Zaktualizowana wersja beta Sileo sprawia, że ​​przycisk Pobierz aplikacji 7-15x szybciej

Zaktualizowana wersja beta Sileo sprawia, że ​​przycisk Pobierz aplikacji 7-15x szybciej 1

Niezależnie od tego, czy korzystasz z jailbreaku Electra na iOS 11, czy jailbreak Chimera na iOS 12, jedno jest pewne: menedżer pakietów Sileo ukrywa się gdzieś na ekranie głównym. To samo oświadczenie dotyczy osób używających bootstrapów Chimera1n lub Odysseyra1n w popularnym jarabreak checkra1n dla iOS 12 i 13.

Niezależnie od tego, które z wyżej wymienionych konfiguracji korzystasz z własnego telefonu, warto zauważyć, że zespół Sileo uruchomił w czwartek po południu zaktualizowaną wersję beta menedżera pakietów Sileo z kilkoma poważnymi poprawami prędkości. Najnowsza wersja beta była ogłosił za pośrednictwem przedstawiciela Sileo Team Twitter konto nieco ponad godzinę temu:

Zaktualizowana wersja beta Sileo sprawia, że ​​przycisk Pobierz aplikacji 7-15x szybciej 2

Z tego, co możemy zebrać, najnowsza wersja beta Sileo została nazwana wersją 1.8.4 beta 1. Największą zmianą w tej aktualizacji wydaje się być szybkość działania przycisku Pobierz aplikacji, która w tym przypadku wydaje się znajdować pomiędzy 7 i 15 razy szybszy niż poprzednia beta, w zależności od kilku bardzo subiektywnych zmiennych. Te zmienne to oczywiście liczba dodanych repozytoriów i liczba zainstalowanych pakietów.

Być może nic dziwnego, że przycisk Sileo Get pozwala użytkownikom pobierać i instalować pakiety innych firm, podobnie jak przycisk Get aplikacji App Store pozwala użytkownikom pobierać i instalować Apple-akceptowane aplikacje.

To nie pierwszy raz zespół Sileo poprawił prędkość przycisku Get i jest mało prawdopodobne, aby był to ostatni. Praktycznie wszystkie ulepszenia prędkości są mile widziane niezależnie od kontekstu, szczególnie gdy wiąże się to z procesem, z którego często korzystają jailbreakerzy, na przykład instalując poprawki jailbreak w tym przypadku.

Jeśli nie testujesz jeszcze wersji beta Sileo, ta aktualizacja nie pojawi się jako niezbędna aktualizacja po odświeżeniu źródeł. Wersja beta Sileo jest dostępna na zupełnie innym kanale niż publiczna wersja Sileo, która jest fabrycznie zainstalowana z jailbreakem marki Electra Team. Mimo to możesz uruchomić wersję beta i wersję publiczną na tym samym urządzeniu, aby zobaczyć różnice z pierwszej ręki.

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają jailbreak, należy zauważyć, że jeśli używasz jailbreak unc0ver lub używasz jarabreak checkra1n bez bootstrapów Chimera1n lub Odysseyra1n, to ta aktualizacja nie będzie dotyczyła ciebie, ani żadnych innych wiadomości dotyczących Sileo .

Czy przetestowałeś już najnowszą wersję beta Sileo na swoim telefonie komórkowym? Daj nam znać, jak ci poszło w sekcji komentarzy poniżej.