForce na swoim komputerze, a znaczna część usługi działa pasywnie, chroniąc Cię bez konieczności robienia czegokolwiek. To powiedziawszy, jeśli chcesz zarządzać informacjami o tożsamości w podróży, IdentityForce oferuje aplikacje mobilne, które pozwalają zarządzać alertami i kluczowymi informacjami bez względu na to, gdzie jesteś.

Dziwne, że tak jest, ale IdentityForce jest jedną z niewielu usług ochrony tożsamości, które wykorzystują uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Jest to szeroko stosowana praktyka bezpieczeństwa i może znacznie przyczynić się do zapewnienia Ci bezpieczeństwa, dlatego zaskakujące jest to, że nie korzysta z niej wiele innych usług.

Pulpit przeglądu tożsamości

Oprócz standardowego monitorowania oszustw, IdentityForce ma wiele innych programów śledzących i monitorujących. Należą do nich monitorowanie wypłaty pożyczki, monitorowanie ciemnej sieci, monitorowanie przestępców seksualnych, inteligentny tracker SSN, a nawet monitorowanie tożsamości w mediach społecznościowych.

Nigdy nie wiadomo, kiedy możesz otrzymać alert o kluczowej informacji tożsamości, więc miło jest wiedzieć, że IdentityForce oferuje całodobowe wsparcie techniczne. Bez względu na to, kiedy korzystasz z usługi, są oni gotowi Ci pomóc.

Inne usługi

Oprócz ochrony tożsamości, IdentityForce oferuje inne opcjonalne usługi. Jednym z najbardziej interesujących i przydatnych jest monitorowanie kredytu. Obejmuje to kwartalne raporty kredytowe od Equifax, Experian i TransUnion. Otrzymujesz również oceny wiarygodności kredytowej od jednego z biur, więc łatwo jest sprawdzić, gdzie jesteś.

IdentityForce oferuje nawet opcjonalny symulator kredytu. Pozwala to zobaczyć, jak spłata salda lub otwarcie nowego konta kredytowego może wpłynąć na ogólny kredyt. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, jeśli rozważasz duży zakup i chcesz zobaczyć, jak może wpłynąć na twoją kondycję kredytową.

Chociaż powyższe funkcje są opcjonalne, każdy plan IdentityForce obejmuje monitorowanie konta bankowego. Jeśli saldo nagle się zmieni, pojawi się alert, który pomoże Ci szybko zgłosić podejrzane działania do banku.

Rozpoczęcie pracy z IdentityForce

Rozpoczęcie pracy z IdentityForce jest łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać plan, który chcesz i wprowadzić podstawowe informacje. Spowoduje to utworzenie konta. Jeśli chcesz, możesz również wprowadzić tutaj członków rodziny, których informacje chcesz chronić.

Rejestracja przeglądu tożsamości 2

Po utworzeniu konta musisz podać swoje informacje. Obejmuje to numer ubezpieczenia społecznego, datę urodzenia i inne zwykłe informacje. Podczas rejestracji nie widziałem żadnych próśb o informacje, które wyglądały nietypowo lub były czymś, z czym nie czułem się komfortowo.

IdentityForce bierze je stamtąd, monitorując kluczowe informacje. Idealnie byłoby, gdybyś nie musiał często słyszeć w serwisie, oprócz sporadycznych przypomnień, że nie znaleźli żadnych zagrożeń. Jeśli IdentityForce napotka jakąkolwiek podejrzaną aktywność, usługa skontaktuje się z Tobą i pomoże ci odpowiednio nią zarządzać.

cennik

Bez względu na to, który z dwóch dostępnych planów wybierzesz, na początku możesz kupić IdentityForce. Co więcej, firma ma ofertę dla czytelników Make Tech Easy, która pozwala uzyskać ją jeszcze taniej. W przypadku umowy plan UltraSecure kosztuje 14,99 USD miesięcznie lub 149,90 USD rocznie, jeśli płacisz rocznie. Daje to dostęp do wszystkich narzędzi ochrony tożsamości i monitorowania IdentityForce.

Cennik przeglądu tożsamości 2

IdentityForce UltraSecure + oferuje te same narzędzia do ochrony tożsamości i monitorowania, ale dodaje także narzędzia do monitorowania kredytu. Obejmuje to nie tylko monitorowanie i raporty z trzech biur, ale symulator oceny wiarygodności kredytowej IdentityForce. Te dodatkowe funkcje podnoszą cenę tylko do 19,99 USD miesięcznie lub 199,90 USD rocznie.

Niezależnie od tego, który plan cenowy wybierzesz, zawiera on do $1 milion w ubezpieczeniu od kradzieży tożsamości. Powinno to z pewnością pomóc ci zachować spokój, jeśli chodzi o ochronę twojej tożsamości.

Wniosek

Istnieje wiele usług, które mogą pomóc w ochronie Twojej tożsamości. Niektóre inne wykonują świetną robotę, ale niewielu jest w stanie zaoferować połączenie potężnej ochrony i dodatkowych funkcji IdentityForce oferuje. Większość z nich nie jest tak łatwa w użyciu.

Jeśli interesuje Cię ochrona tożsamości IdentityForce, możesz ją przetestować przez dwa tygodnie w bezpłatnym 14-dniowym okresie próbnym. Daje to tylko dostęp do IdentityForce UltraSecure, ale gdy zdecydujesz się pozostać przy usłudze, zawsze możesz uaktualnić do planu UltraSecure +, jeśli chcesz.

Czy ten artykuł jest przydatny?